ОВчора проводили операцію моїй кішечці. Ветеринар Марина Миколаївна з порогу дала зрозуміти, що вона знає як поводитись з тваринками і одразу вселила надію, що ми в гарних руках. Все пройшло чудово, на другий день на швах навіть сукровиці немає, шов чистий і сухий. Кішка почувається добре, ще з вечора кушала і пила водичку. Також хочу подякувати дівчинці з ресепшина, заспокоїла, підбадьорила. Вже неодноразово відвідували цю клініку в інших дрібних питаннях, то завжди все було чудово.
Фотогалерея
Відгуки
-
Наташа Корман ★★★★★
-
Gora Verni ★★★★★
Лікуємо разом із спеціалістами клініки дорослу кішку із хронічною нирковою недостатністю. Грамотні, адекватні лікарі, коректне спілкування, тримають зв`язок і відповідають на всі запитання. Адекватний цінник, виважений підхід до призначень. Рекомендую.
-
Кристина Старикова Козырь ★★★★★
Мені порекомендували цю ветеринарну клініку в тепер я іі всім рекомендую. В мене котик та йорк в ми звертаємось лише тепер сюди - гарні спеціалісти, привітні менеджери, не заоблачні ціні. А ветерану з інвалідністю ще ц скидку роблять, дуже приємна така повага. Тут і узі серця і дуже якісно операціі та консультації. Звертались і з хворобами «малих, і у Йорка розірвалась хрестоподібна звʼязка - замість операціі, то ми виконували рекомендації лікаря і собачка бігає як новенька без небезпечноі операціі. Гарний тут ортопед і хірург, да всі мені подобаються. Були в інших клініках, але нажаль з часом побачила їх помилки к моіх тварин - навіть не прощупали що є багато пухлин у собачки ну і такого всякого багато. Тому зраділа коли мені порекомендували Альфа та лікарів тут
-
Katarina Raven ★★★★★
Хочу висловити неймовірну подяку вашій клініці за таких чудових і приємних лікарів, а головне професіоналів своєї справи. Вперше потрапили до вас у кінці січня 2024 року з кусаною раною на щоці у собаки, на жаль ну стресі ні тоді, ні вчора прізвище нашого хірурга не запамʼятала ( вона на першому фото ) все зашили обійшлось без наркозу, загоїлось дуже швидко в навіть сліду не лишилось. Вчора зі схожою раною, але у 3х місячного кошеняти знову їхали до вас аж з під Боярки, бо була впевнена що нам нададуть дійсно гарну та кваліфіковану допомогу! З кошеням теж обійшлись лише місцевою анестезією навколо рани ще раз безмежно вдячна за вашу роботу та професіоналізм ❤️ зі своїми тваринами тільки до вас та готова їхати навіть 30км, бо гарна ветеринарна клініка та лікарі зараз на вагу золота успіхів та процвітання і ще окрема подяка нашрму хірургу ( буду вдячна якщо уточните призвіще щоб я запамʼятала ) P.s Кайса ( маламут ) та Хельга ( кошеня ) передаю вам теж дякую ❤️
-
Lesia Avdieieva ★★★★★
Всі лікарі молоді, але досвідчені і уважні фахівці. Рекомендую
-
Оля Оля ★★★★★
Лікарі уважні і відкриті. Користуюсь послугами клініки вже декілька років
-
Maria Burtseva ★★★★★
They are the best! Вони - найкращі!
-
Мария Колисниченко ★★★★★
Лікуємо тут свого кота від панкріатиту. Персонал ввічливий, є аптека.
-
Ксенiя Ковальова ★★★★★
Я там була і обстежувала кішку і чесно кажучи дуже виховані ветеринари
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Альфа?
Альфа знаходиться за адресою вул. Оранжерейна, 3, Київ, Україна, 04112
Який номер телефону Альфа?
Зв'язатися з Альфа можна за номером телефону +38 (044) 221-64-43
Як можна дістатися до Альфа?
Дістатися до Альфа можна за посиланням