Відмінна недорога хімчистка. На відміну від кімс. Здав зимову куртку, були затертості, плями. За 5 днів усі зробили, все ціле. Раджу не зважати на коментарі внизу. А то здав куртку, потім почитав коментарі та почав сумніватися. Хоча раніше теж звертався. Ціна найадекватніша по місту. Персонал не зовсім розташований до клієнта, але терпимо.
Фотогалерея
Відгуки
-
Igor Borisovich ★★★★★
-
Оксана Сазоненко ★☆☆☆☆
Найгірша хімчистка в Одесі! Здавала вовняний жакет на чистку, при огляді працівниця помітила маленьку дірочку на рукаві (я навіть її до того не бачила, як зачепка від чогось гострого, типу цвяха) запропонувала її зашити і я погодилась. Коли забирала, побачила, що вони зробили! Це просто на голову не лізе! Вовняний жакет із плетінням тканини по типу рогожки (світло сіра клітинка), вони заштопали гладдю, темною, майже чорною ниткою з глянцевим блиском! Це як взагалі??? На моє обурення мені відповіли: "Ну, видимо, девочка по-другому не смогла". До того ж я майже впевнена що жакет максимум відпарили, а не чистили, бо в кишенях залишилися крихти і я це їм показала. Мені запропонували переробити по гарантії. Через 2 дні вони "переробили", блін. Ту "гладь" на місті маленької дірочки, вони вирізали тупо і цю величезну тепер дірку зашили просто в складку, деформувавши тканину і змістив малюнок клітинки, а крихти так і залишилися в кишенях і кишені брудні! Це зіпсована річ тепер, дорогезний жакет можна викинути, бо це неможливо носити. Вибачень жодних! Зіпсована річ за мої ж гроші! Нікому не раджу цю контору! Обходьте десятою дорогою!
-
Марина Луценко ★☆☆☆☆
Здала килим у Хімчистку Акватех Панорама. Повернули килим із тим же запахом, брудом та плямами….
-
Наталия Иванова ★☆☆☆☆
Дуже шкода, що не переглянула відгуки ще до того, як скористалася їх послугами Здала нову дорогу куртку ...1я хімчистка, щоб розуміти У результаті утеплювач/підкладка збита в грудочки (на що мені відповіли, у нас навіть немає в прейскуранті, щодо розбивання грудочок))))), на одному манжета сліди бруду так і залишилися, вдома ще виявила застібки-магніти диформовані, тканина в цій галузі м'ята...... У мене немає слів НЕ РЕКОМЕНДУЮ ХІМЧИСТКУ АВКАТЕХ
-
Вова Бордюжа ★☆☆☆☆
Здавав зимову куртку. До кінця робота не дороблена. На спині і на капюшоні залишилися плями. Так само залишилися брудні рукава. Дану хімчистку не рекомендую, в подальшому буду звертатися в іншу. Робота не коштує тих грошей.
-
Юрий Александрович ★☆☆☆☆
Віддав килим ... чекав МЕСЯЦ.Комунікабельность співробітників на рівні "Радянської наливайки" .Могут дозволити собі огризнутися, фиркнути або недвозначно дадуть зрозуміти, що роблять вам величезне отдолженіе "за ваші ж гроші" .та ж проблема і на гарячій лінії, там з вами навіть не поздороваются.Конкретно на якість нарікань немає, але час очікування і "сервіс", надалі відбили у мене бажання коли-небудь звертатися в дану хімчистку.
-
Ma Sha ★☆☆☆☆
Коротка передісторія. Віддала куртку чоловіка в цю горе-хімчистку. Сказали забрати через тиждень. Приходжу через тиждень у визначений термін, а на куртці білі розводи і стеки хім.вещества по швах, так як куртка темно-синього кольору, це видно неозброєним поглядом. Без вибачень, у мене забрали куртку на переробку, тому що самі побачили і визнали, що погано зробили свою роботу. Сказали прийти ще через тиждень. Коли забирала куртку після переробок, на ній все одно залишилися місцями (вже менше, ніж в перший ра з) затекло речовини на швах, а на питання про збитий пусі на спині, мені відповіли (увага!) Мовляв «а що ви хотіли, він (мій чоловік) в процесі носіння сідає на куртку і тому псує наповнювач ». Підсумок - пройшло замість 1 тижня 2 з гаком, а куртка все ж не в ідеальному стані. На питання про те чи є у них в якості вибачення знижки, жінка відповіла, що це потрібно вирішувати з адміністратором. На прохання покликати того самого адміністратора, виявилося що «його немає, і взагалі все хворіють що ви ще хочете». Порадили дзвонити на гарячу лінію, а за фактом м'яко показали куди варто йти. Так ось. У мене у них хімчисто вся сім'я. Більше ні ногою! І знайомим, вибачте, розповім який у вас «сервіс» !. Дзвонити на гарячу лінію я не буду. Але знайте, що там вам там за ваші гроші вимотають нерви і зіпсують улюблені речі ..
-
Yuliia Sumina ★☆☆☆☆
Здала дорогу нову куртку з деякими плямами. Після чищення викинути доведеться. Весь синтепон шматками по всій куртці виглядає огидно. Куртка стала меншою. Добре подумайте перед тим, як віддавати їм речі на чистку!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Aquatech?
Aquatech знаходиться за адресою пл. Независимости, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Aquatech?
Зв'язатися з Aquatech можна за номером телефону +38 (048) 237-43-04
Як можна дістатися до Aquatech?
Дістатися до Aquatech можна за посиланням