Якщо Ви завітали на цю фірму та читаєте ці відгуки, то скоріш за все у Вас проблем з доставкою вашої посилки з Китаю, або з іншої країни. Так було і зі мною. Моя посилка прибула в Україну з Китаю ще 5.12.2025 і повинна вона бути на митниці до 10 днів! Робочих! Не календарних! Але минуло більше 20 днів і ніхто і ніщо і ніяк. Коли почали ворушити цей мотузок, одразу прийшло повідомлення рахунок про сплату мита. Так, згідно чинного законодавства та прийнятих поправок з серпня 2025 на посилку яка коштує більше 150 евро треба платити мито. Всі дрібниці можна знайти в інтернеті. Сплатили. Бо сума була трохи більше за 200 евро. Передзвонили через 2 дні після оплати... А там кажуть в нас є 2-4 дні на вирішення цього питання. Реально? А за 2-4 години не можна його вирішити? Чи нам в розшук подавати та з адвокатом справи мати?! Тут є дух совка і ми не хочемо робити так як слід! Так як роб це Амазон чи інші оператори, наприклад. Черепаха з Києва доповзе швидше до Парижу а ніж моя посилка пройде митницю з СП Росан в Україні. Кому був корисний цей відгук ставте лайк!
Фотогалерея
Відгуки
-
Willam Snake ★☆☆☆☆
-
Нікіта Котович ★☆☆☆☆
За грудень та листопад вже заарештували 45 посилок для уточнення ціни. Тримають посилки по місяцю. Ті терміни які вони дають, вони не виконують вчасно свою роботу. 45 посилок і ні разу їх не обманув. Тому марнують час мій і свій ЛОХИ.
-
Олег ★☆☆☆☆
Уникайте цю шарашкіну кантору всіма силами, не користуйтесь міст експресом (вони з цим Росан працюють) якщо не хочете чекати на посилки місяці!! Інші оператори обробляють посилка за 2-3 дні!
-
Олена ★☆☆☆☆
Ніколи знову. Посилка з Нічеччини до митниці у Львові доїхала за пару днів, а далі все як в тумані. Статус або "підготовка подачі документів на митне оформлення", або "Проходить митний контроль", або "передана на детальнішу перевірку", або "розмитнення проходить в порядку черги і де там ваша посилка і яка черга я вам не скажу, може місяць може ні". Чому завчасно не попереджати, що у вас такі проблеми, що на те що у інших іде пара годин, ви витрачаєте місяць - другий? Скільки часу треба на подачу документів посилки яка не підлягає оподаткуванню? Передали на додаткову перевірку чого і чому (там одна коробка і це заводська упаковка)? Чому не озвучити хоч якісь реалістичні терміни для тих хто ризинув зіграти з вам в цю гру? Просто ніколи знову.
-
Maksym Khomych ★☆☆☆☆
Хочу поділитися негативними враженнями, як і більшість в відгуках. На своєму сайті ви стверджуєте, що обравши вас - ви забезбечуєте надійну та ШВИДКУ логістику(скрін прикріпив). А давайте тепер звернемо увагу на відгуки інших, і на мій власний приклад. Що означає "опрацьовуємо посилки в порядку черги", хто більше бабла відбашляв - того спершу обслуговуєте?(вибачаюся за такі грубі слова, але інших слів підібрати не можу). Посилка 18 день на митниці, її затримали без пояснення причин при вартості посилки 80$!!! По телефону ви кажете, що в митниці є до 30 днів на опрацювання. Але чи це та "швидкість" яку ви пропонуєте? Це не вперше вже в мене. А таке незадоволення викликається не лише у мене, а й у сотні інших людей. Одного разу розрізали пакет(прозорий) там де лежав телефон, хоча б наклеїли скотч, що ви відкривали а не інші люди. Якщо б щось сталося - кого винити? Дуже обурений роботою РОСАН. Безвідповідальна, корупційна організація.
-
Eugene S ★☆☆☆☆
Панове все рівно не читатимуть відгуки і нічого не робитимуть зі своїм сервісом, але Міст мабуть все влаштовує, і навіть те, що їхня дочірня компанія СП Росан псує репутацію основній. Регулярно користувався їхнім сервісом доставки зі США більше шести років, сумарно лише на доставку за цей час було витрачено кілька тисяч доларів, розумію, що в масштабах всієї компанії це крапля в морі, проте без таких крапель дуже швидко це "море" стане мілким. Ще кілька років тому розмитнення відбувалося швидше, без затримок у цілий тиждень: від моменту поступлення посилки на розмитнення, до того, щоб повідомити про потребу у наданні інвойсів. Така проста для виправлення річ, повністю руйнує загальне враження від усього сервісу. Рекомендував Міст знайомим і друзям, як зручний сервіс, проте тепер категорично відмовлятиму від нього на користь очевидного конкурента. Виправляйтесь.
-
Kateryna Supruniuk ★☆☆☆☆
Тримають посилку 10 діб, після чого надсилають мито в два рази більше за сам інвойс, кажучи що відправник задекларував її на 200 долларів замість 132.8. І то вже не перший раз. Ніяких уточнень за документи не питають, нічого не відповідають адекватно. Отака робота цього прекрасного РОСАН. Дякую Meest, про вашу прекрасну співпрацю буде передано як до DHL, так і до прокуратури ;)
-
Oleksandr Zaloznyy ★☆☆☆☆
По 9 діб тримають міжнародні посилки на митниці без декларування, потім ще 7 діб після. Митну вартість безпідставно завищують. На звернення пишуть нісенітниці, що суперечать чинному законодавству.
-
Nataliia Kohut ★☆☆☆☆
відправляли посилку з Польщі, по прибуттю в Україну вона 10 днів знаходилась на "митному оформленні" без жодних повідомлень і попереджень того, що посилку відкривали та оглядали. Потім ще тиждень чекали коли проведуть "оцінку" вмісту. Абсолютно не оперативно, дезінформативно.
-
Val K ★☆☆☆☆
Затримали клавіатуру вартістю 94 євро, КАРЛ. Я би ще зрозумів телефон/ноутбук/телевізор...Швидка авіадоставка містекспрес взагалі втратила сенс. Росан тільки робить їм антирекламу. Чхати я хотів на ваш "план" від начальства, інспектори митниці.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СП "РОСАН"?
СП "РОСАН" знаходиться за адресою вулиця Зелена, 147 м, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону СП "РОСАН"?
Зв'язатися з СП "РОСАН" можна за номером телефону +38 (080) 050-50-44
Як можна дістатися до СП "РОСАН"?
Дістатися до СП "РОСАН" можна за посиланням