Відгуки

  1. Катерина Кушинська ★☆☆☆☆

    Абсолютно не рекомендую цей заклад !!! Більше години очікували на овочі гриль та хачапурі, при тому що інших людей не було ВЗАГАЛІ у закладі. Офіціант був не привітний, на наші обурення постійно повторяв «ще 5 хвилин, кухня загружена», повторюсь , крім нас людей у закладі не було. В якості компенсації нам дали 5% знижки!!!!!!

  2. Hanna Severyna ★☆☆☆☆

    Їжа смачна, але є величезне "але" у вигляді постійного рагуля-клієнта. Дорослий чоловік, який без навушників весь вечір слухає російської якісь короткі відео на телефоні на весь заклад. За ним не чутно ані музику, ані своїх думок. На зауваження не реагує. Не рекомендую.

  3. Artem Tsybulko ★★★★★

    Чудовий ресторан, дуже смачно. Живемо поруч але якось не заходили. Все потім та потім, наразі шкодуємо що не відкрили його для себе раніше. Дякуємо, обов'язково прийдемо ще.

  1. Анничка Скробко ★★★★★

    Прекрасний заклад, відміна кухня. Це той заклад, приходячи в який ти дійсно переносишся у колорит Грузії зі всією її смачнезною кухнею. Порції великі, дуже і дуже смачно, а те, що не зможеш з`їсти, без проблем спакують з собою. Рекомендую.

  2. TARAS VALCHAK ★★★★★

    Чудовий ресторан кавказької кухні з чудовою кухнею .хорошим грузинським вином і ще й з приємними цінами,Страви великі і смачні

  3. Oleg Vasylyshyn ★★★★★

    Завітали сьогодні з дружиною, тестем і маленькою дитиною в калясці. Дуже сподобалося. Персонал привітний. Допомогли з коляскою заїхати і виїхати (на жаль немає пандуса). Достатньо непогані ціни і великі порції. Все смачно. Порції були такі великі, що ми не доїли і попросили спакувати залишки в контейнери і взяти з собою. Прікріплю пару фото з їжею, яку ми замовляли. На фото долма, запечене сулугуні, грецький салат, хлібчик їхній. Хінкалі дуууже здоровенні, будьте обачні, коли замовляєте. Також в асортименті є крафтове пиво.

  1. Oleh Vasylyshyn ★★★★★

    Завітали сьогодні з дружиною, тестем і маленькою дитиною в калясці. Дуже сподобалося. Персонал привітний. Допомогли з коляскою заїхати і виїхати (на жаль немає пандуса). Достатньо непогані ціни і великі порції. Все смачно. Порції були такі великі, що ми не доїли і попросили спакувати залишки в контейнери і взяти з собою. Прікріплю пару фото з їжею, яку ми замовляли. На фото долма, запечене сулугуні, грецький салат, хлібчик їхній. Хінкалі дуууже здоровенні, будьте обачні, коли замовляєте. Також в асортименті є крафтове пиво.

  2. Tetiana Kalichak ★★★★★

    Живемо не далеко від ресторану в ЖК Схид Сонця, тому відразу помітили коли він відкрився. Сьогоді сходили в розвідку на вечерю. Ми з чоловіком надзвичайно задоволені! Страви смачні, сервіс чудовий, дуже затишно , приємний інтер'єр та музика. Дуже зручно що хороший якісний ресторан відразу поряд з домом. Тим більше - кавказька кухня - що може бути карще :) Одним словом відкрили для себе "точку" і всім рекомендуємо

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса MARANI Restaurant?

MARANI Restaurant знаходиться за адресою вулиця Петра Панча, 5, Львів, Львівська область, Україна, 79020

Який номер телефону MARANI Restaurant?

Зв'язатися з MARANI Restaurant можна за номером телефону +38 (067) 703-01-64

Як можна дістатися до MARANI Restaurant?

Дістатися до MARANI Restaurant можна за посиланням

Advertisements