4/08/2025 придбала кавомашину Siemens TF301E19. В перший день було виявлено несправність , після чого відправили до сервісного центру. Після тривалого очікування наполягла на пришвидшенні процесу ремонту і в результаті мені в той же день відправили кавомашину повідомивши, що саме тоді зробили заміну несправної запчастини. Але після ремонту в сервісному центрі кавомашина так і не запустилась. Знову сервісний центр, знову довготривале мовчання. На цей раз діагностували іншу несправність, що потребує також заміни запчастин. Не раджу цей сервіс. Обслуговування на низькому рівні. Товар досі не відремонтований. А працівники дозволяють собі висловлюватися до клієнта не цензурною лайкою
Фотогалерея
Відгуки
-
Nataliia Novitska ★☆☆☆☆
-
Євген Подгорний ★★★★★
Придбали ми з дружиною новий холодильник Bosch. І захотілося нам додаткову поличку в нього. І всі "офіційні" і "наворочені" і "спрямовані на клієнта" "сервіси", до кого ми зверталися, сказали нам одне й теж - ця деталь більше не випускається, допомогти нічим не можемо! Брешу, не всі. Декотрі просто взагалі не відповіли. Але Віталій з BS-Servis просто взяв і зробив це. Відтепер в нас нова полиця і купа задоволення. Дякую. Вчіться працювати, конкуренти! Віталій, BS-Servis - повага і дяка! Рекомендую!!!
-
Kateryna Li ★★★★★
Відремонтували холодильник швидко та якісно! Майстер прийшов в той же день, що надзвичайно важливо, бо без холодильника ну зовсім не камельфо)) Дякую за швидкий та якісний сервіс
-
Александр Егоров ★☆☆☆☆
Нікому не рекомендую цю контору. Відвезли кава-машину для ремонту (помилка на фото). Майстер приймальник оформив документи, сказав, що все зробимо, наголосив, що потрібно буде додатково ще ії почистити, так би мовити, зробити регламентні роботи. Через 5 днів написали, що все готово, помилок немає, нагрівальні тени почищені, все зроблено - забирайте. Після того, як забрали машину та після 20 хвилин роботи - помилка знову з'явилась (хоч майстер казав, що вони пів дня ії юзали, з нею все добре). Ми вирішили відкрити панель, подивитись, як же ії почистили. Результат на фото. Думаю, навіть, ніхто не відкривав ії. Не знаю, навіть, як після цього назвати цих "майстрів". Печаль
-
Олександр Гартік ★☆☆☆☆
Відверто незадоволений роботою менеджера Віталія, його брехнею і зухвалістю. Дякуючи його керівнику Ігорю Олександровичу, проблема із замовленням стала вирішуватися. Будь ласка зверніть увагу на роботу вашого працівника. Дякую і чекаю на своє замовлення) -----------(((( Дякую за відповідь, але маю дещо в ній доповнити. Поперше з 18.01 по 22.02 минуло 36 днів, а це трохи більше 5ти тиждні. А про проінформованість-то телефонував я, а не мені, і я з'ясовував чому затримка. І тільки після скарг з' явилися зрушення- фото бракованого товару, що отримання було 04.02,і накладні повернення та заміні (чомусь тільки 22.02(вчора)) До цього ніякої інформації небуло! Хоча перепрошую - 15.02 я телефонував Віталію( скріншот додаю), який сказав, що "замовлення ще нема, але надійшла велика поставка і ще її нерозібрали мабуть моє замовлення там". То як так- прийшло 4.02, я телефонував 15.02, а мені розказують" нема"))) Тож, недоречно з Вашого боку писати про терміни (двічі), та про мою проінформованість. Певно, як щоб, я не почав би скаржитись, то це затягнулося надовго
-
Олекс Гарт ★☆☆☆☆
Відверто незадоволений роботою менеджера Віталія, його брехнею і зухвалістю. Дякуючи його керівнику Ігорю Олександровичу, проблема із замовленням стала вирішуватися. Будь ласка зверніть увагу на роботу вашого працівника. Дякую і чекаю на своє замовлення) -----------(((( Дякую за відповідь, але маю дещо в ній доповнити. Поперше з 18.01 по 22.02 минуло 36 днів, а це трохи більше 5ти тиждні. А про проінформованість-то телефонував я, а не мені, і я з'ясовував чому затримка. І тільки після скарг з' явилися зрушення- фото бракованого товару, що отримання було 04.02,і накладні повернення та заміні (чомусь тільки 22.02(вчора)) До цього ніякої інформації небуло! Хоча перепрошую - 15.02 я телефонував Віталію( скріншот додаю), який сказав, що "замовлення ще нема, але надійшла велика поставка і ще її нерозібрали мабуть моє замовлення там". То як так- прийшло 4.02, я телефонував 15.02, а мені розказують" нема"))) Тож, недоречно з Вашого боку писати про терміни (двічі), та про мою проінформованість. Певно, як щоб, я не почав би скаржитись, то це затягнулося надовго
-
Павло Павленко ★★★★★
Гарний сервіс , ввічливий диспетчер .Відремонтували кавомашину вчасно та якісно.
-
Serhiy Serdyuk ★★★★★
Звертався в даний сервіс стосовно перенавішування дверей холодильника Bosch. Майстер Павло прибув вчасно, роботу виконав швидко й професійно, був дуже приємний в спілкуванні. Результатом задоволений, сервіс як і майстра рекомендую!
-
Okcana Osadcha ★★★★★
Чудовий сервіс. Прилад відремонтували швидко і якісно. Ми дуже задоволені, що звернулися саме в цей сервіс.
-
Ириша К ★★★★★
Відмінна робота по ремонту духовий шафа пароварка Siemens. Майстер Андрій спасибі! Спокійно, зі знанням справи все полагодив. Оригінальний ремкомплект доступний і вже встановлений. Молодці! Дякую і рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ТОВ "БС сервіс"?
ТОВ "БС сервіс" знаходиться за адресою вулиця Алімпія Галика, 75Д, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону ТОВ "БС сервіс"?
Зв'язатися з ТОВ "БС сервіс" можна за номером телефону +38 (067) 327-56-26
Як можна дістатися до ТОВ "БС сервіс"?
Дістатися до ТОВ "БС сервіс" можна за посиланням