Придбали чоловічу сумку в магазині Estro (Victoria Gardens), через місяць один із бігунків на замку випав, і сам шов розійшовся(. Принесли у магазин, оформили звернення і сумку залишили на розгляд ( на три дні) - чи ремонтувати, чи повернути нову. Впродовж трьох днів ніхто не дзвонив, ми набрали самі, сказали що сумку віддали в ремонт, і вже пройшло майже два тижні, нарешті поремонтували. Все працює, але якість швів жахлива, таке враження що підшивали десь на базарі і то не дуже здібна людина. Купували в цьому магазині вперше, і зробили висновок, що в останнє. Ціни не дешеві, а якість бажає кращого.
Фотогалерея
Відгуки
-
Маша К ★☆☆☆☆
-
Анна Хижнякова ★☆☆☆☆
Дуже розчарована. Кросівки шкіряні одноразові. Якщо їх почистити, навіть не прати, від забруднень, то зі шкіри змиється фарба навіть звичайною тряпкою. Якщо почистити замш спеціальною щіткою та очіщувальною щіткою замш теж змінить колір. На тканині після чисти зʼявляються рожево брудний окрас. Просто 4000грн викинутих грошей, не проходила і місяця
-
Svetlana Lialko ★☆☆☆☆
Будьте готові , до того, що якщо ви платите не маленьку суму за взуття це вам не буде гарантувати якості. Придбавши чоботи того року в цьому магазині, мене запевняли в їх «якості», мушу зазначити, що взуття я не так довго і носила, відповідно по закінченню сезону рік їх ніхто не вдягав. Пройшов всього тиждень як я їх ношу в цьому сезоні і так зі мною сталася та сама ситуацію, що і в багатьох з вашим взуття. Тріснула підошва. Варто зазначити також , що це моя друга пара цього взуття , першу мені обміняли бо буквально через тиждень в мене тріснули шви, але виходить це не вдала модель. Також, якість шкіри на низькому рівні , вже через кілька «виходів» вона виглядала так ніби я його ношу років 5, зʼявилися потертості де просто залізла фарба. Ясне діло, що на гарячій ліні мені ніяк не допомогли, адже за їхніми словами, пройшов рік. Але тут інше питання , чи дійсно таке може статися з «якісним» взуттям при звичайній експлуатації, навіює сумніви. Вперше в житті зтикаюся з подібною ситуацією. Тому котегорично не рекомендую цей магазин, якщо ви шукаєте якісну пару взуття яку б з комфортним хотіли проносити хоч кілька сезонів.
-
Марія Соколовська ★☆☆☆☆
Розчарувалась в магазині остаточно, хоча була відданим клієнтом і більшість пар в моєму гардеробі саме Естро. Придбала в магазині у Вікторії Гарденс взуття. На третій день обірвалися лямочки, які тримають шнурівку. Принесла в магазин по гарантії. Видали копію заяви, коли залишала взуття. Про те, що копія знадобить в майбутньому - ніслова. Два тижні чекала відповіді. Недочекалась. Дзвонила на гарячу лінію, направили в магазин. В магазині в телефонному дзвінку повідомили, що мені погодили обмін. Про те що потрібна копія заяви - ні слова, ні на гарячій лінії, ні від консультанта магазину. При чому попережджала консультанта, що їду у відрядження і мені потрібно швидко обміняти. Записи розмов для доказу - у мене. 25 грудня звернулась у магазин, підібрала іншу пару. Копії заяви у мене не було, обміняти відмовилися. Адміністратор хамила і кричала. Запитувала, що робити у випадку , якщо заяву втрачено, у відповідь мені хамили, що це мої пролеми. Не віддали ні старої пари, ні нової. 30 грудня прийшла у магазин з заявою. Пару яку обрала для обміну - продали. Просила замовити, мені відповіли, що "довго буде їхати". Нову підібрати не змогли. На мене не реагували, не допомагали зробити інший вибір, в той час консультанти були вільні на залі і спілкувалися між собою. Коли підібрала модель, попросила, щоб принесли інший розмір, мені принесли цю модель у зимовому варіанті і зникли. Просто щоб відстала. Сама знайшла взуття, яке хотіла раніше, але у демисезонному варіанті. Невже ваші консультанти не могли подумати про клієнта і запропонувати? Попросила у консультанта імя адміністратора, для того щоб поскаржитися на хамство - мені відповіли що це конфіденційна інформація. Попросила у консультанта адресу, на яку зможу надіслати листа з офіційною скаргою - мені відповіли, що це конфіденційна інформація. Маю відео доказ. Чи знаєте ви, шановні Естро, що це не законно? Чи знаєте ви, що незаконно видавати клієнту не фіскальний чек? На гарячу лінію, куди порекомиендувала звернутися консультант, додзвонитися неможливо. На замовлений дзвінок також реакції нуль. Окей, тоді пишу скаргу на відділ у правах споживачів, закріпляючи всі докази і відсутність фіскального чеку. Дякую за жахливе обслуговування, ви "пробили дно".
-
Zoo Mafia ★☆☆☆☆
Ви декларуєте європейський сервіс, але на мою законну вимогу надати інформацію про те, який ФОП чи ТОВ веде свою діяльність у вашому магазині - ви заявляєте - що це конфіденційна інформація? Який нормативним актом керуються ваші реалізатори та адміністратор приховуючи таку інформацію від споживача?
-
Тарас Мартинюк ★★★★★
Хороший вибір взуття (в першу чергу жіночого) за останніми віяннями моди. Співвідношення ціна-якість та обслуговування достойні.
-
hsyys uw ★☆☆☆☆
Мене розчарував цей магазин . Коли принесла взуття , щоб повернути мені відмовили , хоч я чесно сказала , що взула їх лише 1 раз . Я могла б і не признаватись . Модель для мене була дуже не зручна , я хотіла замінити та мені відмовили . Тому , коли купуєте в цьому магазині взуття уважно дивіться чи вам в ньому зручно , бо назад його брати не хочуть
-
Anna Kashkadamova ★★★★☆
Гарний вибір взуття. Вироби якісні і стильні. Носяться чудово,аж занадто,бо за чотири роки зимові чоботи так і не зносились,а хочеться нові
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Estro?
Estro знаходиться за адресою вул. Кульпарківська, 226А, Львів, Львівська область, Україна, 79071
Який номер телефону Estro?
Зв'язатися з Estro можна за номером телефону +38 (080) 033-07-70
Як можна дістатися до Estro?
Дістатися до Estro можна за посиланням