Відгуки

  1. Юля ★☆☆☆☆

    Хочу залишити відгук, так як вчора сталась неприємна ситуація. На ціннику одна ціна, на касі пробиває зовсім по іншій. Я все розумію але таке вже не перший раз, часу розбиратись і вертатись не було. Персонал максимально не ввічливий, і хамсько себе поводить

  2. Olena Paklikovska ★☆☆☆☆

    Потрапити в магазин з візуом неможливо оскільки пандусу немає а двері з внутрішнього боку торгового центру зачинені, хоча йшли сюди спецально в Єву

  3. Юля Романюк ★☆☆☆☆

    Роками ходила саме у ваш магазин. Після сьогодні — ніколи більше. Стою в черзі, задумалась у навушниках. Працівниця відкрила другу касу, я не почула — нічого дивного. Жінка переді мною підказала, я перейшла. І що я чую від вашого продавця? Прямо на касі, вголос, при мені: «Понадівають ті навушники і не чують». Це що за рівень обслуговування та “культура” у вашому магазині?!! Це хамство й відверта неповага до клієнта. Навіть якщо хотіли щось пробурчати — то принаймні не в присутності покупця! Я сама працюю з людьми й ніколи не дозволила б собі такого. У вас же персонал дозволяє собі принижувати клієнтів на робочому місці. Слідкуйте за своїми працівниками. І тут не справа, що ви подякуєте за відгук та напишете, що зробите щось. Просто знайте, саме ця дівчина - лице вашого магазину!

  1. Viktoria Varahovba ★☆☆☆☆

    Персонал вічно незадоволений. Сьогодні брала дві одиниці доглядової косметики, сказали третя буде йти в подарунок. В результаті прийшла додому, зрозуміла що всі три товари пробили за повною вартістю і електронного чеку в застосунку немає. Не дуже приємна ситуація.

  2. diamant clean ★☆☆☆☆

    Прийшли за 10 хв до закриття магазин закрито продавці стоять сміються побачили камеру поховалися

  3. Микола ★★★★★

    Допомогли в підборі. Розраховувався сертифікатами подарунковими безпроблем!

  1. Wlad Shch ★★★★★

    Безподібний магазин косметики й побутової хімії. Хороший асортимент, легко шукати необхідне, бувають знижки та акції. Ціни - на усі гамаці. Персонал уважний.

  2. Valeriia Chernova ★★★★★

    Все супер. Але нагрубіянив... Грузчик! Зіпсував увесь настрій...

  3. Соломія Цура ★☆☆☆☆

    Хамовитіших касирів годі знайти. До покупців ставляться надзвичайно зверхньо та непривітно. За 15 хв до зачинненя магазину починають усіх виганяти. Ніколи не допоможуть із вибором та ще й нагрубіянять.

  1. Олег Кулин ★☆☆☆☆

    Тут часто відсутні товари акційні котрі вони пишуть в рекламних буклетах, своїх. Виглядає но свідомий обман. Не гарно з їх боку.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Eva?

Eva знаходиться за адресою вулиця Щирецька, 36, Львів, Львівська область, Україна, 79071

Який номер телефону Eva?

Зв'язатися з Eva можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00

Як можна дістатися до Eva?

Дістатися до Eva можна за посиланням

Advertisements