Доктор Ганна супер молодець. Організація процесів та асортимент (комірців, наприклад), можуть бути краще.
Фотогалерея
Відгуки
-
Kay Raz ★★★★☆
-
Mr. Sea ★★★★★
Дякую лікарям за лікування нашого красунчика Монті від сечокам'яної хвороби. Дуже задоволені відношенням до котика, всім знайомим раджу вашу клініку. Особлива подяка лікарям Ігорю, Дмитру, Анні, Матвію - ви на своєму місці!
-
Артем Дуюнов ★☆☆☆☆
Будь-ласка, НІКОЛИ НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЬ сюди, якщо вам дороге життя вашого улюбленця. Лікар хірург некомпетентний!!!! Порізав маленьку кицю, робивши стерилізацію, не знайшовши матку, тоді тільки вирішив заглянути під хвіст, виявилось що то котик, але я цього не знав, думав що киця, лікар не повідомивши мене, зробив кастрацію, чого я б не хотів би… Я просто в щоці, що є такі неадекватні лікарі. Тому я нікому не рекомендую цю клініку, в їх тільки гроші перед очима, пофіг що різати чи робити…
-
Анастасія Дуюнова ★☆☆☆☆
Записалась на стерилізацію кішки. Я сказала по телефону, що вона безпритульна і, що напевно це кішка. Привезла, сказали, що перетелефонують через годину-півтори, щоб я приїхала забрала. Пройшло більше півтори години і я подзвонила вже сама. На що мені сказали, що можна їхати забирати, але в них цікава інформація, що це не кішка, а котик. Але коли я приїхала то виявилось, що лікар почав робити стерилізацію. Не впевнившись в тому, що це дійсно кішка він його вже порізав і не знайшовши матки вирішив заглянути під хвіст. Побачив, що це кіт він всеодно вирішив каструвати його. Чому в такому випадку лікар не подзвонив і не запитав чи каструвати чи ні???? Я просто в шоці. Мало того, що бідному котику порізали живіт так ще й кастрували не запитавши чи потрібно. Приїхавши в клініку я ще півгодини стояла чекала коли мені його віддадуть. На рецепції просто нікого не було. Бери все що хочеш і йди. Лікар навіть телефон свій на рецепції залишив. Дзвоню, думаю почує та й прийде але ні. Ігнор. Всі 4 людини були біля однієї собачки. Люди заходять і просто виходять бо нікого нема і чекати не хочуть. Більше всього обурює, що лікар не впевнившись в тому, що це дійсно кішка, почав його різати для стерилізації!!!!!!
-
Николя Армс ★★★★★
Сподобався сервіс обслуговування тварин. Ціна доступна!
-
Катерина Миколаївна ★★★★★
Прекрасный уважний огляд, рекомендації по лікуванню. Приємний ветеринар, і головне нема скупчення з тваринами.
-
Аліна Мякота ★★★★★
Робили кішці стерелізацію, прошло все добре. Ціна та якісь послуг супер.
-
Akass Akassich ★★★★★
Дуже гарна невеличка клініка. Доктор дуже знається на своїй справі, лагідний до тварин. Дає рекомендації та надає варіанти вибору
-
Павло Жук ★★★★★
Приїхали в призначений час, пройшли без черги .Клінікою задоволений , провели огляд , призначили кішці лікування , пролікувались ,все добре .Дякую спеціалістам .
-
Anhelina Kaba ★★★★★
Ми щасливі, що по волі випадку чи долі обрали саме цю клініку. Стерилізація, паспорт, щеплення, огляди, і навіть екстремальна ситуація - падіння з 9го поверху і подальші наслідки. З усім справились завдяки Дмитру. Навіть після переїзду в іншу частину міста їдемо тільки в Альфа-Віту. Котик до лікаря звик, все переносить мужньо. Вже рекомендуємо друзям і вони задоволені теж:) Дякуємо Вам за вашу роботу. На фото щасливий клієнт))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Альфа Віта?
Альфа Віта знаходиться за адресою проспект Миру, 13, Київ, Україна, 02105
Який номер телефону Альфа Віта?
Зв'язатися з Альфа Віта можна за номером телефону +38 (066) 947-28-05
Як можна дістатися до Альфа Віта?
Дістатися до Альфа Віта можна за посиланням