Гарний сервіс. Помірні ціни. Чуйний персонал. відмінні умови
Фотогалерея
Відгуки
-
Stanislav Morokhovskiy ★★★★★
-
Lisa Li ★☆☆☆☆
Мій молодий чоловік отруївся вчора медальйонами з телятини, погане самопочуття досі
-
Olena Boldyreva ★★★★★
Була в салоні краси, дуже задоволена! Косметолог Ірина просто чудо!
-
Vincenzo Barba ★☆☆☆☆
Просто з італійський нету нічого
-
Krystyna Shvedova ★☆☆☆☆
Для тих цін і як салон позиціонує себе жахливе обслуговування. Складається враження, що ти їм щось винен, а не навпаки. Персонал абсолютно нетактовно тикає. Була у перукаря Софії, залишилася дуже незадоволеною останнім візитом. За домелювання (бо минулого разу у неї не вистачило часу) заплатила 4000 і в попередній раз стільки ж. За ці гроші мене потонували в колір, який я спочатку казала, що мені не подобається. Але незважаючи на це перукар знову пофарбував мене в колір, який мені абсолютно не подобається, перетонувати у неї вже часу не було, так як був наступний клієнт. Все поспіхом. Попросила укласти мені волосся певним чином, на що також отримала відповідь, що вона не має на це часу. Тому поклали волосся абияк. Але при цьому коли настав час оплати і я поскаржилася на результат, мої коментарі спровокували лише роздратування на особі адміністратора і порахували повну вартість (350 грн) за укладання на яке майстри не мали часу. Ніхто навіть не вибачився. 4000 за мелірування це ціна в хорошому салоні в Європі та Америці, тільки там за ці гроші майстри все зроблять саме тому, що ви хотіли, а тут ви отримаєте хамство і заплатите 8000 за прикореневе мелірування всієї голови.
-
Антон Сегеда ★★★★★
Все понравилось
-
Alla Prosvirnina ★☆☆☆☆
Робила догляд, стрижку та укладання. Заплатила 1360 гривень. Що можу сказати? Від відходу толку ніякого, я отримала важке, жирне волосся, яке висить як соплі. Стрижка - просто жахлива, я попросила підстригти ззаду рівно і трохи драбинки попереду. В результаті ніякої лісинки, і навіть рівно підстригти не змогли, так як верхній шар волосся мені зробили довшим ніж нижній. Через це зіпсувався весь обсяг, форма стрижки є абсолютно жахливою. Укладання, яке я не замовляла, але мені його порахували за 310 гривень – це просто сушіння феном. Жодної ні форми, нічого! Просто сушіння феном за 310 гривень. Як тільки я прийшла додому, мені довелося терміново мити голову знову і робити саму укладання, так як після відвідування цього салону волосся виглядало ніби я їх тиждень не мила і не укладала. Повний непрофесіоналізм, жорстке розлучення на гроші, жахливе ставлення до клієнтів – ось основні характеристики даного місця. Зіпсоване волосся, зіпсований настрій та викладена кругленька сума – результат. Нікому не раджу туди ходити. Втім, судячи з кількості клієнтів, туди й так ніхто вже давно не ходить. Я б назвала цей салон "Аферисти та безсовісні псевдо-майстри"
-
Sonya Medinskaya ★☆☆☆☆
Дуже дивний салон. Обдирають клієнтів на повну. Перед тим як записатися по телефону дізнавалася вартість фарбування, сушіння та стрижки. ціна мене влаштувала, але за фактом виявилося все по-іншому. Пропонують чай, каву, за підсумком виявляється, що це платно)) за чай довелося заплатити 50 грн, у всіх хороших салонах це безкоштовно. Або якщо ні, то попереджають. По-друге попросила після фарбування підстригти кінчики, до ладу нічого не підстригли навіть волосся на підлозі не було, для вигляду помахала ножицями пів хвилини)) майстер дуже поспішала тому що вже прийшов наступний клієнт і сказала: "підрівняти я вам не встигну, тому що вже прийшов наступний клієнт, вибачте," я розлютившись встала і пішла. зате на касі довелося за стрижку заплатити по повній 350)) хоча вона підстригла я так і не побачила)) плюс волосся висушити 250, про що теж при записі ніхто не попередив. По-третє, не сподобався момент, що перукар не дуже добре відгукується про своїх колег з цього ж салону, створюється враження дуже напруженої обстановки в колективі та конкуренції, це клієнту зовсім не цікаво слухати і знати. Чи не адекватні платежі, не адекватна поведінка перукаря і взагалі умов салону. хоча волосся пофарбували добре. За це дякую. Від салону такого високого рівня очікувалося небагато іншого обслуговування, а так, в принципі, результатом фарбування задоволена.
-
Vanya SvoY ★★★★★
Не колись не писав відгуків! Але вирішив написати) ресторан справді хороший тихо, спокійно, є wi-fi)) замовив чай, тільки-но зібрався пити, як треба було терміново піти не на довго! Коли прийшов, мій чай вже забрали (подумав ну добре, нічого страшного) підійшов до офіціанта, сказав що мовляв так вийшло що чай я не попив (мені сказали сідайте і принесли новий)) я був здивований)) ставлю 5, все сподобалося))))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Континент?
Континент знаходиться за адресою вулиця Трінклера, 2, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Континент?
Зв'язатися з Континент можна за номером телефону +38 (057) 758-00-01
Як можна дістатися до Континент?
Дістатися до Континент можна за посиланням