Стою під магазином вже хвилин 20. Світло горить, штора приспущена. Продавчині немає - ніякої інформації про те, як надовго- немає. Телефон, який указано в інтернеті , не відповідає. Жодного контакту на рекламі магазину - немає.
Фотогалерея
Відгуки
-
Катерина Отрощенко ★☆☆☆☆
-
Julia ★☆☆☆☆
Пробили товар по іншій ціні (вищій), вже дома побачила цінник на упаковці.
-
Ксенія ★☆☆☆☆
Продавчиня абсолютно не зацікавлена у своїй роботі: байдужа, не привітна, не допомагає з вибором і відповідає неохоче. Складається враження, що клієнти тільки заважають. Більше не повернусь.
-
Ксена Воїн ★☆☆☆☆
Довго думала писати ,чи ні . Являюсь вашим покупцем вже довгий час ,так як живу поруч і дуже зручно ,що зоо поруч із домом . На днях мені знову нахамив хлопець ,вже не перший раз . Дивитися так ,наче я до нього додому прийшла ,а не в магазин і відірвала його від телефону . Перед ді мною була бабуся,яка забула назву препарату для котика ,так він стояв весь час із закатаними очима і казав ,що не знає ,що їй треба . Декілька місяців тому заміняла дівчина ,яка дійсно за довгий час проконсультувала мене дуже доречно і ВВІЧЛИВО , я купила аналог корму і іншу модель шлеі, так як моєї ніде нема . Жіночка ,що зараз працює ,вона також довго вже робить ,наче не погана ,але завжди спілкується російською і не пропонує шось інше ,коли я питаю . Більше цікавить ,як цей хлопець так довго працює ?Бо багато моїх знайомих раніше ходили в ваш магазин ,але зараз через його зухвалість і хамство ,вже перестали . Я сподіваюсь ,що ви приймете міри !Також ,про те ,що діють нові картки ,я теж дізналась від знайомих ! Це нормально !? Мені казали ,що моя картка 7%! Не діє ,бо технічні роботи !І це вже пройшло місця три !!!Чи я буду ще до вас заходити ? Напевно ,що ні ! І мої друзі також ! Чому не публікується мій відгук ?
-
Marina Rubish ★★★★★
Зручно що біля дому і досить до часу працюють, що іноді виручає. Гарні працівники, які знають асортимент товару і завжди пропонуючи допомогу і при тому ненав'язливо.
-
Elena Dumanskaya ★★☆☆☆
Шукали сухий корм для кошенят, зайшли в магазин. В наявності корм був тільки двох виробників по добре завищеною ціною. Воно того не варте. Не сподобалося.
-
Ilya Rieznyk ★★★★★
Затишний куточок;)
-
Anton Yats ★★★★☆
Файно
-
Аліса Нікол ★★★★★
На диво великий асортимент - знайшла в одному місці все, що шукала, і корм, і акесуари, і препарати для обробки. Не сподівалась, дякую вам за сервіс)
-
Dmytro Asmogilov ★★★★☆
Я купив дочці папугу, клітку, корм та їграшки для нього. Постійно купую гелевий наповнювач для котового туалету, траву для нього та інше. Завжди чемні продавці та середньориночні ціни. Рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ZooУголок?
ZooУголок знаходиться за адресою бульвар Миколи Міхновського, 16А, Київ, Україна, 01103
Який номер телефону ZooУголок?
Зв'язатися з ZooУголок можна за номером телефону +38 (063) 312-77-90
Як можна дістатися до ZooУголок?
Дістатися до ZooУголок можна за посиланням