Хочу побувати
Фотогалерея
Відгуки
-
Марян Леськiв ★★★★★
-
Юліан Скобало ★★★☆☆
Хамське ставлення до клієнта. Буріто з свининою не смачне, таке враження, що використали якийсь дешевий фарш, а от штурма з куркою смачна. Ціни, мабуть, одні з найнижчих в окрузі.
-
Оксана Олексіюк ★★★★★
Ок. Супер. Добре. Відмінний заклад. Я не часто відвідую кафе, ресторани і т.п. заклади, але сюди може стану навідуватися періодично. Інтер'єр, меблі, санвузли мають дуже пристойний вигляд, все акуратно, витончено, чисто, досить затишно хоча, можливо, трохи архаїчно. Ну і смачно, великий вибір страв, все що замовлялося було відмінно приготовлено, ніяких претензій ні до подачі, ні до смаку, ні навіть до ціни. Є момент з паркуванням, але після 10 хвилин пошуку все вирішується.
-
George Bertarg ★★★★★
Оригінальне меню і дуже швидко кухня справилась з маштабним замовленням! Повага!
-
Микола Булеца ★★★★☆
Хороше місце за свої гроші. Досить смачна штука, той Буріто. Тільки з пивом вибір малий) Рекомендую.
-
sFaze ★☆☆☆☆
Раніше завжди любила цей заклад, ціни не високі, шаурма була завжди смачна, але сталась неприємна ситуація, дуже не ввічливий персонал, купила круасан в іншому закладі та прийшла в "Casa burrito", щоб замовити шаурму, їла в закладі круасан паралельно чекаючи на замовлення, мало того що заборонили їсти, майже коли я вже доїла, щей не гарно та хамсько просили покинути заклад! Цитую "Якщо ви це зараз не прибирете, я зроблю це за вас" ( я так розумію, що жінка подумала, що я не зробила замовлення, і просто їм їжу з іншого закладу, адже оплачувала своє замовлення не я). І навіть якби це було так, в першу чергу потрібно залишатись людиною та бути ввічливим! Хоча в жодному законі не забононено, що відвідувач не може приносити свою їжу. Ні в чому навіть не розіравшись, просто накричала! Працюють без головних уборів, пил на вікнах не витирають! Якщо в документах прописано що в даному закладі заборонено приносити свою їжу, відвідувач має бути про це попереджений заздалегідь, або хоча б табличку зробіть! Категорично не рекомендую, краще переплатити 20 гривень і поїсти шаурму в іншому місці!!! Але вибір за вами!
-
Vitalij Lev ★★★☆☆
Взяв буріто, 1. Несмачне, дуже водянисте 2. Забули зробити гострим, абсолютно без приправ 3. 20 хв чекав, незнаю може і норма але як на мене довговато 4. Інтерєр темно... зачухано... нема відчуття стерильності чистоти.. Я тут більше не їстиму ніколи, хоча колись тут брав смачне буріто.
-
Елена Эвальт ★★★★☆
Один з мінусів - шаурму дали напівхолодну. Мясо було гаряче, все решта з холодильника. Круасани непогані, але начинки не дуже багато. Зате обслуговують швидко і черг немає. Вцілому все більш менш відповідає цінам, на смак нормально, яким і має бути звичайний фастфуд. Не помітила ніде бруду, персонал приємний, те що в закладі трохи темно деяким навіть подобається
-
Олексій Паламар ★★☆☆☆
Був час коли я сюди заходив досить часто. Нажаль, як соуси використовують в основному звичайний майонез/кетчуп. Куряча шаурма з нагетсами, а не кусками курки, буріто з завжди холодним фаршем, який просто кучкою лежить в центрі лавашу. Шаурма з свининою також не радує - замість подрібленого, м'ясо завертають досить великими кубиками, які в комбінації з тонким лавашем завжди хочуть випасти. При цьому ціни досить не малі. Загалом, за такі гроші можна купити їжу на порядок смачніше.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Каса буріто?
Каса буріто знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери, 29, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Каса буріто?
Зв'язатися з Каса буріто можна за номером телефону +38 (032) 238-41-92
Як можна дістатися до Каса буріто?
Дістатися до Каса буріто можна за посиланням