Відгуки

  1. Andrii Roiko ★★★★☆

    Місць багато, вибір в загальному хороший. На жаль, часто з "першого" вибору немає, але коли є то борщ, бограч чи солянка смачні. Ціни помірні. З мінусів лише якість м'ясних виробів, зокрема сосисок та фрикадельок в супі.

  2. La Materdyt ★☆☆☆☆

    На кухні , жіночка яка видає замовлення кур'єра, дуже хамовита. Кидає тими замовленнями, не цензурної лається

  3. Аліна Рикмас ★★☆☆☆

    Брала салат Цезар та інші страви. Вкінці побачила на листях салату зеленого жучка, віднесла дівчатам і не почула вирішення питання, ні знижки, ні компенсації, ні перепрошую. Взяли і віднесли тай все. Їжа смачна, але сервіс(

  1. Nataliia Buta ★★★★☆

    Непоганий заклад типу їдальні. Є різноманіття страв, напої та навіть пару десертів. Ціни середні. Наразі все, що куштувала, було смачним.

  2. Анастасия Наськина ★★★★★

    Дуже сподобалось у закладі. Кухня смачна, співробітники ввічливі. Ціни приємні . За маленьку порцію борщу,котлетку,салатик та каву вийшло 130 грн. ( 03.07.23) Рекомендую!

  3. Михайло Бурдяк ★☆☆☆☆

    Закрились. Навіть за адресою цього закладу зробити замовлення виявилося не можливим. Немає місця для паркування. Не рекомендую.

  1. Vitalii Akopian ★☆☆☆☆

    О 18.45 відмовились обслуговувати, при цьому згідно графіку роботи кафе працює до 19.00.

  2. Павло ★★★☆☆

    Зіпсувалась кухня, вже не так смачно як було колись. Давно не заходив в даний заклад і після сьогоднішнього відвідування скоро сюди не прийду.

  3. Марина Стойко ★★☆☆☆

    Так дійсно все смачно, часто ходимо на обіди до вас. І чоловіча половина нашої фірми також у вас обідає. Після обіду в усіх піднімається настрій через розмови наших хлопців про вашу Юлю))) Тому що вона дуже ніжно еротично)))) і люб’язно обслуговує клієнтів чоловічої статі, ніби хоче і чекає якогось продовження. Невже у вас Юля  настільки примітивна що просто ввічливе ставлення сприймає як щось більше і дозволяє собі проявляти знаки уваги чужим мужчинам. Прямий обовязок обслуговуючого персоналу - обслуговувати, але здається вона трохи додає собі обовязків і плутає посадову інструкцію)))) Реально це дуже смішно коли наші хлопці починають обговорювати вашу Юлю, не думала що у вашій команді є такі примітивні працівники які просто псують вашу репутацію. Думаю що такі бесіди і насмішки з вашої офіціантки ведуться не тільки у нашій компанії. Але дякую що піднімаєте настрій))))

  1. Макс С ★☆☆☆☆

    Не заперечую смачно не дорого загалом все ОК. Але часто попадаю на офіціантку Юлю за якою цікаво спостерігати, таке враження ніби вона переплутала заклад в якому працює,поводить себе надто відверто таке враження що шукає собі ухажора а не виконує свої обовязки,щиро заглядає в очі неоднозначним поглядом і прямо стелиться перед мужчинами. Якось так дивно прибирає з столів ніби грає рольові ігри))))Якщо не ведуться то не сумніваюся що з такою поведінкою вона і сама може навязатися і запропонувати зустріч в неробочий час)))Дуже непристойна дівчина, напевно село яке приїхало трохи в місто.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ІНТЕМПО?

ІНТЕМПО знаходиться за адресою вулиця Героїв УПА, 80, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону ІНТЕМПО?

Зв'язатися з ІНТЕМПО можна за номером телефону +38 (067) 674-70-40

Як можна дістатися до ІНТЕМПО?

Дістатися до ІНТЕМПО можна за посиланням

Advertisements