Просторий і світлий торговий зал, зручне розташування товарів та зрозуміла навігація дозволяють легко знайти потрібний відділ. Асортимент широкий: є актуальні колекції для жінок, чоловіків і дітей, базові речі та модні новинки. Якість одягу відповідає ціні, часто діють знижки та сезонні акції. Персонал ввічливий і ненав’язливий, завжди готовий допомогти з підбором розміру. Гарний варіант для комфортного шопінгу в сучасному торговому центрі.
Фотогалерея
Відгуки
-
Taras Melnyk ★★★★★
-
Маряна Сома ★☆☆☆☆
Вчора була у вашому магазині, хотіла скористатись ваучером який дали співробітникам компанії Лпп 1200 грн, взяла шапку за 359 грн, і думала з тих 1200 лишиться ще 800 грн, але на жаль не знала що цей ваучер буде простроченим, хлопець був на касі і на мій погляд мав попередити про це, принаймні запропонувати взяти ще щось до 1200 грн, бо це його робота, а він просто посміявся з мене на касі, це було біля 18:00, негативне враження після відвідування цього магазину
-
Tetiana Katrynets ★★★☆☆
Сам магазин непоганий, але поведінка працівників досить дивна. 1 грудня купувала в цьому магазині шкарпетки на подарунок, два комплекти загальною вартістю майже 1000грн. Ремарка: окрім цієї покупки в той день було ще багато інших, тому шкарпетки відправилися у великий загальний пакет. Минуло два тижні, сіла запаковувати подарунки і побачила, що на комплектах шкарпеток (на середній парі з трьох у кожному комплекті) закріплені магнітні застібки, тобто в магазині при покупці їх не зняли, на що я уваги не звернула. Погугливши, зрозуміла, що найкращий варіант - звернутися в магазин напряму із чеком і зняти ці магніти. На щастя, чек у мене зберігся, тому 16 грудня (сьогодні) звернулась з ним у магазин. Реакція працівниці на мій опис ситуації була дуже скептичною і супроводжувалась словами: «Так ви купувати їх ще першого грудня!». Через банальну помилку працівника при здійсненні покупки мені довелося виправдовуватися і навіть пропонувати переглянути записи з камер. Проте при детальній перевірці мого чеку і шкарпеток, о диво, все збіглося, і магніти все-таки зняли. Фото чеку додаю. Пишу цей відгук, по-перше, через дуже дивну реакцію працівників, по-друге, через імовірну некоректну роботу «рамок» на вході, які не зреагували сигналізацією на ці незняті магніти.
-
Anna Fominova ★☆☆☆☆
Надзвичайно розчарована відношенням у магазині та якістю товару Коли я купувала дитячі труси (!!) продавець просто витерла ними стіл, передаючи їх. На моє питання що це за відношення касир запропонувала самій піти пошукати чисті, в потім просто стала кричати, що вона всім так віддає речі, і взагалі, чи думаю я, що вона спеціально от саме моїми речами вирішила витерти стіл. Таке враження, що я потрапила на базар з 90х, де продавчині оруть на покупців. Менеджер магазину замість вирішення проблеми чи банального вибачення також долучилась до кепкування. До речі зверніть увагу - половина товару висить просто брудна, я і раніше звертала на це увагу, але тепер розумію, що з таким для вас це норма. Дуже не рекомендую
-
Arena Stasyn ★★★★★
Магазин великий гарний ціни дорожче ніж за кордоном
-
Liuda Lady ★★★★★
Речі-як і усюди...натур. тканин практично немає. Здивувала відсутність новорічного одягу для хлопчиків. Ціни- вище середнього як для масмаркетів. Але з порожніми руками ніколи не виходимо. Високу оцінку ставлю порядності і професіоналізму персоналу. Мені повернули загублену річ, а на касах практично немає черг. Хочеться більш якісного товару! Бажано того ж асортименту, що і в польських магазинах цієї мережі.
-
Наталія Філяс ★★★☆☆
Хотіла купити куртку, не було однієї закльопки, обрала іншу, як виявилось на цій також не було однієї. Чому такий одяг виставлений в торговому залі?
-
Тарас Вороняк ★★☆☆☆
Ціна якість не відповідають одне одному. Колись було краще.
-
Наталия Олейник ★★★☆☆
У бренду бувають класні речі. Зокрема, я брала тут джинси і палаццо. Правда останні довелось давати в ремонт, бо шви розходились. Востаннє приміряла в магазині пуховик за 3000 грн. Він був із заклепками. Коли спробувала розстібнути їх, зрозуміла, що заклепка застрягла і я можу пірвати тканину, до якої вона закріплена. Підійшла до адміністратора магазину, попросила допомогти розстібнути. Дівчина почала розстібати, тканина надірвалась. Вона з незворушним виразом обличчя продовжила, пошкодила пуховик за 3К, і здається його віднесли назад в викладку. Ну круто. Хтось віддасть 3 тисячі за пошкоджений пуховик. Раджу ретельно перевіряти цілість речей перед покупкою.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Reserved?
Reserved знаходиться за адресою вул. Кульпарківська 226Аlv, Львів, Львівська область, Україна, 79071
Який номер телефону Reserved?
Зв'язатися з Reserved можна за номером телефону +38 (098) 169-57-59
Як можна дістатися до Reserved?
Дістатися до Reserved можна за посиланням