Дуже гарний готель! Залишали з чоловіком котика в перший раз і були дуже задоволені. Нас зустріла дуже привітна дівчинка, яка одразу знайшла підхід до нашого котика. Бокси для котиків гарні та чисті, в кімнаті просторо та гарно пахне. Кожен день надсилали фото. Тепер котик буде постійним гостем)
Фотогалерея
Відгуки
-
Светлана Федорчук ★★★★★
-
Тетяна Процько ★☆☆☆☆
Абсолютно неприйнятна комунікація від працівниці в готелі. Лишили кицю на півтора дні. Через півтора дні довелося вислухати багато разів підряд про те, що вона агресивна, що вона небезпечна для нас і що вона ніколи б не підпустила своїх тварин до неї, поки ми побували підступитися до переляканої киці в неприбраному боксі. Жоден смаколик, який ми давали для заспокоєння, не був відкритий, всі нам повернули. На другий день нам відправили повідомлення "Вітаю,Юнона вночі добре поіла,з туалетиком все добре." Жодного слова про те, як їх погано, що вона агресивна, чи в неї діарея. Жодного фото чи повідомлення на третій день ми не отримали, дізналися про ситуацію вже по факту. Так, вона була дуже налякана і шипіла: може вона боялась інших котів, або були нові некомфортні умови, ми погодились, що треба працювати над соціалізацією, але типу спілкуватися з клієнтами ненормально. Додатково звинуватили нас, що не попередили про специфічне харчування, хоча, звичайно, ми попереджали, і баночки з вареним м'ясом ця ж працівниця прийняла при заселені. Через 10 хвилин після того, як забрали малечу, ми вже цілувались, з дитиною все добре, в готель не повернемось і нікому рекомендувати не будемо PS. Нічого розумного у відповідь я не очікувала. Ви дали нам рукавиці, щоб вийняти її перелякану з бокса. І якщо вона себе так веде вперше в житті після вашого закладу, то проблема не в ній
-
Тетяна «КВІТЕНЬ» Панкова ★★★★★
Залишала котика на 17 днів і дуже переживала, але дарма — він, здається, відпочивав і розважався краще, ніж я! Повернувся щасливий, здоровий, без стресу чи депресії. Видно, що за тваринами тут дійсно доглядають з любов’ю. Рекомендую всім, хто вагається — обов’язково звернусь ще раз саме сюди!
-
Настя Акімкіна ★★★★★
Сервісом повністю задоволена. У номерах чисто, є картонний будиночок, лоток, мисочка, м'яка лежанка. На моє прохання мені надсилали фотозвіти. Важливо також, що тваринам там приділяють увагу: кота і гладили, і чухали. Рекомендую!
-
Светлана Тычинская ★★★★★
Чудовий готель для котиків. Чисто, затишно, щодня надсилають фото і відео як почувається котик-гість. Нам сподобалося, приїдемо в гості ще не раз)
-
Борис Антонович Рыжка ★★★★★
Дуже файний готель, не знаю, щоб я без нього робив! Вже три рази туди віддавав свого котика і ще віддам.
-
yadiver gulyanitskyy ★★★★★
ще не лишали вам свого котика, але ретельно перечитав відгуки, ставлю вам 5* за те що ви робите свою справу на 5 балів!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Мир Мяу?
Мир Мяу знаходиться за адресою вулиця Гарматна, 29/31, Київ, Україна, 03067
Який номер телефону Мир Мяу?
Зв'язатися з Мир Мяу можна за номером телефону +38 (099) 144-11-04
Як можна дістатися до Мир Мяу?
Дістатися до Мир Мяу можна за посиланням