18:00 працює 1 каса, черга через цілий магазин. Стаю на само касу. Щось пішло не так- викликаю помічника. 5 хвилин чекаю. Весь цей час на весь магазин працює сигнал оповіщення, що я чекаю помічника. На сусідній касі також якась халепа сталася. Вони просто стоять, нікого не викликають. Чекаємо. Приходить за 5 хв помічник, починає допомагати не мені звичайно ж а тим іншим людям ( логічно напевно) . Дочекалася своєї черги. Але пані не знає в чому справа, пропонує або просканувати товар ще раз або стати в чергу. Бурчу, шось типу бардак у вас в магазині, нічого особистого, але так не має бути. Ще раз сканую ті всі 8 позицій. За моєю спиною Працівники говорять, щось типу, що я не задоволена, і щоб пішла до директора. Ок, думаю, піду до директора. Питаю куди йти - показують туди, там є двері, без конкретики. Ок, думаю розберуся. Дверей не знайшла. Якась працівниця підійшла, каже що шукаєте- директора кажу. Вона каже, що то вона директор. Кажу їй на її бейджику написано інше. А вона така, в мене старий бейджик. Слухати мене вона не стала, в кабінет не запросила, зате доводила мені що 2 каси працює (дійсно почали працювати після того, як я підняла це питання). І що вона адміністратор, бо директор вже пішов. Я спочатку думала зайти наступного дня до директора. А потім вирішила не ходити…ні до директора, ні до ЖОДНОГО магазину рукавичка. І іншим не раджу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Marta Horokh ★☆☆☆☆
-
keno plus ★☆☆☆☆
Сир кисломолочний молокія придбав, термін до 02.12.25, але відкрив, то уже забродивший. Пачка після покупки лежала зразу в холодильнику
-
Miroslav Zhuk ★☆☆☆☆
Стояв на касі, купував булочку. Побачив, що каса самообслуговування звільнилася. Касирка накричала через те, що я вибрав не ту булочку, сказала що забрати товар ніяк, поводилась грубо і без поваги.
-
AK47x ★☆☆☆☆
Купував булочку, стояв на касі. Побачив, що звільнилась каса самообслуговування, але там вже хтось набрав товару на 400 грн. Касирка накричала, ніби це я набрав товар, сказала, що ми винні, поводилась без поваги.
-
Tetiana Momot ★☆☆☆☆
1 касир, черга 10 людей Я йду на самокасу, в мене алкоголь і касир каже «а ви не могли здогадатись, що з алкоголем не можна?» (такої відмітки немає і самокаса просто пропонує покликати працівника для підтвердження). У висновку я стою і чекаю працівника незрозуміло скільки часу і до мене підходять і кажуть, йдіть на касу… ще жодного разу не була там, щоб працювало більше 1 каси.
-
Влад Яремчук ★★☆☆☆
14 година і один касир...на купу людей
-
Місцевий експерт ★★★★☆
Декілька років тому поставка м'яса була жахливою, зараз, мабуть, почали дбати про покупця, продукція свіжа, без "душка". Розширили асортимент, пропонують страви кулінарії власного приготування. Нормальний магазин в категорії "біля дому"
-
The Kelman ★☆☆☆☆
Шановні касири, перестаньте списувати бонуси клієнтів, коли вам це треба. Можливо, людина збирає їх, щоб в подальшому оплатити ними продукти?!
-
Роман 4D ★☆☆☆☆
Вже не вперше тут буваємо і постійно касири списують бонуси з картки і просто ставлять до відома. Цього разу це була касир Лілія На зауваження що я не просив списувати бонуси відповіла хамовитт вам що жалко копійок?? Я відповів що не жалко але і списувати цього разу не бажаю. Вона далі хамовито продовжила що ця програма була для цього створена ж( не для клієнтів а для касирів яким зручніше видавати решту)) браво рукавичка все як завжди сервіс на нулі
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Рукавичка?
Рукавичка знаходиться за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 271, Львів, Львівська область, Україна, 79037
Який номер телефону Рукавичка?
Зв'язатися з Рукавичка можна за номером телефону +38 (095) 260-48-26
Як можна дістатися до Рукавичка?
Дістатися до Рукавичка можна за посиланням