Дитячим садок сподобався дитині так само і нам працюють чудові фахівці. Так само дитина почала добре засвоювати англійську мову, а так само підготовка дитини до школи.
Фотогалерея
Відгуки
-
Роман Кунаков ★★★★★
-
hdvideozx1 ★★★★★
Дійсно класний садок. Дитині подобається. Вивчають іноземні мови. Відмінна підготовка до школи.
-
Надежда Панасюк ★★★★★
хочеться сказати спасибі величезне всьому колективу саду за дитинство, за зелений двір, де завжди тепло і сонячно, за малину і басейн влітку і за гірки взимку, за котики навесні і калину восени. Багато всього-секції, іноз мови і т.д.
-
Nataliia Volchenko ★★★★★
Вибір був із кількох садків, але за одними вимогами. Прекрасний сад - окрема будівля зі своїм опаленням, закрита територія з майданчиками, мало діток у групах, уважне ставлення до діток. Окреме спасибі нашому вихователю та няні Катерині Вікторівні та Ользі Олександрівні. Дочка із задоволенням відвідує садок, а у вихідні запитує, чому ж садок закритий. Всім рекомендую!
-
Robusta Live ★★★★★
Чудовий садочок, дитина задоволена і хоче туди йти. Особлива подяка нашій викладачці Катерині Вікторівні, у мене ніколи не було до неї питань. She speaks Ukrainian, but she was able to find a common language with a child who has 0 knowledge of Ukrainian, now the child understands and can speak Ukrainian perfectly. Дитина приходить додому зі знаннями, а не просто сидить на городі. Вони працюють з дітьми і це видно. Єдине, що мене дратує, це те, що більшість свят в українських народних костюмах, я нічого не маю проти. Мабуть, у всіх дитсадках так, я не знаю. Але я вважаю, що патріотизм можна виховувати у дітей по-іншому. Щоб любити свою країну, не обов’язково одягати вишиванку. Але цей факт ніяк не впливає на оцінку дитячого садка, рекомендую.
-
Ирина Романова ★★★★★
Хороший дитячий садок, затишна домашня атмосфера, педагоги вищої категорії, які знайдуть підхід до кожної дитини! Девіз Дитячого садка-Ми, Антошки,, сміливі, вправні, вмілі. Найулюбленіші, найщасливіші. Всі ми вірні друзі, разом ми одна сім'я! Дітки йдуть у садок із задоволенням, а це найголовніше!
-
Eugene ★★★★★
Чудовий садок для дитини, великий майданчик, дітьми займаються. Але дуже багато залежить від вихователя. У нас Катерина Вікторівна – молода вихователька. Діти до неї тягнуться. Говорить українською мовою, що теж великий плюс на мою думку. Завідувачка Олена теж чудова людина. Будь-яке питання з нею вирішується швидко. Про садок поки що лише гарні враження. Свої гроші явно виправдовує, дитина задоволена
-
Артем Молотко ★★★★★
Дочці дуже подобається. Дуже подобається те що у групах мало дітей. Ще великий плюс те що є додаткові гуртки, не треба нікуді більше дитину возити, все у одному місці.
-
tanya guz ★★★★★
Дуже затишний садочок з гарним харчуванням та доглядом. Особливо приваблює індивідуальний підхід до кожноі дитини.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Антошка?
Антошка знаходиться за адресою вул. Дрогобицька, 33, Харків, Харківська область, Україна, 61016
Який номер телефону Антошка?
Зв'язатися з Антошка можна за номером телефону +38 (098) 316-80-36
Як можна дістатися до Антошка?
Дістатися до Антошка можна за посиланням