Замовляю тут переважно кебаб XL напівгострий. Останнього разу брав XXL гострий. Цю мережу закладів відвідав вперше в 2017 або 2018. Відгук роблю конкретно по цьому закладу. Зазвичай мені подобається, але були два випадки, коли кебаб міг бути кращим. Минулого місяця брав XL і м'ясо було великими кусками, що загальну картину псувало і цього разу гострий XXL, він був дуже жирним та й гострота все ж перебиває смак. Звісно бували випадки коли кебаб був справді смачним, але така тенденція, що іноді добре, іноді недобре буває в усіх точках цієї мережі що я відвідав, не знаю від чого це точно залежить. Через метрів 100 після того як вийшов із закладу помітив, що пакетик порвався поки я його ніс або уже був таким. По обслуговуванню трохи дивно, що коли є дві людини, то обслуговує той хто і кебаб готує, а не другий працівник. Тому іноді приходиться чекати. Частіше брав замовлення на самовиніс, ніж у закладі. Зал вміщує приблизно 6-7 людей. Загалом це місце, щоб швидко перекусити, а не довше посидіти. Один із столиків одразу біля входу в туалет знаходиться.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олег Козак ★★★★☆
-
Jennie Kozak ★★★★☆
Була разів 10 вже, переважно робили на 5 з 5. Але бували і невдачні варіанти Цього разу ххл мікс гостра, на 3 з 5. Дуже жирна, і це саме жир який стікає всюди де можна, м'ясо яке завжди було смачним а сьогодні виявилося якимось фаршем
-
Андрій Шарун ★★★☆☆
Люблю я ці ваші кебаби. Але була акція , береш 6 кебабів 7й безкоштовно, зайшов взяти 6й і відповідно отримати обіцяний. Мені відмовили, сказавши що акція закінчена, на самій карточці нічого про терміни акції не вказано! Якось так.
-
Олег Шегда ★★★★★
Скуштував того файніцкого кебаба і остався довольним. Дуже дякую персоналу за працю!!!
-
Rational Pro ★☆☆☆☆
Більше року регулярно купую у вас кебаб, але зараз - розчарування. Всередині був бридкий шматок жиру((
-
Life YouTube ★☆☆☆☆
Замовив кебаб (маленький, з м'ясом, напівгострий) 400г. Сам кебаб був з великою кількістю капусти з великими шматками як для свині. Шаурма з 5 слоїв (жесть). Соус - дуже гострий. М'ясо це взагалі... Не рекомендую цей заклад!
-
Marian Vintsiv (BLOOMOO) ★☆☆☆☆
Замовив кебаб (маленький, з м'ясом, напівгострий) 400г. Сам кебаб був з великою кількістю капусти з великими шматками як для свині. Шаурма з 5 слоїв (жесть). Соус - дуже гострий. М'ясо це взагалі... Не рекомендую цей заклад!
-
Rostyslav ★☆☆☆☆
Магічним чином ваші кебаби з 400 грам приходять грам на ~300, і це не перший раз. Платіть працівникам більше, може перестануть відкладати собі частину начинки на хліб
-
Олексій Гураль ★☆☆☆☆
Кебаб був настільки прекрасний, що я аж отравився, 3.10.21 купив кебаб з свининою за 75 грн, після 20 хвилинного очікування приготували Забіг до вас через те що був голодний і поспішав Наступного дня прокинувся з різкими болями в животі, нудотою і температурою 38.2 Протягом цілого дня була дика біль в животі з рвотою і головокружінням, не раджу тут харчуватись якщо цінуєте своє здоров'я, сподіваюсь випадок був поодиноким співпадінням, але почитавши відгуки, побачив що ні.
-
Богдан Ковальчук ★☆☆☆☆
Замовили кебаб: L-3шт(400гр) та XL-4шт(500гр) Отримані страви здавалися на перший погляд однієї ваги,вирішили зважити) Результати зважування на фото! Вага значно відрізняється від зазначеної при замовленні!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса I love kebab?
I love kebab знаходиться за адресою вулиця Княгині Ольги, 106, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону I love kebab?
Зв'язатися з I love kebab можна за номером телефону +38 (099) 199-34-02
Як можна дістатися до I love kebab?
Дістатися до I love kebab можна за посиланням