Відгуки

  1. Татьяна Берестовская ★☆☆☆☆

    Нажаль пізно звернули увагу на відгуки... Під час лікування лікарі постійно змінювалися, майже як в калейдоскопі. Ніхто не міг дати чіткого пояснення по діагнозу. Певні аналізи не були призначені. Взяли лише розгорнутий аналіз крові. Показники були майже в нормі. За припущенням запального процесу призначили антибіотики. Коли ми повідомили, що кішка перестала їсти одна з лікарів сказала, що треба продовжувати антибіотики, зупинятися не можна. Лікарі не контролювали стан та дозування у цьому випадку. А повинні були! Кішку знову привезли до них у клініку у критичному стані. Усього за тиждень показники крові теж стали критичними. Доза антибіотиків виявилася смертельною. Крапельниці вже не допомогли... Недбале і непрофесійне ставлення персоналу призвело до непоправних наслідків. Як з'ясувалося такий підхід і таке смертельне "лікування" не поодинокий випадок в цій клініці. Неможливо передати душевний біль та розпач...

  2. Марина Зацаринна ★☆☆☆☆

    Доброго дня ми в цю клініку не попали бо адміністратору було не до нас, ми хотіли записатися на прийом до лікаря офтальмолога по телефону так як ми не з Сум ,а з м. Ромни. І ми не можемо прийти і записатися в любий час ,нам потрібно продолоти 100км щоб доїхати до м. Суми ,а коли ми зателефонували і задавали питання які стосуються огляду нашого олюбленця якому уже вибачте мене 17 років то нам відповіли ми Вам передзвонимо : ок ми чекали 30хв ,потім ми самі перенабради і нам сказали (ой а я дуже зайнята мені не до Вас ,давай те говоріть швидше бо в мене багато людей я щас дуже зайнята ) Це як розуміти !? Ми що не такі пацієнти як всі ? Нам потрібно продати 100км щоб до Вас приїхати ,а ви не можете виконати свою обов'язки !? Будь ласка навчіть свій персонал спілкуватися з пацієнтами (які Вам приносять кошти в першу чергу) ви ж так це любите

  3. Анастасія Майковська ★☆☆☆☆

    Приїхала з цуценям 2 місяця Собака захворіла,не їсть ,діарея,блювота Попросила дівчат прийняти без запису,бо собака у важкому стані! Всіх по запису приймали,мене ні! Я сиділа 2 години! Вийшла зі сльозами на очах! Більше ні ногою сюди! Дякуючи іншій клініці дівчата врятували собаку!

  1. Vladyslava Kachkovska ★☆☆☆☆

    Відгук буде не про клініку, оскільки ми регулярно отримували тут кваліфіковану допомогу, на цей раз - про окремого лікаря, Сачук Владиславу, котра насправді поставила крапку на наших подальших зверненнях. Лікарю, Ви не помилились із вибором професії? Повна Відсутність професійних та етичних стандартів, котрі ви продемонстрували під час консультації вразила. І якщо на руках помирає улюбленець, котрий прожив з нами півжиття, то коментар стосовно того, що це і так «до фіга» абсолютно не сумісний з моїм уявленням надання допомоги.

  2. Виктория Шендрик ★☆☆☆☆

    Кішка чухала вуха, після огляду ветеринаром даного закладу був поставлений діагноз: вушний кліщ. Через тривалий термін призначене лікування не допомогло. Після огляду у іншій лікарні, діагноз: лишай. Стало відомо про це, після того, як у одного із власників тварини зʼявився лишай. Вважаю елементарним зі сторони ветеринара було виявити вчасно дану хворобу та призначити потрібне лікування. Дана ситуація не поодинока, оскільки також серед знайомих є багато скарг, щодо даного закладу. Збережіть здоровʼя своєї тварини та родини та зверніться до іншого закладу.

  3. Анна Анна ★★★★★

    Дякуємо Сергію Івановичу та Ігору Ігоревичу ! Провели операцію видалення матки з піометрою. Терміново зробили операцію, все успішно. Менш ніж за 24 години разом із стаціонаром. Їдемо додому і дуже вам вдячні .

  1. Sergiy Pavlov ★★★★★

    Працюють професіонали. Дуже вам вдячні!

  2. Vitalii Bieliavtsev ★★☆☆☆

    Просто не рекомендую. Причини писати не буду... Все вже написано до мене.

  3. Ксения Симоненко ★★★★★

    Спасибі Оксані Анатоліївні за професіональний підхід до нашої собачки. Дуже гарний спеціаліст! Приємний колектив. Рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса 10 Друзів?

10 Друзів знаходиться за адресою Сумсько-Київських Дивізій вулиця 25А, 40000 Суми, Сумська область, Україна

Який номер телефону 10 Друзів?

Зв'язатися з 10 Друзів можна за номером телефону +38 (066) 953-80-80

Як можна дістатися до 10 Друзів?

Дістатися до 10 Друзів можна за посиланням

Advertisements