Замовили глово 2 Ххл кебаба заявлена вага не відповідає дійсності
Фотогалерея
Відгуки
-
Валентин ★☆☆☆☆
-
Олеся Темник ★☆☆☆☆
Замовили кебаб з курятиною та телятиною, соусу майже не було, за те на на упаковці був позначений розмір кебабу маркером яким ми вимазали всі руки (він не змивається). В самому закладі брудно та неприємний запах, на столі біля закладу був безкоштовний десерт який ви можете розділити з голубами)
-
yulia zdanevich ★☆☆☆☆
попробувала кебаб з куркою, брали 2, взагалі ніякий, соусу не бачили, огірків більше всього, тільки вони і відчувались, з мʼяса тільки слово, одне сало, наприкінці відчули пісок, що я, що подруга, не раджу сюди заходити та витрачати свої кошти, викинули навіть не доїли
-
Andriy Voytseshko ★★★★★
Доброго вечора, я майже ніколи, і практично ніде не залишаю відгуків, тим більше з такими приємними враженнями. Живу у Львові вже давно, але сьогодні вперше спробував ваш кебаб. І я просто слів підібрати не зміг, я дійсно в такому щоці, що я не моду пояснити. Не тільки у Львові, а будь де, де я не був, я таких смачних кебабів не їв! Завжди прошу менше соусу, і тільки у вас мені дійсно дали стільки соусу скільки треба, м'ясо просто неперевершене! Лаваш не рветься, не розсипається, і не резиновий, він просто ідеальний. Свіжі овочі і зелень. Ну я не знаю як ще описати те що я сьогодні спробував... Я дуже радий що на вас натрапив, і можу з впевненістю сказати що у вас з'явився новий постійний клієнт! Дуже вам дякую! Відкривайте будьласка побільше точок, в різних районах, але заради вашого кебабу, я буду їздити в центр поки не відкриєте і моєму районі)) Дуже вам дякую, продовжуйте в тому ж дусі!!!
-
Едуард Теплінський ★★★★★
Дуже смачні кебаби робить хлопець на ім'я Артур, коли робить дівчинка, вони дуже сухі, замовляйте тільки в Артура)
-
Сергій Плахтій ★★★★★
В цйому закладі Артур робить найсмачніший кебаб в місті Львів, дякую вам за такого працівника.
-
Олексій Паламар ★★★☆☆
Начинка: Капуста, цибуля, огірки і класна курятина з паприкою (4/5) Соус: Майонезний соус, трошечки часнику - все як треба (4/5) Лаваш: Звичайний підігрітий на грилі лаваш. Під кінець соус ромочив його остаточно і всі рештки овочів посипались на землю (2/5) Упаковка: Звичайна паперова упаковка і декілька серветок з собою. Брали не з собою, тому є надія що на виніс краща упаковка (3/5) Ціна: 75 грн за доволі непоганий кебаб (3/5)
-
Vyacheslav Olishchuk ★☆☆☆☆
Кебаб, чесно кажучи, дуже слабенький, весь розвалюється. На День Незалежності Украіни лунала російська музика, що було просто обурливо, на мою думку.
-
Aurora Vira ★★★★★
Обожнюю лаваші і шаурму.багато закладів під маркою вже не смачно готують,а тут на Шевченка я отримала надзвичайну насолоду від смачної, пропеченої,зі свіжого м'яса Шаурми ще й приготовленої чарівним хлопчиком Артуром.Велике дякую за смак і насолоду!!успіхів і Артуру як "шеф-кухарю" окреме велике дякую!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса All Kebab?
All Kebab знаходиться за адресою проспект Шевченка, 7а, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону All Kebab?
Зв'язатися з All Kebab можна за номером телефону +38 (068) 700-42-00
Як можна дістатися до All Kebab?
Дістатися до All Kebab можна за посиланням