Щойно повернулися з чоловіком з відпочинку. Приємних вражень - море! Бронювали номер у господарів даного готелю. Наскільки приємні люди- пані Ольга та її чоловік. Зустріли ніби давніх знайомих або родичів. Які затишні номери: чистенько, охайно, продумано усе до дрібниць! До моря хвилина ходу. Є площадка для розваг діткам. Для дорослих усе, що душа побажає: хочеш смажити шашлик - смаж, барбекю - будь ласка, зона відпочинку - 10/10. Головне, що весь персонал готелю підібраний класно. Дівчатка прибирають номери гарно, кухня блищить чистотою, посуда вся новенька, кругом чистота й порядок! Наступного року, як усе буде добре, поїдемо туди! А найголовніше - демократичні ціни) Усім раджу: їдьте саме до пані Ольги!
Фотогалерея
Відгуки
-
Тетяна Бучовська ★★★★★
-
Василий Василий ★★★★★
Відпочивали в цьому готелі родиною вперше й залишилися просто в захваті! Розташування – ідеальне: менше 100 м до моря, з балкона відкривається чарівний краєвид, свіже повітря і шум хвиль створюють справжню атмосферу релаксу. Номери дуже чисті, затишні та зі смаком оформлені – видно, що господарі вкладають душу в кожну деталь. Усе необхідне було під рукою: зручне ліжко, кондиціонер, wi-fi, а ще приємні дрібнички, які зробили наш відпочинок ще комфортнішим. Окремо хочеться відзначити гостинність господарів – неймовірно щирі, уважні та доброзичливі люди. Завжди готові допомогти, підказати щось цікаве. Обов’язково повернемося сюди знову та рекомендуємо всім, хто шукає спокійний і комфортний відпочинок біля моря!
-
Tima ds ★★★★★
Це саме той готель, куди хочеться повертатися. Дуже атмосферне місце: все продумано до дрібниць — від інтер’єру до ставлення персоналу. Пляж поруч, свіже морське повітря, доглянута територія. Номер чистий, світлий. Особливо вразила турбота з боку господарів — завжди усміхнені й готові допомогти. Дякую за незабутній відпочинок.
-
Olga Fedorenko ★★★★★
Все дуже сподобалось, комфортно, чисто, персонал привітний, обслуговування на найвищому рівні. Будь яке питання вирішують за хвилину. Свій пляж з зонтиками, шезлонгами та матрасами. Дозволяють розміщення з тваринками за що окрема подяка. Щиро вдячна за чудовий, комфортний відпочинок.
-
Анна Хімейчук ★★★★★
Все круто.
-
Анна Свидло ★★★★★
Затишно, як в гостях у улюблених родичів :) Все продумано, зручно, акуратно, доброзичливий персонал, будь-які питання вирішуються швидко і з максимальним комфортом для постояльців. Море менше, ніж в хвилині ходьби, зручні шезлонги під парасольками, можна насолоджуватися морським відпочинком з раннього ранку і до пізнього вечора. Рано вранці - чудові світанки над морем, ввечері - бузковий захід. Дуже смачна кухня з великими порціями. Отримали масу задоволення, навіть не хотілося їхати. Син сказав, що крутіше, напевно, тільки Мальдіви :)
-
Марія Стрижак ★★★★★
Рекомендую!!! Апартаменти супер, відношення прекрасне, господарі ввічливі та приємні. Чистота 5+.
-
Юрий Бойко ★★★★★
Чудове місце для сімейного відпочинку з дітьми
-
Антоніна Семерунчик ★★★★★
Рекомендую, доброзичливий господар, чисті та обладнані всім необхідним номери. Відчуття неначе гостюєш у родичів)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Villa Vi-Ta?
Villa Vi-Ta знаходиться за адресою Кооператив Перлина, 58, Zatoka, Odes'ka oblast, Україна, 67772
Який номер телефону Villa Vi-Ta?
Зв'язатися з Villa Vi-Ta можна за номером телефону +38 (097) 049-77-23
Як можна дістатися до Villa Vi-Ta?
Дістатися до Villa Vi-Ta можна за посиланням