Дуже повільне обслуговування. Дууууже. 40 хвилин в черзі по лінії роздачі - це жах! Працівники не поспішають. Бармен працює однією рукою, інша занята телефоном, а вся увага направлена на «гостю», що підійшла поспілкуватись (явно якась знайома). Їжа смачна, але краще переплатити в закладі з більш швидким обслуговуванням.
Фотогалерея
Відгуки
-
Olena Smyrnova ★★★☆☆
-
Екатерина Сохацкая ★★★☆☆
Не перший раз відвідували цей заклад. Зручне розташування, великий простір, широкий вибір страв. Але цього разу щось пішло не так. В гречці було довжелезне волосся, про що я повідомила дівчатам на видачі. Не мала наміру піднімати шум, але за моєю спиною просто посміялись і навіть не вибачились. Не знаю нащо, але наступного дня ризикнула взяти грибний суп на обід (який в продажу був другий день) і нудило всю ніч. А це були перші дні перебування в Буковелі. Нажаль, але більше я не готова до експериментів з Бугелем.
-
Diana Goryacheva ★★☆☆☆
Їжа на смак дуже середня , мені потрапила картопля з сюрпризом ) Ну і працівники одні розгублені, друга з дуже кислим обличчям обслуговує на касі , поки люди відвертаюся , вона уміло закочує очі )
-
Nataliia Buta ★★★★☆
Непогане місце, щоб перекусити після катання. Дуже сподобався борщ, млинці з куркою та грибами. Мʼясо середнє на смак. Сирники смачні, але досить жирні. В асортименті були ще смачні десерти типу вафельного торта, наполеона та чізкейка. Ціни вище середнього. Гарний автентичний інтерʼєр.
-
Юлія Іщук ★★★★☆
Звичайна їдальня. Очікувати ресторанного затишку було б дивно. Проте інтерʼєр гарний, а от лавки деревʼяні - це щоб довго не засиджуватися)) Їжа свіжа, на сніданок готують смажені яйця прямо під замовлення. Половина страв майже холодні, але дівчата можуть підігріти тарілку за проханням. ❗️Із мінусів - дуже маленькі порції салатів і вареників на порцію аж 4 штуки іде; немає свіжих фруктів, лише нарізка овочів. Вимушені були брати кожного разу подвійну порцію салату і вареників, щоб нормально поїсти. Ще хотілося б щодня щоб був червоний борщ (він ідеальний просто на смак), як основне перше, а паралельно вже інші супи міняти в меню.
-
Ніна Півнюк ★☆☆☆☆
З’їли картоплю і м’ясо по французьких - дуже сильно отравились обоє ! Не рекомендую! Не свіжі продукти ! І максимально високі ціни , за дві порції заплатили 500грн! Воно того не варте , будьте голодні краще , ніж поїсти там! Жахливо !
-
Віка Дяків ★☆☆☆☆
Якщо хочете викликати у себе рвотний рефлекс і за дуже дорого, то це для вас !
-
Таня Шайда ★☆☆☆☆
Не смачно і дорого. Салат не смачний, він нічим не заправлений, не солений і не перчений, на залі ніде не було сільничок. Кава з автомату не хороша, молоко взагалі на смак як порошок. Шкода, що зайшли. Кава близько 100 гривень. Салат близько 90 гривень.
-
Iryna Tsukanova ★☆☆☆☆
Про те, що сметана до борщу йде за додаткову плату (32 грн) говорять вже на касі при оплаті ! Борщ без м‘яса і сметани - 90 грн.
-
Massimmooo K ★★★★★
Смачна, проста, домашня їжа. Ціни нормальні, нижче середнього. Все чисто, обслуговування швидке.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса BUGIL?
BUGIL знаходиться за адресою 77221 Поляниця, Івано-Франківська область, Україна
Як можна дістатися до BUGIL?
Дістатися до BUGIL можна за посиланням