Відгуки

  1. Daria Chuniukina ★☆☆☆☆

    Раніше була відмінна ветклініка, але на жаль після останніх візитів більше звертатися до них не буду.

  2. Раиса Гриненко ★★★★★

    Хочу висловити подяку ветеринарному лікарю Рудому Володимиру Анатолійовичу, за допомогу в лікуванні нашого малюка на прізвисько Річі, за чуйне ставлення до тварин та професійний підхід до лікування. Дякую вам за надану нам допомогу!

  3. Галина Молодожонова ★★★★★

    Чудова клініка та чудові фахівці! Особливо хочу виділити Рудого Володимира Анатолійовича. Вже багато років лікуємо у нього своїх котів. Дуже задоволені уважним ставленням та професіоналізмом цього лікаря. Дуже рекомендуємо!

  1. Анна Котова ★★★★★

    Звертаємось лише до Володимира Анатолійовича, хоча живемо в іншому районі. Професіонал з великої літери, який відданий своїй справі! Вилікував і нашого кролика, і кішок. Дуже ціную, що жодних зайвих процедур, які люблять призначати деякі ветклініки, немає. Тільки розумний мінімум.

  2. Богдан Тур ★★★★★

    Рекомендую, ветеринарну клініку Лапушка. Особлива подяка Анатолію Вікторовичу. Мого кота підстрелили з пневматичної зброї по задніх лапах, він не міг на них спиратися, та як потім виявилося, вже розпочалася бактеріальна інфекція. Завдяки професіоналізму лікарів кота врятували. Період реабілітації був доволі тривалим. Кіт ходив з залізом в лапах більше місяця. Також проводилася тривала терапія доволі серйозним антибіотиком. Лікар завжди знаходив час та підказував, що робити. Щира подяка лікарям клініки Лапушка, за розуміння та їх справжню турботу про наших братів менших.

  3. Yasya Ukolskaya ★☆☆☆☆

    Навіть укол зробити не можуть. Лікуємося в іншій клініці, в цю прийшли просто вколоти кота зі своїм шприцем і препаратом. Препарат розкривали не при мені, ходили 2 рази на день, іншої клініки поряд немає. Кіт дико репетував і мало не подряпав на що відповіли "Сама винна, тримати краще треба було". Ну як би... Здрастуйте. Хто тут лікар? Голка щоразу залишалася в Лапі біля кота. Не вірю позитивним відгукам в Інтернеті про цю клініку, нормальні люди туди не ходять лікувати вихованців, якщо вони реально їх люблять. Після цього навіть просто уколи робити туди не ходжу. Прийшла якось увечері, а в них музика на всю репетує .... Їм все одно що в стаціонарі лежать хворі тварини, у яких і так стрес без господарів, то що вони можуть бути після операції. А в них музика репетує і голосно розмовляють. Вчора зустріла знайомих вони прийшли зі своєю ампулою (Робили щеплення проти сказу) і шприцем, у собаки до вечора відібрало задні лапи! ДУЖЕ ШКОДА ЩО В ЦІЄЇ КЛІНІКИ ВИСОКИЙ РЕЙТИНГ. Там вбивають тварин. Дуже багато відгуків про те, коли робили операції твариною і вони після цього вмирали, оскільки гноилися шви або інфекція потрапляла в організм тварини. Коли проходжу повз і бачу, як туди ведуть своїх вихованців, аж серце розривається. ВИТРАТТЯ КРАЩЕ ГРОШІ НА ТАКСИ У ДОБРЕ КЛІНІКУ І ВАШЕ ТВАРИНА БУДЕ ЖИВА!

  1. Serhii Sirenko ★★★★★

    Найкраща клініка в Харкові з точки зору відношення до клієнтів і тварин.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЛАПУШКА?

ЛАПУШКА знаходиться за адресою проспект Тракторобудівників, 71/1, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону ЛАПУШКА?

Зв'язатися з ЛАПУШКА можна за номером телефону +38 (057) 751-43-56

Як можна дістатися до ЛАПУШКА?

Дістатися до ЛАПУШКА можна за посиланням

Advertisements