Чесно не дуже. Довго відкладали похід із сім'єю не дарма. Зважилися піти, а там ціни за їжу в кафетерії непорівнянні з нашими зарплатами. Та й дуже сильний запах хлорки у басейні.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Дайнеко ★★☆☆☆
-
Андрей Мирошниченко ★★★★☆
Усім Здрастуйте! Були на вихідних в Аквапарку "Акаасфера" Хотілося розповісти, як йдуть справи в єдиному аквапарку республіки Ціни: Вхід ділиться на сеанс з 10 до 14 і з 10 до 18, в вартість входить 3 сауни, так само є пільгові квитки про це можете дізнатися на касі або на офіційному сайті. У 10 відкриття, там оглядають охорона ваші речі, правильно, безпеку, потім приходите на касу, де вам дають папірець записати неповнолітніх і підписати, що ви згодні і ознайомлені з правилами (правила є на сайті і навпаки каси), є сувенірний магазин, де можна купити (кола, плавки, тапки, гуртки, магніти) фотоцентр (можна забрати фотографії на пам'ять) На касі зла касирка і вічно репетує Якщо хочете фотографувати, то потрібен жовтий браслет на компанію 250 рублів не так вже й багато після кас йдуть роздягальні їх достатня кількість, шафки на магнітах, є фени, потім душові та далі сам вхід в аквапарк Величезна територія, яка проглядається камерами і інструкторамі.В аквапарку 8 гірок, одна гірка не працює причину ми не зрозуміли обіцяли, що скоро повинні полагодити і в наступний раз ми покатаемся.Есть дитяча зона, басейн з хвилями як ми зрозуміли включаються раз на годину автоматично , джакузі 2 штуки, 3 сауни, які входять в вартість, кафе і бар на 2 поверсі. Кафе і бар, досить не погано готують, ціни такі ж як і в кафе, нам дозволили дитині (йому 2 роки) свою їжу, за це спасибі. Інструктора стежать за безпекою, особливо спасибі інструкторові 21 і 8, дівчатка все зрозуміло і спокійно пояснили як правильно потрібно сісти і вмовили дитини з'їхати з гірки. Інструктори посміхаються стоять, розповідають правила, куди можна з дитиною куди ні, дякую. Найбільший працю працювати в цій сфері. Аніматори танцювали і проводили конкурси для дітей, так що ви можете спокійно відпочити поки ваші дітки зайняті і під наглядом. З мінусів все ж трохи брудний аквапарк, хоч підлоги і пофарбували, але є ще місця де бруд і зла бабуся касир Читаючи відгуки боялися йти, думали, що там хами працюють, що там срач, а там на тверду 4. Є люди, які відразу налаштовані негативно (касир ваш), а є адекватні, стоять посміхаються (інструктора, аніматори, офіціанти, охорона) Раджу, якщо ви незажравшіеся люди, то вам сподобається відпочинок
-
Дарья Кузнецова ★★★★☆
Були 17.08.21 перший раз і в принципі все сподобалося. Сподобався басейн, джакузі, сама атмосфера в цілому, звичайно. Але і без мінусів не обійшлося, наприклад, в душовій були деякі непрацюючі крани для миття рук, деякі душові крани, закритий кафетерій в самому залі аквапарку, але його мабуть перенесли на літній майданчик, одна непрацююча гірка, обшарпаний підлогу і завищені ціни. Все одно відвідати рекомендую хоча б раз і провести весело час. А ті, хто любить провести цей час екстремально, однозначно варто сходити) Мінуси будуть незначні в порівнянні з позитивними емоціями.
-
Anzhela Dzenzerskaya ★★★★★
Прекрасне місце для відпочинку у спеку. Були на літньому майданчику із басейном. Брали лежаки з матрацом у VIP зоні на цілий день, дуже зручно: можна безперешкодно відвідувати аквапарк, офіціанти підходять самі. Басейн досить великий, є окремий басейн для малюків (дорослому по коліно) та "джакузі". Вода чиста, трохи пахне хлоркою, сміття на поверхні не плаває, за порядком стежать інструктори. Є сауна (входить у вартість), туалет чистий, мило та папір на місці. Ціни на їжу та напої як у середньому кафе. Дуже сподобалося, рекомендую всім.
-
User Tm ★☆☆☆☆
Аквапарк непоганий. Але правила гірше нікуди! Не можна приносити з собою навіть воду! Якщо вийшов, то при вході заново потрібно платити! Не рекомендую до відвідування цього закладу! Витратьте гроші на інші розваги!
-
Назар Иваненко ★★★★★
Класно
-
Павел Шкарупа ★★★★☆
Тепло, комфортно, захоплюючі гірки і є чим зайнятися тим, хто не катається на гірках. Гарні розваги для дітей. Вартість квитка на півдня: дорослий 400 рублів, дитячий 350 рублів, не дорого. Не працювало пару гірок, в одному з невеликих басейнів не підігрівається вода, прохолодно в зоні роздягальні.
-
Татьяна Савина ★★★☆☆
Аквапарк працює тільки у вихідні. Ми були 25 серпня. Людей чимало, але не переповнений. З плюсів – демократичні ціни на відвідування, фото та відеозйомку. Різноманітність гір. Не поганий інтер'єр. Купол відкривається і можна навіть засмагати під сонечком. З мінусів – не видають дитячі спас-жилетики, якщо треба – йти на вулицю до магазину і це дуже дивно... Були в інших 6-ти аквапарках та скрізь діткам жилети видавалися безкоштовно. Дитяча зона хороша і вода тепла, але для дітей від 5 років на мій погляд. А от якби були жилети, то й молодша дитина могла б кататися на гірках. А так трирічку доводилося одному саджати на гірку, іншому внизу ловити... І це моторошне відро літрів на 200 не менше а то й більше, яке кожні 5 хвилин переливається на половину дитячої зони так, що дитину до дна басейну прибиває потоком води - взагалі жах не плаває. гірки... Вода скрізь холодна, особливо у хвильовому басейні. Ходили грітися у джакузі. Там звичайно кайф, але доводилося чекати на місце, тому що грітися хотіло багато людей... Є кафе - ціни теж норм. Розважального шоу не було, аніматорів також не було. Підлогове покриття неабияк потягане, але в цілому душові, туалет, роздягальні - все добре. Дітям 3 роки, 7 і 11 років звичайно дуже сподобалося) на фото цей потік з відра на дитячій зоні.
-
Данил Сикало ★★★★☆
Місце для відпочинку хороше, але поспішаю помітити, є мінуси, з них: пошарпана підлога, поламане одне джакузі, зламані старі фени, неробочі дві гірки, забираю їжу при огляді і після не повертають, їдкий запах хлорки і холод у самій аквасфері, стають навісом золота, коли двомісні просто валяються в купі, хороший, доброзичливий персонал в особі людей похилого віку, на відміну від тих студентів, яким все одно на людяність і свої обов'язки, від душових виходить неприємний запах принади, спасибі аквапарку за акцію в лютому.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса AquaSferra?
AquaSferra знаходиться за адресою Стадіонна вулиця, 1 Я, Донецьк, Донецька область, Україна, 83000
Який номер телефону AquaSferra?
Зв'язатися з AquaSferra можна за номером телефону +38 (071) 203-87-10
Як можна дістатися до AquaSferra?
Дістатися до AquaSferra можна за посиланням