Постійно беру тут вареники з вишнею, дуже смачно і хороша порція!)
Фотогалерея
Відгуки
-
Vlad Zobnin ★★★★★
-
Ангелина Ангелина ★★★★★
Дуже приємно, що заклад не економить на порціях і дає можливість насолодитися повноцінним та ситним прийомом їжі) Щоразу, відвідуючи кафе я йду звідти задоволена, і сита) дуже приємні та доступні ціни, що важливо в такий непростий час Загалом, я б рекомендувала заклад тим, хто шукає поєднання чудового смаку та ситності страв. Можна бути впевненим, що тут ви не підете голодними! P.S. дипи та вершково часниковий соус моє кохання ❤️
-
Viki Saiko ★★★★★
Гарний заклад, де тебе швидко та смачно нагодують за дуже помірні ціни. Дякую за смачний курячий супчик, який врятував мене.
-
Володимир Мєх ★★★★★
Чесно кажучи,побачивши всього 6 відгуків і всі позитивні про це місце,подумав про два варіанти-або заклад працює не так давно,або відгуки просто накручені) Але піцерія була не так далеко від того місця,де ми з дружиною знімали житло в Одесі,тому будучи досвідченими експертами,ми вирішили все ж таки завітати сюди і все перевірити. Знайти це місце виявилося непросто,бо воно в закритій житловій зоні,але справді заклад дійсно виявився крутим: невимушена атмосфера,дійсно дуже класна і смачна піца ( ми брали з купою сирів і песто і овочеву,бо ми вегетаріанці), а також лимонад і лате. Ми були дуже голодні,але незважаючи на це,нам вдалося осилити тільки по половині кожної піца,а одну з двох половин їли вже наступного дня), на скільки ситними виявилися ці дві піци! Окрема подяка адміністратору Владу,який по перше перейшов на українську,коли почув що цією мовою до нього звертаються і говорив нею досить досконало,по друге порадив нам як і чим можна добратися в ті місцини,які нам були цікаві і взагалі був дуже чемним і уважним! Дуже ціную таких класних працівників,бо вони завжди на вагу золота,а особливо зараз. Одним словом, підводячи підсумки,хочу сказати,що піцерія "Всі свої" має не тільки гарну назву, але дійсно є місцем,де ти відчуваєш себе своїм і в яке хочеться повернутися знову. Власникам закладу респект і удачі в розвитку!
-
B.O. M.R. ★★★★★
Дуже смачна піца, тонке тісто хрумтить, начинка, як треба, доставили за 20 хвилин. Дякую за сніданок!
-
Олег Козак ★★★★★
Дуже смачно
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса "Всі Свої"?
"Всі Свої" знаходиться за адресою вулиця Каманіна, 16А/2, 32 Перлина, Odesa, Odes'ka oblast, Україна, 65019
Який номер телефону "Всі Свої"?
Зв'язатися з "Всі Свої" можна за номером телефону +38 (050) 614-49-45
Як можна дістатися до "Всі Свої"?
Дістатися до "Всі Свої" можна за посиланням