Із плюсів даного готелю можу відзначити тільки дуже гарно облаштовану територію і все! Ми відпочивали в номері Комфорт на першому поверсі. Вікна немає, замість нього скляні тоновані двері із-за чого було досить темно, але до цього можна звикнути. А от до ванної кімнати, у якій душ зливався просто в діру на підлозі, ніяк не звикнеш! Постійно потрібно було витирати зайву воду, тому що вона просто залишалась на підлозі. Щоб дочекатися гарячою води потрібно було дуже-дуже довго її зпускати і не факт, що дочекаєшся. Двері в кімнату із ванної не можна було залишати відчиненими через жахливий запах!!! Кондиціонер вмикали лише коли йшли на море, щоб хоч трохи зменшити вологість, АЛЕ у самому кондиціонері було видно сліди цвілі!!! Приїхали на оздоровлення називається! В номері скрізь покладено плитку, що також незручно, особливо якщо є діти. Дорога до моря жахлива! Ми їздили з дитячою коляскою, тому сім'ям з дітьми, які планують везти дитину до моря на колясці однозначно не рекомендується. Коляска таких ям і тріщин в асфальті, які немає кудою об'їхати, може не витримати, а про комфорт дитини годі і говорити... Дитяча площадка цілий день знаходиться під сонцем (хоча це не принципово). Даний готель не рекомендую!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Оксана ★☆☆☆☆
-
Adolf Baz ★★★★☆
На 4 поверсі не продумана вентиляція. У номері знаходилися два вентилятори і холодильник, сквозняки на поверсі, дитина спить і присипається від ударів дверей. Дітям є де погратись, басейн чистий, є де посидіти (альтанок багато), лежаків вистачає, масаж +, теніс +, парковка +. Кафе на 3 (шаурму не замовляйте (досить велика але всередині холодна і пригоріла ззовні)). До моря 10-15 хв. Ціни завищені. В загальному добре, відпочинок вдався.
-
Бородатый Садовник ★★☆☆☆
Замовили бронь в даному готелі через букінг. Приїхали поселились в номер за 1100грн думав, що буде як у всіх нормальних готелях, а тут ппц сирістю несе в номері, немає провітрення, диван відсирівший, ліг на постіль свербить спина… душ з туалетом не айс, всюди з кранів солена вода, митись і чистити зуби соленою водою - мені дивно за такі гроші, тимбільше це не перша лінія готелів.(до моря 15хв пішки). Думаю нехай так, щоб не шаблатись, доплачу візьму дорожче буде все норм, доплатив$, поселився в номер на тверду 3йку був більш менш. Були там 5днів. В номері не прибирають взагалі, (зазвичай сміття з відра хочаб забирають…). На наступний день походу адмін випалює на мене і ще борзить і розказують і типу чого не з‘їхав. Я висадженний був з наглості. Нехай самі в цих коморах ночують за такі $. Кухня-ресторан більш менш. Не знаю які там умови готовки(добре що не бачив) Але таке собі, принесли хліб надкушений кимось. Любителі в чек пробити лишнє, уважно дивіться! В основному більша к-сть персоналу борзі. Чайка 3 - сервісу по номерах нуль за таку капусту. З таким успіхом можна знімати квартиру та самим собі все робити. Хто не хоче собі зіпсувати відпочинок за такі гроші ліпше візьміть гарячу путівку закордон. А так для колориту подивитись можна які є наші курорти. Люди не мовчіть, нас за лохів мають!
-
Економичное отопление. Володимир.098 689 56 54 ★☆☆☆☆
Не рекомендую.збережіть свої нерви і відаочиеок........
-
Тетяна Гущина ★★★☆☆
Класний, чистий басейн. На території є кафе, де можна на протязі дня поїсти, але потрібно замовляти завчасно, довго чекали. Номер стандарт нам не сподобався, дуже "пахло" сирістю, стіна в кімнаті була вкрита цвілью.
-
Вадим Тищенко ★★★★★
Відпочиваємо не перший раз, все дуже добре.
-
Лілія Тимченко ★★★★★
Найкращий готелі на даний час,та хочу найбільш виразити своє захоплення чудовою адміністратором даного готелю Катя ти найкраща в цій справі, завжди привітна ,уважна,відповідальна.
-
yulia Semkovuch ★☆☆☆☆
Не задоволені, зовсім!!! Категорично не рекоментую!!!! Проживали у період з 20-23.08.2020 у 15 номері. Якщо оцінювати по 10 бальній шкалі, то оціню так: Номери 1 бал!!! Про умови проживання, орема історія: замість двоспального ліжка був поломаний диван, який намагались відремонтувати, але чомусь так і не вийшло. Ні номер, ні ліжко не поміняли!!! Чоловік має ріст 190 см, вагу 100 кг, при першому присіданні, одразу ламався, ноги звисали. Тому довелось спати окремо. В номерах НЕ ПРИБИРАЮТЬ, що є не прийнятливим для готелів та хостелів! Сушки (фену) в номері немає, чайник відсутній, рушники жахливої якості, розтирають воду на тілі, сток у ванній забитий, двері санвузла порживіли, кімнати малі, без вікон.Щоби появилась гаряча вода, потрібно спускати холодну 10 хв. Хочу додати, що піддона немає, вся вода витікає у кімнату. особливо коли забитий стьок. Єдиний позитивний момент у номерах, це комфортна температура! Кімнати на першому поверсі без кондиціонера, але він і не потрібен. За температуру кімнати, поставлю 10 балів! Обслуговуючий персонал 2 бали. Бронь відбулась 3х місного номера, адміністратор пообіцяла перебронювати на 2х місний, чого не виконала, через що ми потратили лишні кошти. Прибиральниця - не задоволена, при обміні рушників, уточнила скільки днів ми відпочиваємо, почувши цифру 4, невдоволено обміняла. Не знаю як хто, але я їду на відпочинок отримати позитивні емоції, зарядитись енергією, а не дивитись на незадоволені та втомлені обличчя!!! Кухня, 1 бал, це пц***, готують розморожені фастфуди, до супів досипають приправи, антисанітарія, до них потрібно О. Фреймут на ревізію, довго би переглядали цей ЖАХ! Територія готелю 6 балів, з вигляду охайна, чиста, уютна. Вода у басейні брудна. Відстань від моря - 2 бали, далеко, з дитиною дискомфортнотно, доводиться йти 15-20 хв. Вартість - не оправдано дорого, знайшла готель "Чайка 3" за відгуками, але не згідна з рейтинговою оцінкою. Відпочивала у багатьох країнах і на різних курортах, але у такій антисанітарії не жила і не харчувалась років 15. Сказати ЖАХ, це нічого не сказати!!!
-
Богдан Назарук ★★★★☆
Умови проживання відповідають ціні номера. А от кафе на території не раджу. Щоб поїсти треба чекати від 40хвилин, дуже часто чогось немає. Коктейлі не смачні, кухня на 3 з мінусом. Територія готелю гарна та доглянута, басейн чистий.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Чайка 3?
Чайка 3 знаходиться за адресою вулиця Морська, 152Б, Коблеве, Миколаївська область, Україна, 57453
Який номер телефону Чайка 3?
Зв'язатися з Чайка 3 можна за номером телефону +38 (095) 879-00-07
Як можна дістатися до Чайка 3?
Дістатися до Чайка 3 можна за посиланням