Відгуки

  1. Ivan Ivanov ★★★★★

    Були з дружиною 12.05.2024. Все сподобалось, гарно відпочили. Ніхто нікого не замикав, нічого не вимагав. Адміністратор що зустріла дуже чемна, вихована та приємна дівчина. Оператор що робив попередній запис був культурний та проявляв максимальну зацікавленість. У самій лазні ніякого грибка на очі не потрапляло, спеціально звісно ніхто не шукав, були зайняті відпочинком. Перехід із сауни в сауну а потім в басейн + дубовий віник - це супер задоволення, дуже розслабляє. Все необхідне в лазні є, навіть не всім користувались. Ставлю п'ять зірок не тому що це найкраще місце яке я бачив у житті, а тому що повністю задовольнило мої очікування. Що я собі уявив за ці гроші так отримав навіть більше. Все було круто, повернемось обов'язково ще раз!

  2. Олена Калинюк ★☆☆☆☆

    Напевно колись було непогано, але зараз сауна дуже занедбана, все потребує ремонту. На вході крива шафа, потім вибите скло в дверях (хоча б уламки прибрали, поки не впали на когось), в душі іржаве настінне "щось" ледь тримається, стіни в сауні облущенні та брудні. Як можна пропонувати послуги відпочинку коли приміщення в такому стані?

  3. Настя Хижинська ★★★★★

    Вас зустріне дуже приємний чоловік, який не відмовить вам у будь-якої послуги. Кімнати чисті, ціни прийнятні. Стіл на фото здається маленьким, а насправді він великий і багато людей за нього поміститься. Ніхто не турбує, не підганяє. Все сподобалося, рекомендую!

  1. Oleg Ryzhkov ★☆☆☆☆

    Жахливо,грязно, власниця/адміністрація п'яна, розповідала про правила поведінки, а після проведеного часу, намагалася забрати страховий внесок собі "по причині каламутної води в басейні", страховий внесок 200 грн, але біс з тими грошима, просто шахрайська схема, а не сауна, не рекомендую, жахливі умови, і спроби набити собі ціну. Одним словом шахраї.

  2. Денис Попов ★★☆☆☆

    Потребує ремонту. Дуже обшарпане. Хамам непоганий. Ближче до руської бані.

  3. Vitalii ★☆☆☆☆

    Враження погані, прийшли в назначений час але парні були повністю холодні. Чекали хвилин 40 поки прогріються зі скандалом від персоналу. Адекватного відношення не отримали, просто сказали щоб ми йшли додому якщо щось не влаштовує) круто

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Бан-Ту?

Бан-Ту знаходиться за адресою вулиця Анни Ахматової, 45, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Бан-Ту?

Зв'язатися з Бан-Ту можна за номером телефону +38 (068) 331-41-41

Як можна дістатися до Бан-Ту?

Дістатися до Бан-Ту можна за посиланням

Advertisements