Нашій улюбленій Моніці вже два рочки, і весь цей час ми обстежуємося у ветеринара Оксани. За ці два роки побували майже в кожного лікаря клініки, але найбільше нас вразила саме Оксана своїм підходом, професійністю та щирою чуйністю. Пам’ятаю перший наш візит, коли нас консультувала лікар Анна (якщо не помиляюся). Тоді емоції були непрості — ми, як молоді власники, ще нічого не знали і дуже потребували поради та підтримки. На жаль, отримали більше критики, ніж допомоги. Було трохи прикро. Натомість перша вакцинацію робив лікар Сергій — все пройшло чудово! Навіть маленька Моніка не злякалася, що для нас було великим полегшенням. Та попри все, ми завжди відчуваємо себе пацієнтами саме лікаря Оксани. Її турбота, уважність і щире ставлення — безцінні. Хочу також відзначити окремо продавця Катерину. Це справжній професіонал: все знає про корми, препарати, завжди дасть пораду і допоможе з вибором. Завдяки їй наша Моніка завжди вчасно оброблена та доглянута. Складається враження, що у Катюші просто «мега мозок», бо вона пам’ятає кожного пацієнта і їх графік обробок. Дякуємо клініці за таких неймовірних людей!
Фотогалерея
Відгуки
-
Виктория Пономаренко ★★★★★
-
Katerina ★★★★★
Чудова клініка! Врятували мого кота. Велика подяка, найкращому лікарю Оксані, золоті руки, неймовірний та високий рівень професіоналізму! Щиро вдячна Вам!
-
Слава Україні ★★★★★
Добре полікували кота, звернулися із такою хворобою як СКХ, вдало зробили постановку сечового катетера без травматизаціі і підібрали лікування, дякую лікарям
-
Olga ★★★★★
Рекомендую. Робила на початку квітня стерилізацію кішці в цій клініці, 12 років, вже поважна пані) Наркоз загальний, тому про ризики була попереджена, які можуть звичайно бути, все як у людей. Операція пройшла добре, вже під вечір кішка мурчала, ластилася і просила їсти, а також нудоти і блювання не було, що свідчить про те, що доза препарату для наркозу була розрахована дуже обережно і чітко. Шов зроблений справно, вже і слідів не має. Дякую хірургу, прекрасний спеціаліст. Дякую дівчатам ветеринарам, чемні, розумні і йдуть на зустріч. Бажаю успіхів у вашій справі!
-
Ганна Радіонова ★☆☆☆☆
Купували шлію для собаки, вона зламалася на другий день. На повернення коштів чекаємо вже неділю і як я зрозуміла зі слів продавеця , вона до цього відношення не має! І коштів так і не буде. Чеки не видають, що є дійсним порушенням закону.
-
Станіслав ★★★★★
Дякую за допомогу по видаленняю кліща. Рекомендую мати в аптеці викручувач коіщіі.
-
Ліна Тітаренко ★★★★★
Швидко та якісно надали допомогу нашій улюблениці)!
-
Іван Гринник ★★★★★
. Класна ветеренарка, зробили все бистро і професійно...
-
Serhii Marinichenko ★☆☆☆☆
Просто розводять на гроші. Не професіонали. Прийшли перший раз так як захворіла кішка. Зробили аналізи, сказали, що все дуже погано. Потрібно класти в стаціонар інакше не виживе! І що вийде це все не дешево від 1500 грн за добу! Скинули аналізи знайомому ветеринару, вона сказала, що це інфеційне захворювання і вони всі +- лікуються дуже схоже. Ми прокололи в домашніх умовах.І через тиждень все з нею було добре. Нажаль пішли другий раз, так як потрібно було провакцинувати (до іншої клініки дуже далеко). Подзвонив сказали, що вакцинування 450 грн + паспорт. Прийшли вкололи, а потім з'ясувалось, що це тільки від сказу 450 грн (в інтернеті знайшли цю ж вакцину за 60 грн!!!). Хоча всі роблять спочатку два комплексних вакцинування, а потім від сказу(бо це найменш ймовірне захворювання!)помимо всіх інших інфекцій. Коли я запитував скільки коштує вакцинування необхідне перший раз, мені сказали 450. Не було сказано, що платити не один раз. А тільки зробив, виявилось ось таке. Не рекомендую взагалі. Намагаються просто розвести. Та і в їхньому професіоналізмі я дуже сумніваюсь.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Zoo Box?
Zoo Box знаходиться за адресою вулиця Алматинська, 39 з, Київ, Україна, 02092
Який номер телефону Zoo Box?
Зв'язатися з Zoo Box можна за номером телефону +38 (067) 940-10-10
Як можна дістатися до Zoo Box?
Дістатися до Zoo Box можна за посиланням