Відгуки

  1. володимир мельник ★★★☆☆

    Магазин як з далекого минулого, коли все було «дешевше і краще». Вибір продуктів є, і навіть більш ніж. Загалом не погано. Але все ж не завадило змінити ремонт всередині на кращий. Адже відвідувачів достатньо багато, відповідно магазин має популярність

  2. Ольга ★☆☆☆☆

    Жах суцільний,на касі хамовита касирша,яка сказала чекайте Glovo поза чергою,це притому,що був військовий з дитиною,ні вибачте, перепрошую.Працює одна каса.Людей в черзі було багато.Не подобається,чи не встигають нехай міняють персонал.

  3. Ліда Конюх ★☆☆☆☆

    Сьогодні була неприємно вражена цим магазином. По перше працює одна каса. І це в час пік, коли люди повертаються з роботи. Друга каса працює вибірково, тобто обслуговує виключно своїх клієнтів. А далі табличка " перерва". Жодного консультанта в залі, жодного. Магазин брудний, товар розкладений аби як. На зауваження чому одна каса працює ? Шквал нарікань на рахунок "сходити в туалет", " поїсти" і взагалі дуже важко. Якщо важко, то шукають там де легко, а не зганяють свої негативні емоції на клієнтів. Більше не піду. Або навчаться працювати.

  1. Сергій Шептун ★★★★★

    Магазин файний, але треба частіше підлогу мити, особливо зимою)))

  2. Наталя Пришляк ★☆☆☆☆

    найхамовитіші продавці завжди в незадовеленому настрої до людей хамлять. коли шось потрібно запитатись вони спочатку тебе оцінюють потім повертають голову і відповідають так як би тебе тут немає. не рекомендую нікому!!!

  3. Надін Ательє ★☆☆☆☆

    Ніколи не мають решти, завжди обурюються, що покупці скандалять за копійки. Сама скандалила, не допомогло, 20-30-40 копійок решти ніколи не дають. Бруд, хамство, дуже багато прострочки.

  1. Павло Хацинський ★☆☆☆☆

    17.09.2021 року о 17:52 касир Ванджала Ірина обрахувала мене на 20 гривень - не спрацювала знижка, тобто написано "Купони - 40", а порахована сума як без знижки. Оплата карткою. Певен, вона спеціально не натиснула якусь кнопку.

  2. Стас Карпушин ★☆☆☆☆

    Сьогодні ваша працівниця в грубій формі сказала, що покупців за цигарками треба пропускати без черги. А коли я зробив зауваження одному з покупців без маски, та ж працівниця сказала, що до вашого магазину можна приходити без маски, бо ми в зеленій зоні. Інша продавчиня сказала, що треба в масці і краще її не слухати. Пішов у магазин, в потрапив до цирку…

  3. Петрик П‘яточкін ★★★★☆

    Сюди, іноді, приходить Петрик за продуктами. Маленька площа приміщення. Бувають черги. Але вибір непоганий. З персоналом конфліктних ситуацій небуло. Персонал - адекватний. Чистота - так собі. Протермінованих продуктів , наче, не попадалось. Петрик буває тут пару разів на місяць, тому його, практично, все влаштовує ;) Всім всього доброго!

  1. Andrew Somerson ★☆☆☆☆

    Чи нормально не свіжі продукти кидати поверх свіжих і продавати по тій же ціні , не враховуючи вже, що так свіжі з низу гриби зіпсуються швидше , а про гнилий товар який їсти небезпечно зі скидкою 50% я взагалі мовчу , він вже давно протермінований..

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рукавичка?

Рукавичка знаходиться за адресою вулиця Шота Руставелі, 40, Львів, Львівська область, Україна, 79005

Який номер телефону Рукавичка?

Зв'язатися з Рукавичка можна за номером телефону +38 (050) 430-71-05

Як можна дістатися до Рукавичка?

Дістатися до Рукавичка можна за посиланням

Advertisements