Відгуки

  1. Галина Бабич ★★★★★

    Ввічливий персонал, швидко якісно вимили машину, тепла затишна кімната очікування, прийнятні ціни. Рекомендую.

  2. Victoria Ivanes ★★★★★

    Я послухалася поради Діани в попередньому коментарі і це був вдалий вибір. Дійсно хороший сервіс, дуже ввічливий і ввічливий персонал, машину мені повернули ідеально чисту і коштувало це дешевше, ніж на інших мийках. Раджу всім добрим людям! Досить комфортні дві зони очікування, одна всередині з диванчиками, друга під навісом зовні, пропонованих напоїв вибір не великий, але смачний американо за 20 гривень був дуже доречним.

  3. Diana ★★★★★

    Сьогодні вперше заїхала, була приємно вражена. За ці гроші – якість супер. Але одного зауваження не можу зробити за якістю. На найвищому рівні. Миття та чищення салону та кузова робив хлопчик, йому на вигляд років 16, професіоналізм вразив. Однозначно раджу.

  1. Oleksii Isaiev ★★★★★

    Миють швидко та якісно. Кузов, салон, чорнити колеса, віск – 300 грн за кросовер. Є кімната очікування, можна замовити каву з кави за 15 грн.

  2. Mike Onishchuk ★★★★☆

    Рекомендую! І сам ще повернусь сюди. Ціна середня, якість миття хороша. Адміністратор (дівчина) адекватно оцінює чергу і час очікування. Від'їхав і виявив недотерте скло, хлопці без другого слова все виправили. Залік!

  3. Ирина Зиновьева ★☆☆☆☆

    Користувалася послугами миття і все було не погано, середні ціни, але! заїхавши на мийку в черговий раз, жахнулася! Умудрилися виламати кнопку склопідйомника! та й помито дуже неякісно! Мойшик неадекватний від слова зовсім, питання не вирішено з поломкою (Куди дивиться адміністрація не зрозуміло! Бережіть свої авто від таких сервісів!

  1. Александр Орловский ★★☆☆☆

    Заїхав на мийку для хімчистки салону машини. Ціна порадувала, навіть допомогли поки машина сохла - залатали колесо на сусідній шиномонтажке. Але якість хімчистки зовсім не фонтан. Очікував прийти оглянути і виїхати, але довелося ще півгодини "тикати носом" в косяки. У багажнику взагалі не пилосос пославшись на те - що не змогли пінопластові органайзери зняти. Отже, і хімчистка там робилося поверхнево як власне і у всьому салоні. Склалося враження, що просто разок пройшлися миючим пилососом по сидіннях не звертаючи уваги на місця з плямами і засаленість. А коли звернув увагу на них - просто протерли їх ганчірочкою з мильним розчином. Природно плями і засаленість залишилися після цього. "Особлива" подяка за обробку консолі навколо кнопок кондиціонера - хром на пластиці просто здувся. Дуже прикро. Особливо коли сказали: у Вас воно так і було. Ну що-ж які гроші така і якість.

  2. Ника Денисенко ★★★★★

    Хороша автомийка, ввічливий персонал, адмін і керівник дуже приємні люди. Все чітко, швидко і якісно БЕЗ халтура. Хлопці працюють як на батарейках. Крайній раз робила хімчистку дуже порадували знижки і кінцевий результат)))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автомойка AutoLife?

Автомойка AutoLife знаходиться за адресою Паустовского 1, Paustovs'koho St, 12в, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Автомойка AutoLife?

Зв'язатися з Автомойка AutoLife можна за номером телефону +38 (068) 094-80-08

Як можна дістатися до Автомойка AutoLife?

Дістатися до Автомойка AutoLife можна за посиланням

Advertisements