Було б десять чи двадцять зірочок усі б поставила!!!! Смачнюча кухня!!!!!Ми переїли, бо не змогли зупинитися. Окремо дякую закладу за компот,він особливий!!! Неймовірна адміністраторка!!! Український колорит в середині,багато цікавих деталей. Фото зона біля другого виходу. Найкращий заклад який я відвідала у Львові за три поїздки.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Качененко ★★★★★
-
Andriy Doroshenko ★★★★★
Брав тільки борщ, на мій смак дещо забагато бурякового смаку, але в міру, не буває двох однакових борщів. Смачно однозначно.
-
Saller Robert ★★★★★
На Польське Різдво були з дівчиною Адміністратор попередила про довге очікування і воно було того варте , при повній посадці нам винесли неймовірно смачні ребра та бограч Подача Наполеона була дужа незвична , в купі з величезним смачним імбирним чаєм Дякуємо персоналу за жарти та чудовий вечір
-
Аня Андреева ★★★★★
Нещодавно була в цьому закладі і хочу його похвалити. Страви приємно здивували, про відношенню до ціни вони реально класні, персонал був уважним, ввічливим, перепитали все, що потрібно, принесли, допомогли. Зал доглянутий і чистий. Я однозначно рекомендую це місце!
-
Lina Ryznar ★☆☆☆☆
25.12 відвідали заклад. Ставлю одну зірочку лише за м’ясо по-гуцульськи. Замовили вареники і ребра. Ціни високі дуже, а якість страв і порції - бажають кращого. Стосовно часу очікування, очікували на замовлення 2 години, розумію що ребра готуються 1 годину, але чекати на вареники так довго це без слів, при тому, що людей не було практично. Персонал некомпетентний. Дуже розчарував заклад, не рекомендую.
-
Таня Пархоменко ★☆☆☆☆
Персонал працює повільно ! Принесли пательню без приборів,Чекали борщ 50 хвилин, ложки принесли ще через 20 хвилин , офіціантка працює з розпущеним волоссям (((( Жах …
-
Andriy Petrechko ★☆☆☆☆
На рахунок вареників погоджуюсь з попереднім відгуком, просто жесть ! Медовуха з пляшки магазина ( 90 грн в магазині) Офіціант не справляєтся з Всіма клієнтами , хоча дуже сильно старається! Кухня бажала б кращого , ціни не відповідають якості ! , поки не раджу !
-
I. Ts. ★★★★★
6.10.21 р. відвідали цей заклад і були приємно здивовані: локація чудова, із затишної стилізованої тераси видно мальовничий вид вечірнього міста. Обслуговування ввічливе і досить оперативне. Меню величезне, кожен знайде собі страву до смаку. Є також дитячий куточок, для найменших відвідувачів. Наше замовлення було дуже смачне. Неодмінно повернемось до Вас ще.
-
Myroslav Karashevskyy ★☆☆☆☆
Найгірші вареники що я їв в свому житті. Вони гірші навіть від заморожених з супермаркету, навіть від найдешевших. То плювок в душу укрвінськоі кухні. Прикладаю фото для людей з міцними нервами.
-
Yaroslav Rybak ★★☆☆☆
Взяв деруни, не сподобалися, багато олії не першої свіжості, тіста багато, картопля не прожарена до кінця. Узвар смачний і кава нормальна. До банноша замовили шкварки та бринзу. Бринза пересушена, погано зберігалась. Шкварки зовсім холодні і не хрусткі.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Борщ та Риба?
Борщ та Риба знаходиться за адресою вулиця Володимира Винниченка, 3, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Борщ та Риба?
Зв'язатися з Борщ та Риба можна за номером телефону +38 (068) 508-03-78
Як можна дістатися до Борщ та Риба?
Дістатися до Борщ та Риба можна за посиланням