Відгуки

  1. Світлана Гнат ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування. Сьогодні купляла товар , який був в наявності магазину . Оплата була готівкою (товар коштував в районі 200 грн) . І мені зразу продавець нахамив . Що ми його задовбали з самого ранку з тими 500 , бо в нього немає решти ... Я попросила його мені не хамити , бо я цей товар в нього безкоштовно не прошу .... і щоб поводив себе адекватно ... але він навіть не звернув уваги на мої слова і дальше продовжував возмущатися на ціле відділення .... і це нажаль не вперше таке ставлення .....

  2. Світлана Сараян ★★★★★

    Неодноразово купувала товари в цьому відділенні Велике спасибі колективу за увагу до покупців та вибору товару,особливо Ігору за знання та пораду при покупці

  3. Тарас Бобиляк ★★☆☆☆

    Дитина доторкнулась до іграшки, типу силіконовий антистрес за 99грн. Прибіг охоронець що не можна брати "грязними руками"!!! Як на мене вони і є для того з відкритою частиною щоб доторкнутись і спробувати. А про брудні руки це просто аут.

  1. Svitlana Kolomiiets ★☆☆☆☆

    Ставлю оцінку саме обслуговуванню. Сьогодні купували продукт з вітрини: мало того, що чекали 5 хвилин, бо не було жодного продавця. Далі дівчина в окулярах вийшла(була без бейджа, тому імені не побачила) , пройшла повз і почала збирати замовлення, хоча біля нас нікого не було на момент нашого приходу . Лише після звертання до неї з проханням пробити товар, вона вирішила звернути на нас увагу. Отож, витратили 10 хвилин зайвого часу і зіпсований настрій. Потрібно налаштувати як проводять оплату замовлень і з вітрини.

  2. Василь Лагошняк ★★★★★

    Швидко, якісно отримав замовлення.Зразу купив необхідне:каву,чай,крем до рук.Є також алкоголь відомих брендів,пиво,вода.Завжди є акції.

  3. Мая Корпушко ★★★★★

    Вперше була в цій точці. Все що стосується торгового залу було зручно та помірковане. Обслуговування сподобалось. Хороший пункт видачі. Сподіваюсь буде ставати краще.

  1. Олександр Вовк ★☆☆☆☆

    Почали з сайту видаляти чесні коментарі. Купував холодильник SAMSUNG RR39M7140SA він був з дефектами, залишив коментар з фото, довго він там був доступний. Тепер цього коментаря немає, а лишились лише ті, які на 5 зірок. Довіру втратити легко. Звідси спробуйте видалити коментар :) і фото.

  2. Oleg Toanis ★★★☆☆

    Ставлю 3 зірки тільки із-за того що довго шукати точку видачі

  3. Sofia Sanitska ★★★★★

    Вигідні пропозиції, великий асортимент будь-яких товарів)часто бувають акції)

  1. Oksana Demianenko ★★★☆☆

    Дуже повільно видають замовлення. Люди працюють дуже повільно. Працювала тільки одна каса і треба було довго стояти і чекати в черзі

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ROZETKA?

ROZETKA знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 36, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону ROZETKA?

Зв'язатися з ROZETKA можна за номером телефону +38 (044) 537-02-22

Як можна дістатися до ROZETKA?

Дістатися до ROZETKA можна за посиланням

Advertisements