Відгуки

  1. Оксана Кравченко ★★★★★

    Чудове місце - є гірки як для дорослих так і для дітей. Під час тривоги всіх виганяють з гірок та простять пройти в укриття. На території аквапарку є питна вода, також можна смачно поїсти у кафе, хоча час очікування наприклад піци складає близько години. Дуже дякуємо що працюєте!

  2. Oksana Komirna ★★★★★

    Відпочивали в будні дні на початку липня. До готелю питань нема, все нове і справне, на рецепції персонал відгукується на всі прохання і зауваження. Ми приїхали трохи раніше, нам одягли браслети, дозволили користуватись аквапарком, запросили на обід і потім заселили в номер. По харчуванню були питання з очікуванням страв, але завжди було що поїсти всім членам родини. Окремої уваги заслуговує випічка - вона неперевершена зранку, в обід і ввечері. Аквапарк - це райський куточок! Вода чудової якості і складу, не тхне хлоркою зовсім. Басейни і великий і рибка просто ідеальні. Гірки виглядають втомленими, але від того їх якість не змінилася, катають чудово. Види на лиман заслуговують високої похвали. До моря 10 хв, поруч базарчик і Таврія В з усім необхідним. Однозначно рекомендую готель і аквапарк.

  3. Kateryna ★★★★★

    Працює. Дякую. В повітряну тривогу свистять і загоняють в укриття. З дітками то супер організація. Та будь-ласка зробіть нормальне укриття. Тож капець, в маленькому туалеті обкладеному мішками на всіх місця не вистачає і сморід ну пробачте. В день нарождення і до 3 вхід в аквапарк безкоштовно. Горки, територія цікава, є і для маленьких і для великих на всі смаки, анімація. Шкода в отелі харчуються тільки проживаючі. Якщо ви гість також не можна, дивна політика як для рібаса. Аквапарк, Дякую, що дозволяєте хоть на миті, та забути, що коїться зараз в нашій багатостраждальній країні. Людей мало, черг майже не має, та це четверг. Є дитяча кімната окрема плата. В ресторані порції чудові, великі, суп, картопля, салат цезарь, бургер подають з картоплею і соусом, манго маракуя і мохіто смак супер. Черга разом з подачею до 10 хвилин. Якщо б замовляли щось з ребер чи рибу, то сказали час очікування до години.

  1. Богдана Шабля ★★★★★

    Відпочивали в отелі з 09.07 по 11.07 Все сподобалось, номери чисті та охайні, все необхідно, окрім водички в номері є. Аквапарк гарний, горки просто супер. Після довгої дороги добре збадьорились) кожного разу інструктори проговорюють правила безпеки. Басейни чисті та теплі. Персонал привітний.По кухні хотілось би більше асортименту, але голодними не залишились. Дякую за відпочинок. Нам все сподобалось ☺️

  2. Аліна Цехместрук ★★★☆☆

    Дуже багато людей, черги на гірках. Персонал на вході не дуже ввічливий, попросили замінити браслет, одразу при вході, тому що був порваний, швирнули новий у відповідь. Так як це не перший наш аквапарк, ми не в захваті, гірки однотипні. Немає умов щоб помитися після басейну, висушити одяг (в попередніх аквапарках такі умови були і вхід був дешевший) Сходи при підйомі на гірки брудні та слизькі. Вхід 800 грн за день не відповідає представленим умовам. Із плюсів - дорослий басейн великий для такої кількості людей, є сектор з "джакузі". Хороша розважальна програма. Приємно радує посилений контроль на дитячих басейнах та гірках.

  3. Вікторія Тумак ★★★★☆

    Місце супер, ціни своєї варте, багато розважальних кімнат і програм, їздимо сюди вже два роки підряд. Але є декілька зауважень: всі мультфільми в дитячих кімнатах і все обслуговування персоналу тільки російською мовою, дуже б хотілося чути УКРАЇНСЬКУ! А ще коли дитина забула в туалеті телефон, чи коли чоловік хотів поставити машину на парковці на вільному місці поближче до воріт, з нас вимагали за це ГРОШІ! Дуже прошу звернути увагу керівництва на це.

  1. Oksana Abram ★★☆☆☆

    Аквапарк не відповідає своїй вартості. Вхід для дорослої людини - 800 грн, дитячий - 600 грн. За ці гроші ви зможете поплавати у басейні і спуститися з 6 гірок. Дітям до 8 років є чим зайнятися. Аніматори розважать, проводять ігри, танці. Їжу і випивку із собою не можна брати(на вході перевіряють сумки і забрали водичку 0,5 л, а там за таку треба заплатити 35 грн). Не рекомендую☝️ Гроші на вітер.

  2. Роман Д. ★☆☆☆☆

    На парковці в даному готелі нам сильно поцарапали автомобіль. Адміністратор обіцяв, що подивитися по відеокамерах для підтвердження, та зв'яжиться з нами для вирішення цього не приємного питання. Однак ми чекали аж до останнього нашого дня перебування у даному готелі та зрлзуміли, що обіцянки адміністрації тут нічого не вартують, а готель не бере на себе ніякої відповідальності чим не дотягує до того рівня на якому себе позиціонують. Зато ціни ставлять нічим не нищі ніж інші готелі де відношення до клієнтів більш порядне, а відчуття відповідальності відповідає дійсності, а не пустим обіцянкам. В цей раз ми тут відпочивали трьома сім'ями 8 днів та залишили за проживання + харчування в їхньому ж ресторані майже 70 000 грн, що відповідає рівню значно серйознішому ніж виявилось тут... Окремо підготую обширений відгук у Фейсбуці на сторінці "Роман Довбенко" та в групах.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Аквапарк "Затока"?

Аквапарк "Затока" знаходиться за адресою 67772 Затока, Odessa oblast, Україна

Який номер телефону Аквапарк "Затока"?

Зв'язатися з Аквапарк "Затока" можна за номером телефону +38 (048) 740-74-74

Як можна дістатися до Аквапарк "Затока"?

Дістатися до Аквапарк "Затока" можна за посиланням

Advertisements