Вчора робила замовлення на 4 позиції з собою. Одну з позицій не поклали в пакунок( Це що якийсь новий маркетинговий хід?( Просто вже пробиваєте дно( Наявність кількості продукції у порції наступний крок? Чи як?((
Фотогалерея
Відгуки
-
Ірина Кирик ★☆☆☆☆
-
Руслан Николишин ★★☆☆☆
Очікували на замовлення більше 40 хвилин, табло очікування не працювало і потрібно було весь час чекати біля каси. Хлопці на видачі намагалися зробити все що від них залежить, але людей на кухні не хватало чи продуктів(цього нам не дізнатись). Менеджера з яким можна було б поговорити про цю ситуацію також немає. Після 30 хвилин хотілось скасувати замовлення, але як??? Загальне враження зіпсоване. Організованість процесу бажає кращого.
-
Рената Шоколадова ★★☆☆☆
Зробили замовлення з собою на суму понад 1000 грн. Усе запакували в один паперовий пакет, який навіть не закривався. Ми попросили запакувати надійніше, адже їхати з цим у машині, але нам запропонували придбати додатковий пакет за окрему плату. Будь ласка, зверніть увагу на якість і майстерність пакування ваших працівників
-
Alex ★☆☆☆☆
Ніколи не замовляйте курку в соусі теріякі - це крінж. Стріпси, що ми замовили не просто курка з соусом теріякі, а курка котра в ньому втонула. Зверху були 2 стріпси, решти повністю залиті соусом. Соус дуже густий і концентрований, щоб просто зʼїсти один із шматочків треба було його населяти на вилку і 5 хв чекати поки той соус, хоч трішки стік, але він був настільки густий, що всеодно на мʼясі залишився шар чуть не пів сантиметра. Після даної страви ви не захочете заходити в дані заклади тижні зо 2 напевно
-
Олег Козак ★★★★☆
Замовляв Гранд Бургер оригінальний та Морозиво Фісташковий Дубайсьйк. Часто тут замовляємо з дружиною ріжок, доволі хороший. Бургер був загалом збалансований, але не скажу що у нього насичений смак. Курка була ніжна, м'ягенька, хоч і у клярі. Як швидкий перекус непогано, бо курки загалом достатньо було, але це точно не є щось таке чим можна наїстись, хоч це був найбільший бургер в меню. Морозиво прикольне, фісташкова паста хрумтіла ймовірно було катаіфі і загалом фісташковий смак був досить насичений. Однак від фото на постері кардинально відрізняється. Очікування 4 хвилини. Столики були злегка брудними.
-
Natalia Sutomore ★★☆☆☆
Вчіться працювати! Черги, повільне обслуговування, столи витираються ганчіркою сумнівної чистоти. Соуси за додаткову плату... Ми не в захопленні. У Польщі смачніше. Страви сухі, курка не свіжа, не смачно!!!!
-
Bogdan Cymbala ★☆☆☆☆
Відвідали закла з сином у Вікторія Гарденс. Крильця обрали гострі, в чеку вибито було також гострі, почали їсти виявились не гострі. Хотіли обміняти на гострі, на що нам менеджер відповів що крильця були гострі вони їх попробували. І нам не замінили ні повернули наші, просто відповідь була, що ми попробували вони гострі!!!. Чесно вшоці!
-
Соломія Камад ★☆☆☆☆
Вперше сюди зайшли і в останнє((( Їжа жахлива: пересолена розігріта картопля, курка від якої розносить рот, хоча замовляли не гостре. А чекали на цю "смакоту" більше 15 хв. Шкодую, що не зробили фото "естетичної " подачі(((
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KFC?
KFC знаходиться за адресою вул. Кульпарківська, 226а, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону KFC?
Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 337-06-12
Як можна дістатися до KFC?
Дістатися до KFC можна за посиланням