Відгуки

  1. Ирина Рунова ★☆☆☆☆

    Забирала сьогодні посилку за дорученням, була трохи незручна для носіння в руках коробка. Попросила оператора Тетяну дати скотч, щоб зробити маленьку ручку. На це вона відповіла, що скотча на всіх не вистачає і запропонувала купити пакет. Прохання до керівницьтва забезпечити робітників достатньою кількістю скотча, щоб клієнти змогли зручно донести посилку додому. Доречі, в 55-му відділенні, де я завжди забираю і відправляю посилки, дефіциту скотчу немає. І тому оператори не псують настрій своїм клієнтам.

  2. валерий ★☆☆☆☆

    Попросив людину віднести мною добре запаковану посилку на нову пошту ✓51 Харків. Вони спробували щось гнеться і вирішили запакувати ще раз за 30 грн. Підсумок посилка 25×25 см. і вагою 300 г перетворилася на 7 кг. І це тому, що вони так вирішили під виглядом порятунку моєї посилки від уявних пошкоджень, а за їхню необгрунтовану турботу треба платити мені та одержувачу.

  3. Igor Nezlobin ★☆☆☆☆

    Простояв майже годину вранці поки вони відчинилися, і це при відсутності тривоги. Коли звернулися до оператора він сказав що в них своя система оповіщення яка не співпадає з державною і вони самі вирішують коли відкриватися а коли ні. Хоча по факту здається що там просто нікого не було з працівників. Натовп з людей 30 просто стояли і очікували. Зневага до керівництва і працівників просто зашкалює!!! В Харкові і так важко застати відділення відкритим, враховуючи постійні тривоги. А в даному випадку це було просто знущання.

  1. Olena Rozskazova ★☆☆☆☆

    Найгірше відділення НП ever( Постійні черги, обслуговують російською, матюкаються при дітях. Давно перейшли у 96, але Алі чомусь надсилає туди посилки(( Раджу працювати з персоналом, бо це дно((

  2. Michael Izumsky ★★★★★

    Нормальне відділення) Правда, думаю взимку не дуже приємно стояти в черзі надворі, але що поробиш, не орендувати ж приміщення під чергу

  3. Mari G ★☆☆☆☆

    Намагаюсь користуватися послугами НП якомога менше, і взагалі б перестала. Вважаю, що якби відправку завжди оплачували відправники, то б багато хто відмовився від такого сервісу. Мені надходить пакування і я його потім повертаю у тому ж вигляді, але старанні працівники НП неминуче запакує його в коробку на 5 кг, коли воно і так вже запаковано у коробку і плівку. Чому не можна безпечно доставити товари без тонни пакетів, плівок і картону та за відповідну ціну? Чомусь у розетці на їх відділення приємно зайти, взяти свій номер для черги, і товари впадають без шкідливого для планети пакування, без сміття!

  1. Mr Green ★★★★★

    Там обслуговують швидко і на державній мові,там чисто .

  2. Yuriy Kucherenko ★★★★☆

    Відділення Нової пошти N51 вражає швидким, професійним та вічливим обслуговуванням. Чергп якщо і виникає, то невелика і просувається швидко. Проте для сабезпечення соціальної дистанції інколи доводиться очікувати своєї черги надворі тому не завадило б накриття при вході, яке б захищало від опадів.

  3. Николай Стеценко ★★★★★

    Зона 51 Деякі клієнти 6идл0, як вони так і я до них. Були і гарні приємні. Нові стандарти це просто жесть. Бажаю успіхів у роботі колективу. А клієнтам терпіння і цілих посилок. Ха. Ха. Ха.)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта?

Нова Пошта знаходиться за адресою вулиця Євгенія Єніна, 14, Харків, Харківська область, Україна, 61165

Який номер телефону Нова Пошта?

Зв'язатися з Нова Пошта можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта?

Дістатися до Нова Пошта можна за посиланням

Advertisements