Будь ласка, навчіться збирати замовлення онлайн (глово) тоді, коли вони приходять, чому люди мають чекати по годині, а то і більше
Фотогалерея
Відгуки
-
Вова Дублянський ★☆☆☆☆
-
Alya Tyrkalo ★☆☆☆☆
Працівники на касі самообслуговування пихаті і не вміють розмовляти з людьми, дійсно роблять з атб магазин супер низького класу, ніде більше такого не зустрічала.
-
Бала Уляна ★☆☆☆☆
Сьогодні зі мною трапилась дуже неприємна ситуація в АТБ. Я зайшла до магазину з собакою. Тварина була спокійною, нікому не заважала. Але мене буквально вигнали, пояснивши це тим, що людям не приємно бачити собаку у магазині і з грубим ставленням. Тоді де наліпка , що з тваринами вхід зоборонено ?! Невже у вас немає елементарного людського ставлення? Багато сучасних магазинів вже давно адаптувались до того, що у людей є домашні улюбленці. Хіба не можна було сказати це нормально? Мінімум поваги до покупця! Дуже розчарована обслуговуванням.. За то дітей, які облизують продукти і роблять істерики посеред магазину , ми не виганяємо)
-
Аnna K ★☆☆☆☆
Погоджуюсь з тим,що деякі працівники на касі хамлять (зараз маю на увазі охорону). Якщо людина не вміє спілкуватись нормально з іншими клієнтами то хай краще виконує свою роботу,не садіть його на касу...
-
Анна Бирка ★☆☆☆☆
Проведіть профбесіду зі своїми працівниками (охорона). В маркеті де можна взяти каву, хот-дог, фрі і відповідно зразу споживати, роблять зауваження дитині що тримає в роті льодяника на паличці (з яким вже увійшла в магазин) що не можна їсти в магазині!". Дитина з переляку заховала його в кишеню (звісно без упавки, бо її давно нема. Каже "заборонено" коли і від коли?
-
Myshko Myshko ★☆☆☆☆
На касі пробили буряк, а повинні були пробити картоплю. Чекав 20 хв. на адміністратора, щоб зробити повернення. Абсурд.
-
Андрій Березовський ★★☆☆☆
В черзі до каси 11покупців , а працює првільно одна каса.
-
Roman Khakhula ★★★★☆
Хороше розташування. Незручна стоянка. Виїхати на стоянку з візком, щоб не нести куплені товари в руках до авто, дуже незручно.
-
Христина Мищишин ★★★☆☆
бісить шо зранку зазвичай працює лише одна каса, 7:30 черга кілометрова також, касири довго шукають і питають тебе «а який це лимон?» «а скільки коштує яблуко?»- я не дивлюсь ні на ціну, ні на назву овоча чи фрукта, краще б поставили фаги щоб самим зважити і нікого не напрягати випічкою, овочами і фруктами і ще щодо випічки, на 7:30 нічого свіжого на вітрині немає, хоть ззаду і стоять братванки зі свіжою випічкою, яка остигає. якби ж пекти це хоча б на 30-60 хв швидше, то продаж би було більше) багато людей ідуть на роботу на 08:00 і хочуть захопити із собою якусь булочку, а захопити немає що
-
Соломія Федун ★★★★★
Дуже гарний супер маркет, є власна випічка яка мене дуже вразила, купу потрібний товарів тому поставлю 5 зірок⭐⭐⭐⭐⭐☺️.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ маркет?
АТБ маркет знаходиться за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 212, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Як можна дістатися до АТБ маркет?
Дістатися до АТБ маркет можна за посиланням