Маю неприємний досвід з цією мийкою. Дуже неприємний власник. Приїхала я на мийку і припаркувала машину. Підходить власник і каже переїхати в чергу, а я вже в цей час все вигрузила з машини і стою з важкими кульками. Я прошу власника, щоб взяв мої ключі переїхав, на що він відповідає ні. Я все гружу назад в машину і переїжджаю в чергу. Підходить до мене власник і кажу « в часи війни дуже багато жінок залишилися самі і їм потрібна допомогла» на що цей власник різко реагує і просто кричить на мене, бо йому зробили зауваження. Звісно , що ніхто ніколи не буде вже тут мити машину, але якщо бізнес не несе і не може второпати що таке допомога,то це не бізнес це дно
Фотогалерея
Відгуки
-
Мар'яна Водяна ★☆☆☆☆
-
Kika Vika ★★★★★
Приїхала уперше. Сподобалось, що не нав’язують зайвих послуг. Помили так, як просила. Буду заїжджати ще.
-
Dekin ★★★★★
Відмінна робота. Кузов блищить, скло чисте, салон без пилу. Навіть важкодоступні місця відмили.
-
Саша Кіт ★★★★★
Мийка справила гарне враження. Чисто навколо, персонал охайний. Машину відмили повністю, навіть з-під ручок дверей.
-
Олена Плюта ★☆☆☆☆
Абсолютно незадоволена якістю послуг цієї автомийки. Після «прибирання» в салоні залишилося багато бруду, пилу та сміття. Видно, що місця біля роз’ємів, кнопок і перемикачів навіть не протирали, як і центральну консоль. Килимки теж залишилися брудними після висихання, а бокові панелі та важіль КПП не очищені належним чином. Найгірше те, що навіть не хочеться повертатися перемивати за їхній рахунок і витрачати час – немає довіри, що вони взагалі можуть зробити це добре. Якщо вам потрібне якісне прибирання авто – шукайте інше місце, бо тут вам його точно не зроблять!
-
Тимур Иващенко ★★★★★
Непогана мийка, роблять все швидко і якісно. Приємний адміністратор.
-
Вікторія Брик ★★★★★
Прибирання на дуже високому рівні,в час очікування можна прогулятися парком або випити на 2 поверсі кави))
-
Богдан Котеляк ★☆☆☆☆
Вкотре користуюсь послугами цієї автомийки, і вкотре обіцяю собі що це востаннє. Підходить по локації, так як можна залишити машину, піти на роботу, і за годину забрати. Прибирання в салоні - кожен раз якісь ньюанси. Сьогодні не витерли підстаканник, панель не дотерта Коврик з багажника не витягнули та не помили, хоча спеціально звільнив для цього багажник. Де підсвітка номерного знаку - навіть ніхто губкою не пройшов. На стику заднього ліхтаря з крилом - болото. Покликав адміністратора якому це показав - покликав хлопців щоб витирали, і пішов, навіть не вибачився. За останніх пів року це мабуть вже 5-й раз поспіль така якість. А ціна вже - 300 грн. Тому не рекомендую
-
vitalik sapiy ★☆☆☆☆
Мийка дуже погана ,23.10.2021 пригнав машину помити(повна мийка)в ТРЦ King Kross,помили, виїхав з паркінгу на сонце всі пороги грязні їх навіть ніхто не витирав,вернувся назад Адміністратор розправивши крила сказав що з керхера здулось то і є ,як би я хотів просто з керхера здути то поїхав би на самообслуговування. Одним словом ставлення до клієнтів хамське, роботу виконують погано,І адміністратор хамло
-
Анна Чуба ★★★★★
Дуже сподобалося як швидко та якісно миють машину. Є місце доя очікування. Дуже чисті туалети. Хлопці працюють дуже якісно. Аромат в машині після миття чудовий! Рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автоспа?
Автоспа знаходиться за адресою вулиця Дністерcька, 16,б, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Автоспа?
Зв'язатися з Автоспа можна за номером телефону +38 (068) 741-84-95
Як можна дістатися до Автоспа?
Дістатися до Автоспа можна за посиланням