Відгуки

  1. Павло Карашкевич ★★☆☆☆

    Кожного разу сюрприз - чи будуть потрібні мені продукти, чи ні. Величезний мінус - малий асортимент, порівняно з більшістю Сільпо. Пора змінюватись ;)

  2. Natalia Samoilichenko ★☆☆☆☆

    Була дуже розчарована якістю обслуговування в магазині «Сільпо» в ТЦ «Скриня», зокрема на відділі кулінарії. Підійшовши до прилавка, я (як і два покупці переді мною) була змушена вислухати невдоволені коментарі продавчині про те, що в неї дуже багато роботи, потрібно збирати замовлення, і що покупці, які хочуть щось придбати, їй заважають. Атмосфера була вкрай неприємна. До мене продавчиня (невисока світловолоса жінка) зверталася з роздратуванням, різким тоном, з фразами на кшталт: «кажіть одразу, гріти чи не гріти». Після того як я придбала товар, його було подано з явним невдоволенням. Коли я розглядала можливість взяти ще щось, продавчиня з роздратованим голосом різко запитала: «ще щось?». Через таке ставлення я відмовилася від додаткової покупки і пішла. На жаль, через два дні ситуація повністю повторилася — та сама продавчиня, той самий тон і те саме невдоволення на адресу покупців. Вважаю таке ставлення до клієнтів неприпустимим. Дуже хотілося б, щоб адміністрація звернула увагу на якість сервісу, адже магазин відвідують люди, які просто хочуть спокійно зробити покупку.

  3. Віка Студент ★☆☆☆☆

    Касир не хотіла зняти бонуси, які просилось....сказала що не буде це робити, просто бо їй западло) відношення дно! Каса 5, (петрущак с.і.) 21:13.29 22.12.2025

  1. Максим Рибчинський ★☆☆☆☆

    Не очікував таке від сільпо якщо чесно, коло хотів купити яйця від premium то більшості лотків яйця були або вже розбиті, або потріскавшійсі вже, невже не можна замінити їх, або перед тим як продавати перевірити їх??? А по друге виставили товара куча на прилавок но цінник тільки один на всі товари чому?? Чому немає цінників на товар весь? Невже так тяжко це зробити? Но зато працівники байдики б'ють, і нічого не роблять, просто класно!!!! Дата: 10.12.2025р

  2. Nina Kyian ★☆☆☆☆

    Жахливо. Гірше сільпо я ще не бачила. Вода тече з-під холодильника, в торговій залі стоять візки і закривають доступ до товарів. Витяжка очевидно потребує заміни, вийшовши з магазину весь мій одяг «пахне» куркою-гриль. Морозилки із рибою та мʼясом брудні. Підлога брудна. Що не так із цим сільпо? Хочу звернути увагу, що «Сільпо» є магазином середньої цінової категоріі, велика мережа і ТАКЕ відношення до клієнтів.

  3. Тарас Холявка ★★☆☆☆

    Супермаркет досить старий. Купував рибу "свіжу" охолоджену дорадо та сібас патрана. Відкрив упаковку вдарив неприємний запах гнилятини, жабра зумисно видалені. Яскравий приклад продуктів мережі.

  1. Андрій Манько ★★★★☆

    Хороший супермаркет мережі, достатній вибір продукції, є відділ кулінарії та випікання піци, є ряди з господарськими товарами для дому. Часом буває наплив людей/покупців, але не критично. Є "камера схову" речей, але не у вигляді комірок, а "ручна", обслуговується адміністратором. Навпроти супермаркету - туалет (платний), в цій локації доволі важливе місце ;)

  2. Олег Сусліков ★★★★☆

    Сільпо не з найкращих в яких я бував, вибір товарів на хорошому рівні, багато різних акційних пропозицій. Туговато з площею магазину, багато товарів один на одному. З чистотою могло б бути і краще, а загалом звичайний супермаркет)

  3. Kristina Martun ★☆☆☆☆

    Нуль хамовий персонал прибиральниці жіночка поза 60 я досі не вірю що там можуть запити у такому віці тільки тому що я чекала на подругу 20хв причОму я придбала товар . З головою не усе в порядку???? Адміністрація шановна позвільняйте, бо відверто ще раз не хочеться йти де на тебе так дивляться таке хамство просто з нічого жах

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сільпо?

Сільпо знаходиться за адресою вулиця Городоцька, 179, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Сільпо?

Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07

Як можна дістатися до Сільпо?

Дістатися до Сільпо можна за посиланням

Advertisements