Відгуки

  1. Дар'я Биценко ★★★★★

    Звертались до лікарки Катерини Ігоревни Проценко коли кіт був в поганому стані і ніхто не міг зрозуміти чому. Котику провели діагностування і операціію, все було дуже чітко і професійно. На разі він почувається прекрасно(пройшло вже 4 місяці з лікування). Ми дуже радіємо і дуже вдячні клініці і Катерині Ігоревні за допомогу!

  2. Юлия Михальская ★☆☆☆☆

    Оперували собаку йоркширського тер'єра (віком 3 місяці) у лютому 2018 року. У клініці SannaVet Операція була з видалення грижі. Помітивши шишку в ділянці живота у собаки одразу привели до клініки на обстеження. На прийомі нас оглянув черговий лікар і сказав, що тільки оперативне втручання, вправити не можна, оперувати треба терміново! Щоб уникнути випадання прямої кишки! Природно наступного дня вже було призначено операцію! Звичайно як неспокійна господиня вихованця котрого я люблю я чекала переживала та сподівалася що все пройде добре! Пройшло все добре і через пару годин я була вже вдома зі своїм собакою! Шви зарості і за два тижні ми природно пішли на прийом до лікаря на огляд! Мені сказали все добре зажило, зняли шви і сказали не хворіти! Власне, так і було наступні три роки! У березні 2021 року, у нас знову випала грижа! Хоча після оперативного втручання цього не повинно бути! Звичайно, ми звернулися знову до лікаря! Але оскільки ми переїхали пішли ми вже до іншої клініки! Нам сказали що грижу не вправити, що так не повинно бути і це все через не компетентність лікарів які оперували нас до! Знову потрібна операція, після всіх аналізів крові, УЗД серця та інших процедур ми пішли на операцію! Операція пройшла вдало! Але що з'ясувалося в ході операції! Коли мій собака був під наркозом, на операційному столі, коли зробили надріз, з'ясувалося, що у собаки всередині все зашито нитками, нитки які були всередині організму мого собаки весь цей час протягом трьох років! Через недбалість і не професіоналізм, які залишили лікарі! Як так можна! Залишити нитки, які не розсмоктуються!? Якби не повторна операція я навіть не дізналася б! Та що ж ви за лікарі такі, точніше навіть виникає питання лікарі чи зовсім!? Клятва Гіппократа каже: «Не нашкодь»! Про професіоналізм судити нема чого, його просто немає! Але виникає наступне питання, чи є у вас хоч крапелька людяності та совісті!? Хіба так можна з живою істотою! Вам же приносять тварину, хвору, сподіваючись, що ви надасте допомогу! Вам же готові заплатити будь-які гроші, щоб ви допомогли! Гроші ви берете, а допомога! Я маю фото собаки! Ті нитки, які з неї дістали! Всі виписки з приводу операції собаки та докази того, що ми оперувалися саме в цій клініці! Мені нічого не варто довести справу до суду! І покарати винних! Просто залишу цей відгук, щоб і ви знали кому ви довіряєте своїх вихованців! Якщо вам дорого Здоров'я та благополуччя ваших улюбленців, не в жодному разі не приводьте їх сюди! Не довіряйте їхнє життя в руки цих людей! Не повторюйте наших помилок! Адже життя вашого вихованця залежить від Вас! Фото 18+ слабонервним і вагітним не дивитись!

  3. Оксана Тарасевич ★★★★★

    Спасибі Вам огромное.Не дивлячись на те що приїхали ввечері нам надали кваліфіковану помощь.На прийомі були з котом який вже у віці і з не проходімостью.Врач грамотний фахівець, професіонал своєї справи і адекватна дівчина яка допомогла і проконцультіровала.

  1. LEON 777 ★★★★★

    Дуже хороша клініка, персонал привітний, компетентні в своїй справі. на всі питання відповідаю і пояснюють все. Ходила з цуценям вівчарки. Тому клінікою дуже задоволена залишилася.

  2. Alexandra Goncharova ★★★★★

    Ходили сюди з крискою на уколи три тижні. Персонал привітний, роблять все швидко, "клієнтів" тискають і люблять. Дуже зручно, що клініка цілодобова, так як нам потрібно було робити уколи раз о 12 годині, до і після стандартних режимів роботи інших клінік. Особливо сподобалася дівчина-лікар блондинка (на жаль не пам'ятаємо її імені), яка тискала нашу щурики і підгодовувала фруктами)))

  3. Sergey Nedela ★☆☆☆☆

    Дуже високі ціни. Аналіз крові кошеняті 570гр. Укол 46гр. (Мій шприц і ліки). З вет лікарів більш орієнтована на позитивний результат, Маша. Якщо немає іншої альтернативи, тоді ..

  1. Svitlana Konovalova ★★★★★

    Добре оснащена клініка та привітний персонал. Якістю повністю задоволена. Зручне розташування та можливість оплати банківською карткою.

  2. Алина Романовская ★★★★★

    Дуже хороша клініка. З першого погляду видно, що люди люблять тварин і свою роботу і проффесионально її виконують. У нашому питанні все грамотно і доступно пояснили. Тепер ми ваші клієнти)

  3. Kuzmenko Tatiana ★★★★★

    З мого питання мені допомогли з тваринами. УЗД є, розшифровка хороша. Працюють із 9:00.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса SannaVet?

SannaVet знаходиться за адресою вулиця Академіка Павлова, дом 140, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону SannaVet?

Зв'язатися з SannaVet можна за номером телефону +38 (095) 290-91-42

Як можна дістатися до SannaVet?

Дістатися до SannaVet можна за посиланням

Advertisements