Щиро дякую Оксані Василівні за врятовані дві душі! Були правильно призначені аналізи та своєчасно проведене лікування діток!
Фотогалерея
Відгуки
-
Яна Галик ★★★★★
-
Оксана Музыка ★★★★★
Величезна подяка ветклініці "Кіт-Барбос" та особисто лікарю Оксані Василівні за врятоване життя красуні Злати, яку господарі - нелюди залишили як якийсь непотріб! Дякую за вашу чуйність,щирість та любов до тварин!Дякую, що допомогли подарувати їй спокійне та тихе життя.
-
Anastasia Perevoznikova ★★★★★
Робили стерилізацію шотландки хочу подякувати за професіоналізм. У шотландок слабке серце і ветлікарі всі особливості різних порід беруть до уваги - направляють на додаткові обстеження, пояснюють все, що може статися і як цього застерегтися якщо це можливо і тільки після всього огляду беруться за операцію. Відновлення пройшло спокійно, пройшло вже пів року:)
-
Svetik Koshka ★★★★★
Сподобалась клініка тим що скинула аналізи кішки мені все докладно розповіли ..Зробили консультацію по телефону і за це не прийшлось платити і нікуди не вести кішку ..До цього ходила в клініку Діавет ,була там три рази ,сдавала аналізи тільки і постійно говорили треба додаткові аналізи здати ..Я ніяк не розуміла чому зразу не взяти всі аналізи а бідну тварину мучити возити її постійно..Тут мені порадили лікувальний корм ,пропити капсули для профілактики нирок і полівітаміни ..Дякую вам велике що докладно мені все розказали ❤️Прийду до вас скоро як пройдемо лікування.❤️
-
Наталія ★★★★★
Оксану Василівну і клініку «Кіт Барбос» нам порадили . І ми дуже раді , що саме там зробили стерилізацію цуценя 7 місяців. Все пройшло добре. Все пояснили: що треба давати і як надалі поводитись з тваринкою, щоб скоріше одужала. Операція пройшла за 1 годину. Собака після наркозу трохи побула в клініці і своїми ногами ( в попоні) пішли додому. Перед стерилізацією нам зраділи кров на аналізи , щоб перевірити стан собаки.
-
Владимир Дубров ★★★★★
Дякуємо за надзвичайну людяність та терпіння, за Вашу увагу та повагу, за високій рівень професійності. Дякуємо
-
Yaroslav Shelest ★★★★★
Дуже ввічливий персонал. Піклуються про тваринок
-
lialia ozerchuk ★★★★★
чудова клініка, в якій до тварин ставляться зі справжньою любов'ю.
-
Ольга Сімоновська ★★★★★
Після того, як в іншій приватній клініці розводили на гроші без належного лікування та мучили тварину, тут допомогли швидко, якісно і без додаткових обстежень та рентгенів. Тобто без зайвих вкладень. Дуже рекомендую!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Кіт-Барбос?
Кіт-Барбос знаходиться за адресою в дворі, вулиця Анни Ахматової, 33, Київ, Україна, 02055
Який номер телефону Кіт-Барбос?
Зв'язатися з Кіт-Барбос можна за номером телефону +38 (098) 842-57-21
Як можна дістатися до Кіт-Барбос?
Дістатися до Кіт-Барбос можна за посиланням