Відгуки

  1. Vlad Zobnin ★★★★★

    Постійно беру тут вареники з вишнею, дуже смачно і хороша порція!)

  2. Ангелина Ангелина ★★★★★

    Дуже приємно, що заклад не економить на порціях і дає можливість насолодитися повноцінним та ситним прийомом їжі) Щоразу, відвідуючи кафе я йду звідти задоволена, і сита) дуже приємні та доступні ціни, що важливо в такий непростий час Загалом, я б рекомендувала заклад тим, хто шукає поєднання чудового смаку та ситності страв. Можна бути впевненим, що тут ви не підете голодними! P.S. дипи та вершково часниковий соус моє кохання ❤️

  3. Viki Saiko ★★★★★

    Гарний заклад, де тебе швидко та смачно нагодують за дуже помірні ціни. Дякую за смачний курячий супчик, який врятував мене.

  1. Володимир Мєх ★★★★★

    Чесно кажучи,побачивши всього 6 відгуків і всі позитивні про це місце,подумав про два варіанти-або заклад працює не так давно,або відгуки просто накручені) Але піцерія була не так далеко від того місця,де ми з дружиною знімали житло в Одесі,тому будучи досвідченими експертами,ми вирішили все ж таки завітати сюди і все перевірити. Знайти це місце виявилося непросто,бо воно в закритій житловій зоні,але справді заклад дійсно виявився крутим: невимушена атмосфера,дійсно дуже класна і смачна піца ( ми брали з купою сирів і песто і овочеву,бо ми вегетаріанці), а також лимонад і лате. Ми були дуже голодні,але незважаючи на це,нам вдалося осилити тільки по половині кожної піца,а одну з двох половин їли вже наступного дня), на скільки ситними виявилися ці дві піци! Окрема подяка адміністратору Владу,який по перше перейшов на українську,коли почув що цією мовою до нього звертаються і говорив нею досить досконало,по друге порадив нам як і чим можна добратися в ті місцини,які нам були цікаві і взагалі був дуже чемним і уважним! Дуже ціную таких класних працівників,бо вони завжди на вагу золота,а особливо зараз. Одним словом, підводячи підсумки,хочу сказати,що піцерія "Всі свої" має не тільки гарну назву, але дійсно є місцем,де ти відчуваєш себе своїм і в яке хочеться повернутися знову. Власникам закладу респект і удачі в розвитку!

  2. B.O. M.R. ★★★★★

    Дуже смачна піца, тонке тісто хрумтить, начинка, як треба, доставили за 20 хвилин. Дякую за сніданок!

  3. Олег Козак ★★★★★

    Дуже смачно

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса "Всі Свої"?

"Всі Свої" знаходиться за адресою вулиця Каманіна, 16А/2, 32 Перлина, Odesa, Odes'ka oblast, Україна, 65019

Який номер телефону "Всі Свої"?

Зв'язатися з "Всі Свої" можна за номером телефону +38 (050) 614-49-45

Як можна дістатися до "Всі Свої"?

Дістатися до "Всі Свої" можна за посиланням

Advertisements