Зайшла по каву. Вперше. Тому вирішила взяти, щось безпрограшне — еспресо з молоком. Виявилось, що безпрограшним було би просто еспресо, адже молоко в цій кав’ярні не прийнято взбивати, чи навіть нагрівати. В результаті я отримала напій в стилі «зробив собі зранку вдома каву і допиваєш залишки через 3 години», адже вона була холодна :) (якраз таки через те, що молоко додали холодне) На питання у баристи «чи знають вони, що молоко потрібно взбивати», я отримала мовчання) Ось таке обіднє непорозуміння за 75 грн. P.s. мене як клієнта вони втратили назавжди.
Відгуки
-
Оля Шевченко ★☆☆☆☆
-
Andrii Belanenko ★★★★★
Дуже хороша кавʼярня! Персонал приємний, працюють швидко, ціни порівняно з іншими закладами у цьому районі адекватні. Кава смачна, їжа смачна та видно, що корисна, виготовлена з якісних продуктів, одним словом не жирна. Але тут є і їжа для тих хто полюбляє солодке. Атмосфера хороша, тихо, спокійно. Хто полюбляє попрацювати не в офісі, це місце чудово підходить. Рекомендую!
-
Alex Pechenenko ★★★★★
Зручне розташування закладу, просторий зал та доброзичливий і спритний (в доброму розумінні) персонал. Для того, хто забіг нашвидко випити кави - стійка баріста відразу при вході, кому затриматись на більш привалий час, можна розташуватись у глибині залу. Про їжу нічого не скажу, оскільки не куштував, а от кава мені прийшлася до смаку. Баріста знає свою справу) До недоліків можна віднести складність паркування авто. Втім, це є поширеною проблемою середмістя. При цьому слід зауважити, що працюють евакуатори!
-
Natalia Bezruka ★☆☆☆☆
На жаль, змушена написати негативний відгук. Хотілось посидіти з’їсти щось смачненьке, запитала чи круасан свіжий. Дівчина сказала, що так. Взяла круасан і чай імбирно-цитрусовий. Круасан - я більш жахливої і несмачної випічки не їла. Таке буває, коли він вже довго лежав і відсирів , на смак ніякий як резина. Я підійшла, сказала про це дівчині, реакції нуль, варто було повернути кошти за неякісний товар чи запропонувати щось інше і я б не писала тоді цей відгук. Чай теж дивний, відчувається лише смак імбиру, а не цитрусу, лимон якийсь мабуть несвіжий - з темною шкіркою (((
-
Switlana Kostryba ★★★★★
Користувалася послугами. Все супер. Килим з дитячої відчистили, а це було не просто!
-
VE RO ★★★★★
Звернулася в "Мокру справу"за порадою сусідки. Чистили килим з дитячою зі слідами від фарб , пластиліну,шерсть від кота і суперпил,бо килим не чистили професійно років 5(( "Мокра справа "справилися на відмінно. Якщо чесно я не очікувала такого результату. В нас знову новий килим)) Дякую безмежно!! Окрема подяка за високий рівень обслуговування, починаючи від моменту переписки у вайбер і закінчуючи спілкуванням з хлопцем, який забирав і повертав килим. Так тримати! Побільше вам вдячних клієнтів. Ще раз дякую:)
-
Данило Пархоменко ★★★★★
Здавали вже двоє килимів на чистку. Результат просто неймовірний, 95% плям і потемнінь прибирає начисто (залишаються тільки вже ті, що неможливо прибрати). Хто думає, що можна просто пилососити килим або прати вручну і це ок, спробуйте віддати килим в Mokra spravA і ви одразу побачите колосальну різницю! 10 чистих килимів з 10!)
-
Александр Шимков ★★★★★
Приємні люди та дійсно клієнтоорієнтовні. З квартири клими забрали перед новорічними святами та, незважаючи на свята, вже привезли чисті. Плями та запах на килимах після собачої сечі зникли, а килими стали як новенькі! Дуже вдячний компанії за сервіс.
-
Юлія ★★★★★
Дуже задоволені роботою і спілкуванням з командою компанії 'Мокра Справа' і особливо менеджерами Іриною і Євгенієм! Один килим ми почистили від звичайного побутового забруднення, а інший килим був дитячий НОВИЙ, але мав неприємний хімічний запах і нам дуже не хотілося, щоб дитина ним дихала. В Інтернеті знайшли компанію Мокра Справа, яка спеціалізується на чистці килимів але не надіялися, що нам допоможуть. Менеджер Ірина порадилася зі своїми співробітниками і вони розробили цілий план, як нам позбутися цього неприємного запаху: це було і прання і азонування і ще безліч якихось чарівних процедур, в результаті яких, килим був врятований!, а оскільки він дуже дитині подобався, то всі дуже зраділи і всім було щастя! Дякуємо команді компанії Мокра Справа! Процвітання вам і багато вдячних клієнтів!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mokra spravA?
Mokra spravA знаходиться за адресою вулиця Грушевського 2А, 07400 Бровари, Київська область, Україна
Який номер телефону Mokra spravA?
Зв'язатися з Mokra spravA можна за номером телефону +38 (073) 522-04-04
Як можна дістатися до Mokra spravA?
Дістатися до Mokra spravA можна за посиланням