Відгуки

  1. Юля Коваль ★☆☆☆☆

    Я вкрай розчарована обслуговуванням у вашій хімчистці. Прийшла забрати речі та попросила, як і домовлялася раніше, спробувати відпарити светр. Замість нормального сервісу я отримала відмову в грубій формі: працівниця заявила, що “не буде цим займатися, бо в неї багато роботи”. Я стояла і чекала близько 20 хвилин, поки мене ігнорували, а потім ця жінка ще й дозволила собі хамські відповіді, ніби я прошу щось незвичайне. Хоча інші працівники вашої ж хімчистки спокійно виконують такі послуги. Просто неадекватна пані працює! Вона на роботі і клієнт не має страждати через її настрій чи завантаженість. Якщо заклад пропонує послугу, то вони мають або її виконати, або принаймні чемно пояснити, чому не можуть!!!!

  2. Elena Edit ★☆☆☆☆

    Нажаль, манера спілкування персоналу абсолютно неприйнятна. Коли приймають оплату, набагато привітніші, ніж коли приходить час віддавати речі. Я була постійним клієнтом клієнтом цього відділення вже багато років, але вже не буду. Побажання до керівництва: навчить персонал адекватно спілкуватися з клієнтами.

  3. Олеся Терещенко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Здавала дублянку в хімчистку. Одразу попередили, що вони співпрацюють з івомою партнером, яка займається реставрацією/чисткою шкіряних виробів, тому замовлення буде готове через місяць. (Квітанція 791 від 03.10.2021) До момента мого звернення 06.11.2021 за отриманням дублянки мені не надходило повідомлення від хімчистки щодо готовності мого замовлення. А безпосередньо в пункті прийому не змогли знайти мою дублянку. Пообіцяли, що зі мною через пару днів зв'яжеться менеджер. Менеджер повідомила, що дублянку знайшли, можна забирати. Коли вдруге прийшли до пункту прийому, то дублянку відшукали, але теж не одразу. Провернули без пакету. Сама дублянки не має жодних слідів покращення (навіть волосся, вовна від светра- все так і залишилося на хутрі). За все це "задоволення" було сплачено більше ніж 900 грн. Дуже неприємно. Відчуття приниження залишилося після такого обслуговування.

  1. Екатерина Волошина ★★★★★

    Швидке та професійне обслуговування, без навязування послуг. Завди якісне прання та хімчистка

  2. Діана Юркова ★☆☆☆☆

    Не варто віддавати на чистку вартісні речі. Їздила кілька разів, то неготово, то переробимо. Зіпсували дорогий брендовий піджак з вовни - він поморщився, втратив вигляд. Навіть вибачень не почула. Тільки пояснення в стилі, що таке трапляється. Безвідповідальність та непрофесіоналізм.

  3. Anastasiia Boivan ★☆☆☆☆

    Дуже не задоволена якістю чистки і обслуговуванням. Плями на пальто не відчистили. Доведеться перечищати в іншому місці. Крім того, вони жодним чином не повідомляють і не нагадують, що річ можна забрати, якщо ви раптом були заклопотані і забули. Ця послуга у них лише для тих, хто купує їх картку. А якщо вам, як і мені, їх картка не потрібна, то ви для них ніхто і нагадувати вам ніхто не буде. Невже копієчні витрати на дзвінок чи смску не можна закласти у витрати за хімчистку? З таким ставленням я і не захочу ніколи купувати вашу картку і бути вашим клієнтом.

  1. Oleh Veretennikov ★★★★★

    Користуємося послугами більше 4 років. Не було жодного нарікання.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса 5aSec?

5aSec знаходиться за адресою вулиця Берковецька, 6, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону 5aSec?

Зв'язатися з 5aSec можна за номером телефону +38 (044) 498-29-05

Як можна дістатися до 5aSec?

Дістатися до 5aSec можна за посиланням

Advertisements