Відгуки

  1. Jannet ★★★★★

    Заклад з дуже приємною атмосферою. Тут можна спокійно поговорити тому, що музика не буде заважати розмові, вона фонова, майже не помітна. Персонал дуже приємний. Їжа смачна. Людей не було багато. На вході є місце зробити фото )

  2. Ярослава Ситник ★★★★★

    Дуже атмосферне і затишне кафе, є сніданки і смачні десерти, також великий вибір напоїв як гарячих так і холодних

  3. Юлічка Халавка ★★★★☆

    Зайшли перекусити сюди, непогана локація, і якось завжди проходили повз) по їжі - загалом нам було смачно, порції великі і ситні. Знімаю зірочку за яйце пашот - яке ним не виявилось, очікувався рідкий, ніжний жовток, натомість яйце було твердим, переварене.

  1. Анна Д ★★★★☆

    Кава по-турецьки чудова-це точно можу сказати за кафе) Спочатку потрапляєш до літної веранди,де не зовсім комфортно,людей багато,курять кальян та вейпи.Всередині приємна атмосфера та не голосно. Обслуговування.Декілька дівчат,що працюють давно,дуже приємні,але більша часть обслуговує молодь,це треба розуміти мабуть-довго та не запамʼятовують замовлення. Їжа.Ну,на любителя.Брала Менемен(яйця з овочами),з булочкою та декілька оливок.Яйця звичайні,без спецій,не цікаво;булочка смачна,але не свіжа,розігріта.Сама подача блюд гарна)

  2. Daryna Petrova ★★★★★

    Зайшла сюди випадково, шукаючи якийсь готовий сендвіч з собою. Увагу привернула їх вітрина з десертами, з досить низькими цінами, порівнюючи з іншими заклад. Дівчинка за касою поцікавилася, що саме я шукаю, та переконала що вона знайде для мене підходящий варіант. Мені запропонували круасан з начинкою або лаваш. Хоч і пообіцяли зробити дуже швидко, я чекала хвилин 15, також ціна 320 грн за лаваш з собою дещо зависока. Але скуштувавши, можу сказати що це дійсно смачно, порція досить велика. Тому за свій вибір не жалкую )

  3. Pavel Veremchuk ★☆☆☆☆

    Якщо цей відгук читає людина яка приймає рішення, то БУДЬ ЛАСКА займіться персоналом, який працює з людьми, конкретно, - офіціант ка 12.09.2021

  1. Оксана Лепецька ★★★★★

    Смачно, красиво, затишно, привітно. Цікаве і популярне місце, до створення якого підійшли з душею. Клієнтоорієнтований персонал. Діапазон цін приблизно, як в інших закладах по місту, але ці хлопці все одно одні з кращих і вигідно виділяються. Після кожного відвідування хочеться прийти ще. Перевірено. Всім рекомендую. Тверда п'ятірочка.

  2. Tetiana Khitrova ★★☆☆☆

    Куштувала салат з фореллю, якась нісенітниця... враження, що хтось приготував, накидавши все що було під рукою, і забув спробувати перед тим, як подавати гостям. Дуже не збалансований смак, м'яко кажучи. І довго довелось чекати.. Було враження, що про мене забули. Можливо, невчасно потрапила до закладу - без малого 00:00

  3. Светлана Украинец ★★★★★

    Хочу подякувати офіціантці з татуюванням між грудьми за чудове тепле обслуговування! Не знаю як її звати, на жаль! Завдяки таким людям хочеться повертатися ще раз і ще раз!

  1. Жанна Кислицына ★★★☆☆

    Досить багато людей, заблизько стоять столики. Навкруги димлять і булькають Кальяни. Елементарну закуску до кави прийшлося чекати хвилин 40,за цей час вся кава остигла, і практично вся була випита. Терпіти не можу холодну каву, і не люблю пити її саму по собі. Тому була замовлена солодка сирна закуска, якої кава не дочекалася, нажаль. Каву і десерти треба замовляти на стійці і одразу сплачувати, а потім ще чекати і чекати, і чекати, доки те принесуть. Кава смачна і велика, крім неї нічого такого щоб "Вау" відмітити не можу, та й дуже не затишно. Так що, особливого бажання повертатися не виникає

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Glory cafe?

Glory cafe знаходиться за адресою площа Міцкевича, 1, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Glory cafe?

Зв'язатися з Glory cafe можна за номером телефону +38 (066) 310-43-17

Як можна дістатися до Glory cafe?

Дістатися до Glory cafe можна за посиланням

Advertisements