Відгуки

  1. Artem Ryabets ★★★★★

    Чудова клініка! Лікарі уважні, все пояснюють і дуже дбайливо ставляться до тварин. Мого улюбленця оглянули швидко та професійно. Рекомендую всім, хто шукає справжніх фахівців!

  2. Dima Starosilsky ★★★★★

    Був в клініці ще літом. Але знайти сил написати відгук вдалось лише зараз. Я дуже вдячний лікарці Віолетті та лікару Ілллі. Коли для Чарлика прозвучало вперше лімфома! багато хто на ньому поставив хрест. Але в "Ладі" нам надали пояснення , що це таке і запропонували лікування яке подарувало нам ще півроку в компаніі нащого стариганя. Він побіг на райдугу без болів та страждань і набагто пізніше ніж це могла статись. Дякую вам за вашу турботу та роботу! Коли морально будемо готові до нового собаки то обов'язково повернемось до вас

  3. Olena Myronenko ★☆☆☆☆

    Власники клініки, звертаюсь до вас. Навчить свій недалекий персонал ввічливо розмовляти з постійними клієнтами, а саме юну крикливу і наглу лікарку, яка приймала, мила підлогу і заповнювала картки одна, (2 жовтня 2025). Я чула як вона розмовляє з попередніми пацієнтами і запитала у адміністрації, чи адекватна вона. Не оглянувши собаку, не побачивши проблему, вже звинуватила мене в тому, що я сама чищу йому зуби. Я розумію, що ваша задача заробити, я розумію що це бізнес. Але межі потрібно знати. І поважати постійних клієнтів. Я 3-х тварин обслуговувала в вашій клініці. Тепер буде нуль. Я розумію, що у всіх проблема з персоналом, але вони вам розвалюють бізнес.

  1. Yuliia Romanenko ★★★★★

    Улюблена ветклініка, якій довіряємо свою кицю. Лікували її від інфекції, стерилізували, вакцинували, вшивали грижу — все завжди без проблем. Лікарі чуйні, персонал привітний, ціни адекватні. Дуже рада, що колись знайшла цю клініку, і щиро рекомендую всім, хто має домашніх улюбленців.

  2. Ula Zel ★★★★★

    Дуже вдячна лікарю Ільї за лікування нашої кішки. Вона не любить відвідувати лікарів, тому я була без неї. По фото лікар швидко діагностував хворобу( блефарит). Ілля уважно вислухав історію попередніх хвороб, порадив декілька варіантів лікування. Разом визначили, як краще проводити процедури, тому що кішка дуже дика, не можливо промити око, або краплі застосувати. Провела успішне лікування вдома, Бася виглядає здоровою та гарною! Рекомендую цю клініку своїм друзям, сама буду ще звертатися!

  3. Юлія Бакка ★★★★★

    Швидка й оперативна допомога. Ми в 00:30 зателефонували й поїхали до клініки. Нажаль собаку прийшлося усипити. Але ветеренар робила все,що в її силах. Дякую!

  1. Наталья Козина ★★★★★

    адекватні ціни, хороші ветерінари, нам завжди допомагають та радять, ехо серця, узі, аналізи, все к одному місці, зручно

  2. Лариса Бадзюх ★★★★★

    Хороша клініка з кваліфікованими лікарями і якісним обслуговуванням. Не відмовляють у огляді і лікуванні безпритульних тварин.

  3. Helena ★★★★☆

    Досвідчений колектив ветеринарів. Тут спостерігали кількох улюбленців. Робили щеплення кошенятам, стерилізацію коту. Дуже чуйний підхід. Все подабається. Також тут можна придбати корм, медикаменти для тварин. Є термінал. Досить хороший рівень ветеринарної медицини порівняно з іншими клініками.

  1. Олена Боднаровська ★★★★★

    Дуже душевна клініка. Домашня. Ілля Євгенійович - супер. Прям, як дитячий лікар. Дослідження, на яке був запис, виявилось непотрібним. І ніхто не наголошував на тому, що якщо записані - будемо робити. І кошти ніхто не взяв за непотрібні маніпуляції. Пояснили що, коли і при яких обставинах потрібно вподальшому робити. Ціни дууууже адекватні. Все супер, по-сімейному)))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Лада?

Лада знаходиться за адресою вул. Оноре де Бальзака, 4А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Лада?

Зв'язатися з Лада можна за номером телефону +38 (068) 710-12-52

Як можна дістатися до Лада?

Дістатися до Лада можна за посиланням

Advertisements