Відгуки

  1. Мария Сербина ★★★★★

    Хороші, чуйні продавці, дуже зручне розташування!

  2. StarNight2011 ★★★★★

    Прекрасний магазин, в першу чергу відмінний настрій і бажання повернутися виходить від продавців, які ще й професіонали в своїй справі! Таким премії треба давати :) Так само накопичувальна система це дуже приємно, і хороший вибір товару і іграшок для наших улюблених вихованців, ласощі завжди свіжі, що теж дуже важливо :) Всього Вам самого найкращого і просування в своїй справі :)

  3. Шрапнель д'Ансельма ★★★★★

    Доброго времени суток, пані та панове) Ділюся своїми враженнями і історією знайомства з магазином ZooMax. Вчора в районі трьох годин дня я прийшла купувати когтерезка і вітаміни, вони потрібні були для того щоб сформувати посилку для притулку тварин Ковчег. А до цього дня я регулярно заходила за кормом або сіном для кролика, як бачите історія у нас з магазином дуже довга. Вчора була моя друга посилка для притулку. І мене дуже порадували подарунком, який ми обов'язково відвеземо цієї неділі. За весь цей час, не разу не помітила у продавців не знання свого товару, таке відчуття, що працюєш з фахівцями своєї справи - вони завжди зорієнтують і за якістю, і в ціновому сегменті. При цьому вони завжди ввічливі і у обох леді шикарне розуміння людини - я не раз спостерігала як вони вислуховували людей і допомагали їм просто по-людськи. До того ж, сам магазин підгодовує бездомних тварин. Виходячи з вищевикладеного за роботу ставлю 5 з 5. Сподіваюся, я допомогла Вам, з вибором)

  1. Шанталь Сопінюк ★★★★★

    Доброго часу доби, панове та пані) Ділюсь своїми враженнями та історією знайомства з магазином ZooMax. Вчора в районі трьох годин дня я прийшла купувати кігтерізку та вітаміни, вони потрібні були для того, щоб сформувати посилку для притулку тварин Ковчег. А до цього дня я регулярно заходила за кормом чи сіном для кролика, як бачите історія у нас із магазином дуже довга. Вчора була моя друга посилка для притулку. І мене дуже порадували подарунком, який ми обов'язково відвеземо цієї неділі. За весь цей час, не разу не помітила у продавців не знання свого товару, таке відчуття, що працюєш із фахівцями своєї справи – вони завжди зорієнтують і за якістю, і в ціновому сегменті. При цьому вони завжди ввічливі і в обох леді шикарне розуміння людини - я не раз спостерігала як вони вислуховували людей і допомагали їм просто по-людськи. До того ж сам магазин підгодовує бездомних тварин. Виходячи з вищевикладеного за роботу ставлю 5 із 5. Сподіваюся, я допомогла Вам з вибором)

  2. Ольга Полянчич ★★★★★

    Дуже хороші дівчата продавци.Всегда підкажуть, як краще порадять. Ціни хороші .Магазін суперрр.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ZooMax?

ZooMax знаходиться за адресою вулиця Семена Палія, 86/1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону ZooMax?

Зв'язатися з ZooMax можна за номером телефону +38 (099) 633-07-80

Як можна дістатися до ZooMax?

Дістатися до ZooMax можна за посиланням

Advertisements