Відгуки

  1. Анна Жила ★☆☆☆☆

    Шановна Вікторіє Анатоліївно! Від щирого серця хочу подякувати Вам за чудове свято! Дійсно, було дуже класно: професіоналізм акторів, загальна ласкава атмосфера, нагородження випускників та учнів, вітання вчителів та батьків. Мені дуже сподобалося. Немовби опинилася в казці. Щиро дякую!)

  2. Жила-Хохлова Анна ★☆☆☆☆

    Шановна Вікторіє Анатоліївно! Від щирого серця хочу подякувати Вам за чудове свято! Дійсно, було дуже класно: професіоналізм акторів, загальна ласкава атмосфера, нагородження випускників та учнів, вітання вчителів та батьків. Мені дуже сподобалося. Немовби опинилася в казці. Щиро дякую!)

  3. Dasha Aleksandrova ★★★★★

    Хочемо вам низько вклонитися і від щирого серця подякувати. Величезне спасибі за наших діток, за той неоціненний труд, який ви виконали, на благо наших дітей. За ваше безмежне терпіння, за ваш такт і вміння знайти до кожного підхід. Ви завжди були в курсі всіх проблем, допомагали і давали поради. Ви стали за ці роки не просто педагогами, а й друзями для наших дітей. Ми бажаємо вам здоров'я та щастя. Нехай в житті буде все добре, пускати не буде бід і печалей, а робота приносить тільки радість.

  1. Галина П. ★★★★★

    Вересень - це одна сім'я. В якій кожен знає один одного. Діти, батьки, вчителі. Найважливіше, що ви повинні розуміти приходячи в Вересень - це те, що ваших дітей будуть любити. Відкриватимуть і розвивати. Ледарі тут не затримуються. Діти мотивувати бути краще і мотивують один-одного. Присутній дух суперництва, але при цьому взаємопідтримку ніхто не відміняв. Вересень - за знання, за Інтелект, за розвиток, відкриті здібностей кожного і при цьому за те, що кожен сам несе відповідальність за свої результати. Директор прикладає всі сили, що б в дітей були кращі програми, методики, матеріали для навчання. Завжди на два кроки попереду в освіті. Про це свідчать результати ЗНО, результати участі в МАН, турнірах, олімпіадах і т.д. Багато можна розповідати про Вересня, тому краще приходьте і самі переконаєтеся.

  2. Елена Браславская ★★★★★

    Дуже вдячна директору та всьому педагогічному складу! Мої діти отримують якісне навчання за сучасними світовими технологіями! Невелика наповнюваність класів забезпечує індивідуальне зростання кожної дитини. Школа повного дня, і я впевнена, що дітям смачно та комфортно! Там завжди атмосфера кохання та турботи. Як мама випускниці, я спокійна за проходження ЗНО, адже в школі підбирають індивідуальний профіль відповідно до експертної системи профорієнтації ARISTOTELEION і готують цілеспрямовано до відповідного ВНЗ! P.S. Вступили на бюджет! У ВНЗ, до якого й планували. І в першу сесію здала доньку вищу математику на 100 зі 100! І макроекономіку на 97 зі 100! Дякую директору за підбір найкваліфікованіших педагогів!

  3. Аленка PRO ★★★★★

    Всім доброго доби! Ми перейшли до цієї школи рівно два роки тому, відучившись перші півроку у державній гімназії. Відмінність неймовірна! Моя дочка була вільна о 12-13 годині, і ми не розуміли, куди її діти, адже ми обоє працюємо. А зробити уроки з дитиною виявилося справжнім випробуванням навіть у першому класі! У Вересні мою дочку прийняли однокласники першого ж дня, всі дітки виховані та доброзичливі. А професіоналізм нашого вчителя Олешко Наталії Леонідівни вищий за всілякі похвали. Дитина ходить до школи із задоволенням і показує високі результати у навчанні. Завжди з нетерпінням чекає на нову виставу. З приводу харчування нічого не можу сказати, тому що моя дитина дуже вибаглива в їжі. Але коли заходиш до школи, то завжди пахне не столовською їжею, а запах, наче вдома, тож одразу хочеться їсти. Дякуємо за такий чудовий навчальний заклад!

  1. Ann Gerashchenko ★★★★★

    В цій школі навчаються троє моїх дітей. Хочу відмітити, що персонал та керівництво школи викликають щире захоплення своєю затятістю та любовʼю до свого діла. Адже вчителі та адміністрація вкладають всю свою душу, всі зусилля, натхнення та енергію, щоб передати дітям не тільки знання, але й віру в себе. Вони мотивують на перемоги, на те, щоб не здаватись труднощам. Це не просто слова. Кожного дня спілкуюсь із вчителями, жодна дрібниця не проходить повз. В школі дуже гарне організоване харчування: молодший зʼїдає по дві порції. Постійно проводяться екскурсії і не тільки по Харкову. Кожне свято - театральна вистава, де на повну викладаються і педагоги, і діти. Дітки виступають так, що не можна втримати сліз. Сама школа - як маленький дім, куди хочеться приходити: отримувати поради та людську підтримку. І діти, і батьки, і вчителі - всі чемно вітаються, особливо приємно чути це від дітей-підлітків, відчувається культура та вихованість. Низький уклін вчителям та керівнику закладу. Важка справа, яка не кожному по силам. Але люди люблять її, відповідно, ця любов відзеркалюється в наших дітях.

  2. Okeksandr Eagle ★★★★☆

    Цей заклад дійсно вчить дітeй навчатися...

  3. Oleksandr Eagle ★★★★☆

    Цей заклад дійсно вчить дітeй навчатися...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Вересень?

Вересень знаходиться за адресою проспект Героїв Харкова, 230, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Вересень?

Зв'язатися з Вересень можна за номером телефону +38 (050) 323-16-18

Як можна дістатися до Вересень?

Дістатися до Вересень можна за посиланням

Advertisements