Часто беру кебаб в закладах цієї мережі, саме на цій локації останнього разу замість кебабу їв кетчуп і майонез, дуже неприємно здивувався адже зазвичай все смачно. Також декілька разів попадав на не привітний персонал, проте лише ця точка відзначилась негативно.
Фотогалерея
Відгуки
-
Maxim Potapov ★★★☆☆
-
Назарій ★☆☆☆☆
Сказати не смачно - не сказати нічого. Сьогодні куштував там салат, таке враження, що готували його з мʼясних недоїдків і трави + крапля соусу. Суха і не смачна страва, кебаб я також не рекомендую у вказаному закладі, колись було смачно, а зараз все по-жлобськи
-
Artur ★★★★★
Часто буваю в різних локаціях цього закладу, і загалом кебаб смачний, м’ясо добре приготоване, а порції доволі щедрі. Але саме в цій локації останні рази помічаю нестабільність у складі. Перець кладуть через раз — інколи є, інколи забувають. Салату теж як коли,то багато, то трішки . Те саме з соусами — червоний або не додають зовсім, або дають випадкову комбінацію. Складається враження, що залежить від настрою персоналу. Було б добре, щоб кухарі дотримувалися стабільного рецепту і уважніше ставилися до замовлень. Бо смачна їжа — це круто, але коли не знаєш, що отримаєш трохи псує враження.
-
Карпенко Александр ★☆☆☆☆
Взагалі немає про що розказувати. 1. Лаваш!!! Він просто розсипається. 2. Соуса як такого взагалі немає, просто дешевий майонез і кетчуп. 3.Мʼясо!!! Воно ідеальне. А так загалом її шаурмою неназву, більше підходить як хто-дог в лаваші з мʼясом.
-
Олег Козак ★★★★★
Замовляв два Великих кебаби (гострий і не гострий) на обід. Кебаб смачний і основна його перевага це є м'ясо. Людям яким не подобається свинина або поєднання кетчупу і майонезу як соусу може не сподобатись. Надаю перевагу гострому кебабу через підсилення смаку, а не гострий до прикладу більше подобається моїй дружині. Кебаб ситний, тому на вечерю лише перекусив, так як не був сильно голодним. Отримав замовлення швидко протягом 10 хв при середній завантаженості. Зал просторий може помістити 15-20 людей, при середній завантаженості місце можна знайти. Цей заклад є першим де я спробував кебаб. На той момент важко було дозволити собі купити кебаб, пам'ятаю що це було через деякий час після відкриття, коли Стандартний кебаб подорожчав з 50 грн до 55 грн. І я не пошкодував, найчастіше серед мережі закладів брав саме в цьому закладі і не пригадаю, щоб був розчарованим. Що можу, на жаль, сказати не про всі заклади цієї мережі.
-
Anatoliy Royko ★★★★★
Молодці. І кебаб смачний, і кава чудова. Дванадцять балів!
-
Дмитро Литвин ★☆☆☆☆
Соус в кебабі не смачний. Мясо дуже сухе! На грилі - перетримали від цього смак гарі і жиру від гриля. Кебаби їм не часто, тепер напевно взагалі не буду(
-
MrDemkoko ★★★★★
Простота сестра таланту) як на мене найкраще місце де можна скуштувати реальний м'ясний кебаб. Наче й простий, але один з найсмачніших. і ніяких взагалі недоліків ще мені в вас не траплялося)
-
Nazar Pryimak ★★★★★
Кебаб смачний. Все просто і зручно. Рекомендую. І туалет є :)
-
Андрей Пикула ★☆☆☆☆
Дуже не задоволений обслуговуванням, неприязне відношення ,винесли мозок за маску.Замовлення робити в масці треба , і відразу можеш знімати її і вже сидіти в закладі без маски. Якийсь трохи вже перегіб.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса КебабШеф?
КебабШеф знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери, 23, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Як можна дістатися до КебабШеф?
Дістатися до КебабШеф можна за посиланням