Відгуки

  1. Яна Галик ★★★★★

    Щиро дякую Оксані Василівні за врятовані дві душі! Були правильно призначені аналізи та своєчасно проведене лікування діток!

  2. Оксана Музыка ★★★★★

    Величезна подяка ветклініці "Кіт-Барбос" та особисто лікарю Оксані Василівні за врятоване життя красуні Злати, яку господарі - нелюди залишили як якийсь непотріб! Дякую за вашу чуйність,щирість та любов до тварин!Дякую, що допомогли подарувати їй спокійне та тихе життя.

  3. Anastasia Perevoznikova ★★★★★

    Робили стерилізацію шотландки хочу подякувати за професіоналізм. У шотландок слабке серце і ветлікарі всі особливості різних порід беруть до уваги - направляють на додаткові обстеження, пояснюють все, що може статися і як цього застерегтися якщо це можливо і тільки після всього огляду беруться за операцію. Відновлення пройшло спокійно, пройшло вже пів року:)

  1. Svetik Koshka ★★★★★

    Сподобалась клініка тим що скинула аналізи кішки мені все докладно розповіли ..Зробили консультацію по телефону і за це не прийшлось платити і нікуди не вести кішку ..До цього ходила в клініку Діавет ,була там три рази ,сдавала аналізи тільки і постійно говорили треба додаткові аналізи здати ..Я ніяк не розуміла чому зразу не взяти всі аналізи а бідну тварину мучити возити її постійно..Тут мені порадили лікувальний корм ,пропити капсули для профілактики нирок і полівітаміни ..Дякую вам велике що докладно мені все розказали ❤️Прийду до вас скоро як пройдемо лікування.❤️

  2. Наталія ★★★★★

    Оксану Василівну і клініку «Кіт Барбос» нам порадили . І ми дуже раді , що саме там зробили стерилізацію цуценя 7 місяців. Все пройшло добре. Все пояснили: що треба давати і як надалі поводитись з тваринкою, щоб скоріше одужала. Операція пройшла за 1 годину. Собака після наркозу трохи побула в клініці і своїми ногами ( в попоні) пішли додому. Перед стерилізацією нам зраділи кров на аналізи , щоб перевірити стан собаки.

  3. Владимир Дубров ★★★★★

    Дякуємо за надзвичайну людяність та терпіння, за Вашу увагу та повагу, за високій рівень професійності. Дякуємо

  1. Yaroslav Shelest ★★★★★

    Дуже ввічливий персонал. Піклуються про тваринок

  2. lialia ozerchuk ★★★★★

    чудова клініка, в якій до тварин ставляться зі справжньою любов'ю.

  3. Ольга Сімоновська ★★★★★

    Після того, як в іншій приватній клініці розводили на гроші без належного лікування та мучили тварину, тут допомогли швидко, якісно і без додаткових обстежень та рентгенів. Тобто без зайвих вкладень. Дуже рекомендую!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Кіт-Барбос?

Кіт-Барбос знаходиться за адресою в дворі, вулиця Анни Ахматової, 33, Київ, Україна, 02055

Який номер телефону Кіт-Барбос?

Зв'язатися з Кіт-Барбос можна за номером телефону +38 (098) 842-57-21

Як можна дістатися до Кіт-Барбос?

Дістатися до Кіт-Барбос можна за посиланням

Advertisements