Клініка хороша, привітні лікарі, хороше обладнання…але вони не дали моїй собачці шансу на життя, і опустивши руки я просто пішла на руках із собакою у нас була піометра + вроджену патологію серця. Йорк 12 років. Але дай Бог, я звернулась, до іншої клініки до хорошого хірурга, який сказав ви один у неї шанс, треба пробувати оперувати, або помре у муках протягом 2-3 днів! І дай Бог , ми уже 5 місяців, живемо щасливо, їй видалили всю матку, + у неї онкологія+ слабке серце. ( аналізи були хороші, тому оперували, і спробували дати шанс) Але ми змогли , бо у собаки жага до життя, вона зайшла на операцію на своїх ногах, і вийшла також після наркозу також на своїх!!! Тому тут, питання у доброті чи у досвіду- напевно просто у лікаря у Зоосфері не було такого досвіду, складних операцій, але коли люди- лікарі просто опускають руки, це ще важче, бо хочеться помогти своїм меншим друзям- дітям ! Тому , лікарі - ходіть на підвищення кваліфікації, достигайте нових знань, та будьте найкращі в вашій справі . Так як ми вам віримо, і шукаємо допомогу, у вас !
Фотогалерея
Відгуки
-
Dina Solomakha ★★☆☆☆
-
Наташа Коваленко ★☆☆☆☆
Добрий день. Хочу залишити свій відгук за цю клініку. Ми з кішечкою Димою не перший раз звертались до них.4 місяці назад були на прийомі, лікар який нас приймав була уважна і лагідна з тваринкою .Все пройшло на вищому рівні: прокололи, дали рекомендації що колоти і як лікувати дома. 18.08 25р.ми знову звернулись до них, але перед цим була неділя( тваринка мучилась , бігала часто в туалет кров'ю), ми вкололи антибіотик такий, який рекомендували раніше в клініці.Коли в понеділок прийшли в клініку я повідомила про укол. Лікар почала на повишеному тоні кричати і вичитувати мене . Я відповіла, що вколола щоб кішка трохи заспокоїлась і їй стало краще. Відповідь така: антибіотик нічого не допоможе, для чого ви кололи? Розмовляла по - хамському, набирала шпріци і швиряла на кушетку з кислим лицем. Я відповіла що не потрібно мене вичитувати, я вже це зробила, наступного разу не колотиму. Лікар промовила своїй напарниці: так , я не буду приймати. На що я відповіла, що вона приймає не мене , а тваринку яка боліє. Після всих процедур назначили УЗІ на наступний день. Повезла кішку моя донька, але коли приїхала додому повідомила що ніколи не повезе до таких хамських лікарів. Кричали на неї також, бо не так тримає тваринку. Але ж можна говорити спокійно, ви нервуєте не тільки клієнта, а ще і тваринку. Чек дали. В ньому немає розпечатки послуг і цін. У вас що все робиться , як вам заманеться( де ціни на ліки, на послуги ваші?). Я розумію, що вам до лампочки всі наші відгуки, але люди ідуть до вас за допомогою, несуть вам кошти для вашого процвітання. Наберайте персонал приємний, щоб їм не здавалося , що ми приходимо до НИХ додому і відриваємо їх від важливих справ. Кричати і хамити їм не дозволяйте, хай це роблять у себе вдома. Хай відносяться до клієнтів так, як би їм хотілося щоб відносились до них. Не рекомендую цю клініку із- за персоналу, сьогодні потрібно іти на здачу крові кішечці, але не підемо. Не хочу після двох днів хамства травмувати ні себе, ні тваринку. Дякую за розуміння власника клініки, надіюсь що Ви зможете вплинути на ваш колектив, особливо на мололу лікарку - хамку. Нехай навчиться розмовляти як зі старшими людьми, так із молодшими за неї. Ви втрачаєте своїх клієнтів( ми до вас їздили 2 роки).
-
Mariana Derbak ★★★★★
Вакцинувала свого котика в цій клініці – персонал чудовий! Лікар лагідно поводився з твариною, навіть дав смаколик після уколу. Видно, що тут люблять тварин і ставляться до них як до своїх.
-
Мар'яна Цубера ★★★★★
Привела свого лабрадора на вакцинацію, все пройшло швидко та без стресу. Лікарі дуже уважні, пояснили кожен етап процедури та дали поради по догляду. Собака почувалася спокійно, а я впевнена в її здоров’ї!"
-
Anastasiia Riasna ★★★★★
Лікар надала кваліфіковану консультацію з роз'яснення. Нам все сподобалось
-
Terra Incognito ★★★★★
Добре лікують , нічого зайвого не назначають . Привітні і гарно ладять з тваринами .
-
Светлана Калиниченко ★★★★☆
Зверталася до цієї клініки декілька разів, завжди приємні лікарі, все пояснять і порекомендують)
-
Костя Павлов ★★★★★
Приємний персонал ,але недостатньо устаткування для діагностики.
-
Анастасия Дорошенко ★★★★★
Лікарі чудові, стерилізації двох котів (кішки і котика) пройшли успішно
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Зоосфера?
Зоосфера знаходиться за адресою вулиця Героїв Майдану 5, Соснівський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна
Який номер телефону Зоосфера?
Зв'язатися з Зоосфера можна за номером телефону +38 (093) 142-65-91
Як можна дістатися до Зоосфера?
Дістатися до Зоосфера можна за посиланням