Відгуки

  1. Taras Melnyk ★★★★★

    Просторе приміщення, логічне розташування відділів і чистота роблять шопінг комфортним навіть у години пік. Асортимент дуже широкий: завжди є свіжі овочі та фрукти, якісне м’ясо, готові страви, власна випічка та великий вибір імпортних товарів. Персонал привітний і допомагає за потреби, каси працюють швидко, є каси самообслуговування. Часто діють акції та знижки, що приємно економить бюджет.

  2. Андрій ★☆☆☆☆

    Купляв цукерки на вагу, коди які заявлені в цукерках не коректні а також на касі не зчитувався QR код з тієї ж ваги і потрібно було вводити в ручну цифри з чеку

  3. iryna hibey ★☆☆☆☆

    найгірше сільпо, запаркуватися неможливо, хіба за пів батоном прийти, бо навіщо нести торби за кілометри до авто чи дому... ТЦ, який не функціонує)) А для зручності власників корит, які там зробили собі паркінг халявний, введіть безкоштовну послугу - очистка авто від снігу, ви ж толеруєте присутність 24/7 тих корит на паркінгу, то не зупиняйтеся))) продажі напевно захмарні в сільпо...

  1. Rosteban ★★★☆☆

    Двічі за два тижні пробивали товар по неправильній ціні. На ціннику одне, а на касі - вища вартість. Першого разу короткострижена жінка з хвостиком проігнорувала, мотивуючи це тим, що акція скінчилась (хоча по 22 число було включно). Покликав адміністратора і повернули 95 грн. 5 жовтня аналогічна ситуація - товар коштував 29,99, по факту на касі вийшло 37 з копійками. Не повертався, бо це дрібниці, але бляха-муха, упорядкуйте цінники, набридло.

  2. Anya Vereshko ★☆☆☆☆

    В день акції на піцу(вся піца по 99 грн) Очікувано було що на вечір після роботи буде багато людей, для чого ставити одну людину? Адміністрація чому люди мають чекати 1-2 години за піцою, одна людина і приймає і робить піцу. Здається велика компанія, але не знає як скерувати свою роботу, + до цього онлайн замовлення на піцу! Це все теж робить одна людина та яка і приймає замовлення і готую, ЖАХЛИВА робота адмін команди ( чи хто керує персонал)

  3. Максим Шершньов ★★☆☆☆

    Час робити реконструкцію на новий формат мережі. В останній час трапляються випадки коли ціна не співпадають з дійсністю також уважно дивіться на цінники оскільки не факт, що він буде на той товар біля якого він стоїть...нещодавно купував товар і цінник під ним був від дешевого аналога, ще на касі х мене зробили неуважного...не будьте як я, неуважним)

  1. Andrew Stupakov ★★☆☆☆

    Мережа супермаркетів "Сільпо" нібито бореться за екологічність, повісили повідомлення біля стійки з пластиковими кульочками, що відтепер платіть за кульочки, типу піклуємося про природу. У мене одне просте питання:"Якщо ваша мережа так дбає про екологію, то де паперові кульочки?" По всьому супермаркету лише пластикові кульочки, або органічні кульочки по завищеній ціні. Наразі ця позиція супермаркету більше схожа на позерство, а не на справжнє піклування про навколишнє середовище.

  2. Олександр Литвинович ★★★☆☆

    Ставлю три зірки, а коли напишете відповідь поставлю вище звичайно))) Я розумію, що зараз карантин, але і Ви повинні розуміти відвідувачів. Одна людина на кулінарному відділі - це не створення попиту на готову продукцію, це створення проблем і відмов від замовлення. Як, ЯК??? може працювати одна людина і на курах, печеній продукції, і на салатах!!!!???? Подумайте щодо обідньої пори)

  3. MrKaplan89 ★★★★★

    Сільпо, як сільпо)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сільпо?

Сільпо знаходиться за адресою вулиця Наукова, 35А, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Сільпо?

Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07

Як можна дістатися до Сільпо?

Дістатися до Сільпо можна за посиланням

Advertisements