Приємний персонал , чистенько і атмосферно ) дуже смачно. Рекомендую )
Фотогалерея
Відгуки
-
Олександр Василюк ★★★★★
-
Yaroslav Levickiy ★☆☆☆☆
Завжди замовляв було смачно потім влаштувався якась людина яка взагалі нема уявлення як готувати хоч він там вже місяць не вміє курсувати лаваш танцює на роботі замість того щоб її робити. І в мене ще була така ситуація замовив я фрі кебаб мені зробили і то була 9:28 хоть вони закриваються о 10 мені сказав вже йти бо будуть закриватись це вже дибілізм ну і він зробив той кебаб а там він великий хоч фрі кебаб не має бути великим і там він гострий і ще й свинина хоч я замовляв курятину і він не може бути гострим в мене з нього аж той червоний соус тік я його не з'їв тому що там мало того що він взагалі не мав цим гострим так його забагато і там дуже зіпсувався сервіс більше ніколи туди не прийду
-
Olesia ★☆☆☆☆
Ось такий кебаб сьогодні зробили, жах, як за такі гроші може бути така їжа? Я що замовляла лаваш скручений? Начинки мізер, мізер зелені і м'яса, жахливий сервіс! Не рекомендую!
-
00 00 ★★☆☆☆
замовили як завжди фрі кебаб. Вийшов лаваш, трохи м'яса, помідор.Або зменшили начинки за рецептурою, або трохи не доклали. Загалом смачно
-
Ірина Тарн. ★☆☆☆☆
Кебаб на Мазепи. Самі кебаби наче не погані, смачно. Але!!! Відколи у нас є заборона перебувати у закладах громадського харчування людям з "жовтим" сертифікатом ( одна вакцина ) та дітям, старше 12р? Відколи є обмеження для дітей старше 12років?? Перелякані працівники не змогли надати відповіді та надати номер наказу про таку заборону, послались на внутрішній наказ адміністрації. Нікому не рекомендуватиму даний заклад! Тут не цінують клієнтів!
-
Nataliia Boianovych ★☆☆☆☆
Сьогодні замовила кебаб xl і фрі.. Що можу сказати кебаб був найгірший у моєму житті Великі просто порубані куски капусти,яка вже нормально так підв'яла,помідори дуже великими кусками,лаваш великий 20раз обмотаний тому тіста получається багато і щей розмокшого воно на смак як себе тісто,мяса дуже мало він слова ужасно мало,соус не зрозумілий і його дуже мало,по суті я сьогодні купила лаваш з несвіжими капустою і помідрами і все бо мяса там було вкрай мало а ціна 95грн Єдине фрі така нічо і то не найсмачніша Категорично не рекомендую(((
-
Максим Сліпак ★★★☆☆
Булоб краще якби картоплю яку кладуть в кебаб була свіжа а не та яка постоїть А взагальному не погаго
-
Христина Мищишин ★★★★☆
у Львові є смачніші але цей теж ок. цього разу розчарувало те, що начинка вийшла якась суцільна каша замовила гострий, і гострого реально не пожаліли, за це респект) ходити сюди можна)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса I love kebab?
I love kebab знаходиться за адресою Львів Івана, вулиця Гетьмана Мазепи, 13, Львів, Львівська область, Україна, 79068
Який номер телефону I love kebab?
Зв'язатися з I love kebab можна за номером телефону +38 (063) 437-20-29
Як можна дістатися до I love kebab?
Дістатися до I love kebab можна за посиланням