Відгуки

  1. Alex Mesherov ★☆☆☆☆

    Вас тут можуть надурути і пробити по іншій ціні ,ніж вказано за товар . Тож раджу покупцям тут бути дуже уважним!

  2. Oleh Fedyshyn ★☆☆☆☆

    Просто жахливий маркет, ніби в хорор попав. Від стійки з випічкою на вході смердить цвіллю, вже не хочеться нічого брати. Овочі таке враження ніби по них ногами пройшлися. Усі яйця були побиті. Цінники мало того, що потерті і дрібні, так вони ще й закриті якоюсь плашкою, що треба нагнутися в 90°, щоб шось прочитати. Каси самообслуговування ніби зробили для галочки. Треба було скасувати товар, і воно почало пищати на весь магазин, десь хвилин 5, щоб прийшов той асистент, це вглохнути можна. Вишенькою на торті, став якийсь невідомий чоловік, який ніяк не представився, але догнав мене за пару десятків метрів від магазину і вимагав чек.

  3. Боднарусь Іванна ★☆☆☆☆

    На магазині дуже брудно, таке враження що ніхто не прибирає, вітрини всі в плямах , черги по 20людей працює лише один касир Оксана яка настільки повільна що в черзі можна заснути . Поки обслуговувала два рази відходила від каси робити відміну на самообслуговування . На такий великий магазин коли час пік один касир???? Скільки часу в черзі має простояти покупець щоб купити товар? Навчіть касирів працювати , якшо вона одна то хоч рухається швидко !

  1. Orysia Vetushok ★☆☆☆☆

    ПРОШУ АДМІНІСТРАЦІЮ ЗВЕРНУТИ НА ЦЕ УВАГУ ❗❗❗ Сьогодні купувала у вас печево, прийшовши додому і відкусивши шматок побачила що там цвіль. Передивилась решту печева і така ж сама картина. Пакування було від вашого магазину, тому пишу це вам сюди. Дата на упакувані була придатна до вживання до 22 листопада. Прошу відреагувати на це повідомлення і вжити всіх заходів щоб такого більше не повторилося, бо потравите людей!!!!!

  2. Daria Mosyagina ★☆☆☆☆

    Каси самообслуговування погано працюють, двічі пробивають один і той самий товар. Дві з трьох кас стоять з пробитим товаром від попередніх покупців. Працівників в залі немає. Персонал хамить: "шо ви тут каси повиключали". Через дорогу є Близенько, краще туди сходити.

  3. Oksana Musyk ★★☆☆☆

    З самого ранку завжди проблема з рештою.Продавець постійно нервує не задоволена , кидає копійками щось бурмоче, бо я взяла воду а в неї решти немає і так через день ! А має подякувати за покупку.

  1. Yaroslav Levyk ★★★★★

    Гарна крамничка. Напевне найкраща з найближчих "Рукавичок". Персонал ввічливий. Коли багато людей в черзі, відкривають іншу касу. Гарний вибір товару як на невеликий супермаркет. Товар свіжий. Чисті кошики. Завжди приємно заходити сюди. Ця крамничка вже довгий час тримається на хорошому рівні.

  2. Юля К ★★★☆☆

    Не всі фрукти/овочі відповідної якості Не дуже ввічливі касири, і жінка яка прибирає

  3. IURII ROMANIUK ★★☆☆☆

    Не подобається тут - якщо купуєш за готівку, то постійно решти немає, та також надто швидко проводять операції, що навіть не встигаєш сказати, що маєш фішку.

  1. Юлія Шевців ★★☆☆☆

    Цінники не відповідають реальності. Товарів немає в наявності. На овочах часто брудно. На відділі м'ясо можна не дочекатися продавця взагалі. Стояли раз 7хв. мужчина продавець просто подивився та пішов на складові приміщення, так мережа і втрачає клієнтів.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рукавичка?

Рукавичка знаходиться за адресою проспект В'ячеслава Чорновола, 105, Львів, Львівська область, Україна, 79020

Який номер телефону Рукавичка?

Зв'язатися з Рукавичка можна за номером телефону +38 (050) 378-53-30

Як можна дістатися до Рукавичка?

Дістатися до Рукавичка можна за посиланням

Advertisements